Przejdź do treści
Działka Wolny rynek

Transakcja

Sprzedaż działki na wolnym rynku – powiat karkonoski

Akt notarialny z 22 lutego 2023

  • 22 lutego 2023

Cena transakcyjna

103 170zł

cena transakcyjna

Cena z aktu notarialnego

Cena za metr kwadratowy

95zł/m²

Powierzchnia działki

1 086m²

Data aktu notarialnego

22 lutego 2023

Wolny rynek

  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości · powiat karkonoski
  • Import danych powiatu: 29 sierpnia 2026

Dane transakcji

Typ
Działka
Cena za metr kwadratowy
95 zł
Powierzchnia
1 086 m²
Powierzchnia gruntu
1 086 m²
Rodzaj transakcji
Wolny rynek
Data aktu notarialnego
22 lutego 2023
Kupujący
Osoba fizyczna
Sprzedający
Osoba fizyczna
Oznaczenie
AFDFECF496294EACAC100998F440E128
Rodzaj nieruchomości
nieruchomość gruntowa niezabudowana
Powiat
powiat karkonoski

Podsumowanie transakcji

22 lutego 2023 roku zawarto transakcję w trybie wolnorynkowym, obejmującą działkę o powierzchni 1 086 m². Nieruchomość została sprzedana za kwotę 103 170 zł (tj. 95 zł/m²).

Zbywcą nieruchomości była osoba fizyczna, natomiast nabywcą – osoba fizyczna.

Nieruchomość położona jest na terenie powiatu karkonoskiego i została zaklasyfikowana jako nieruchomość gruntowa niezabudowana. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, a aktualny sposób użytkowania określono jako grunty rolne.

Składniki transakcji

1 składnik

1 086 m² 95 zł/m²? 3D

Rejestr urbanistyczny i źródła planistyczne

Planowanie przestrzenne

Akt planistyczny i źródło danych

Który akt planowania obowiązuje dla tej działki i skąd pochodzą dane.

Stan: Brak importu planu ogólnego gminyDziałka: 020606_2.0002.596/216Kod jednostki podziału terytorialnego: 020606

Status danych planistycznych

Powód, dla którego nie pokazujemy stref planu ogólnego dla tej działki.

Brak zaimportowanego planu ogólnego dla tej gminy.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i dokumenty

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i powiązane dokumenty z Rejestru urbanistycznego.

Ceny w okolicy

Mediana ceny za metr kwadratowy według roku · promień 1 kilometra · Rejestr Cen Nieruchomości

cena transakcyjna
  1. 2013 za mało danych 1 transakcja
  2. 2017 za mało danych 1 transakcja
  3. 2023 63 zł/m² 80 transakcji
  4. 2024 126 zł/m² 8 transakcji · niska próba
  5. 2025 109 zł/m² 9 transakcji · niska próba
  6. 2026 za mało danych 1 transakcja
  • Mediana roczna
  • Niska próba: od 5 do 29 transakcji
Sprawdź statystyki dla obszaru (obręb ewidencyjny: Dziwiszów)

Otoczenie nieruchomości

Obiekty w pobliżu

Elementy z Bazy obiektów topograficznych pogrupowane w rozpoznawalne kategorie otoczenia.

Sprawdź najbliższe otoczenie

Analiza pokaże istotne obiekty z Bazy Danych Obiektów Topograficznych, ich odległość oraz ocenę uciążliwości i użyteczności.

Obliczenia uruchomimy dopiero po wybraniu przycisku.

Sprzedane działki w pobliżu – powiat karkonoski

W promieniu 1 kilometra · Rejestr Cen Nieruchomości

Nieruchomość Cena Cena za metr kwadratowy Powierzchnia Data Odległość
Działka 270 000 zł 156 zł/m² 1 732 m² 7 maja 2026 325 m
Działka 120 000 zł 29 zł/m² 4 195 m² 2 kwietnia 2026 309 m
Działka 151 500 zł 100 zł/m² 1 515 m² 17 października 2025 659 m
Działka 290 000 zł 179 zł/m² 1 620 m² 14 października 2025 606 m
Działka 550 000 zł 343 zł/m² 1 603 m² 3 lipca 2025 189 m
Działka 300 000 zł 33 zł/m² 9 004 m² 3 lipca 2025 787 m
Działka 252 000 zł 174 zł/m² 1 445 m² 17 czerwca 2025 823 m
Działka 76 800 zł 80 zł/m² 960 m² 6 marca 2025 472 m
Działka 60 000 zł 43 zł/m² 1 406 m² 11 lutego 2025 309 m
Działka 377 500 zł 216 zł/m² 1 750 m² 31 stycznia 2025 213 m
Działka 106 000 zł 91 zł/m² 1 160 m² 15 stycznia 2025 914 m
Działka 127 000 zł 109 zł/m² 1 161 m² 15 stycznia 2025 935 m
Działka 136 000 zł 80 zł/m² 1 700 m² 14 stycznia 2025 442 m
Działka 20 000 zł 14 zł/m² 1 390 m² 9 września 2024 511 m
Działka 390 000 zł 292 zł/m² 1 336 m² 30 sierpnia 2024 148 m
Działka
JELENIA GÓRA
140 000 zł 16 zł/m² 8 713 m² 1 sierpnia 2024 887 m
Działka
JELENIA GÓRA
152 000 zł 126 zł/m² 1 207 m² 15 marca 2024 985 m
Działka
JELENIA GÓRA
114 000 zł 116 zł/m² 984 m² 14 marca 2024 934 m
Działka
JELENIA GÓRA
115 189 zł 127 zł/m² 907 m² 13 marca 2024 949 m
Działka
JELENIA GÓRA
115 000 zł 101 zł/m² 1 134 m² 4 marca 2024 880 m
Działka
JELENIA GÓRA
111 960 zł 120 zł/m² 933 m² 1 marca 2024 855 m
Działka 262 500 zł 150 zł/m² 1 750 m² 12 stycznia 2024 98 m
Działka 100 000 zł 24 zł/m² 4 195 m² 14 listopada 2023 309 m
Działka
Dziwiszów, ulica Dębowa
120 000 zł 102 zł/m² 1 171 m² 18 października 2023 984 m
Działka 205 000 zł 107 zł/m² 1 916 m² 19 września 2023 238 m
Działka 40 000 zł 28 zł/m² 1 406 m² 14 sierpnia 2023 309 m
Działka 190 000 zł 186 zł/m² 1 019 m² 11 sierpnia 2023 198 m
Działka
JELENIA GÓRA
110 557 zł 122 zł/m² 907 m² 25 lipca 2023 949 m
Działka 220 000 zł 123 zł/m² 1 791 m² 29 czerwca 2023 144 m
Działka
JELENIA GÓRA
450 000 zł 83 zł/m² 5 422 m² 20 marca 2023 613 m
Działka
JELENIA GÓRA
100 000 zł 12 zł/m² 8 373 m² 10 marca 2023 967 m
Działka 800 000 zł 737 zł/m² 1 086 m² 22 lutego 2023 0 m
Działka 3 000 zł 11 zł/m² 269 m² 22 lutego 2023 21 m
Działka 59 500 zł 55 zł/m² 1 087 m² 22 lutego 2023 30 m
Działka 55 000 zł 45 zł/m² 1 217 m² 22 lutego 2023 37 m
Działka 96 000 zł 94 zł/m² 1 024 m² 22 lutego 2023 39 m
Działka 132 453 zł 76 zł/m² 1 741 m² 22 lutego 2023 46 m
Działka 55 000 zł 48 zł/m² 1 140 m² 22 lutego 2023 66 m
Działka 70 000 zł 50 zł/m² 1 396 m² 22 lutego 2023 70 m
Działka 78 500 zł 56 zł/m² 1 396 m² 22 lutego 2023 70 m
Działka
Dziwiszów, ulica Kaczawska 28c
1 100 000 zł 629 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 77 m
Działka 140 000 zł 115 zł/m² 1 221 m² 22 lutego 2023 86 m
Działka 170 000 zł 98 zł/m² 1 741 m² 22 lutego 2023 109 m
Działka 77 000 zł 65 zł/m² 1 183 m² 22 lutego 2023 114 m
Działka 145 000 zł 83 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 119 m
Działka 130 000 zł 74 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 123 m
Działka 90 000 zł 64 zł/m² 1 408 m² 22 lutego 2023 123 m
Działka 128 000 zł 104 zł/m² 1 227 m² 22 lutego 2023 129 m
Działka 100 000 zł 75 zł/m² 1 336 m² 22 lutego 2023 148 m
Działka 140 000 zł 105 zł/m² 1 336 m² 22 lutego 2023 148 m
Działka 142 500 zł 95 zł/m² 1 499 m² 22 lutego 2023 163 m
Działka 138 000 zł 94 zł/m² 1 462 m² 22 lutego 2023 166 m
Działka 70 000 zł 70 zł/m² 1 001 m² 22 lutego 2023 180 m
Działka 92 000 zł 53 zł/m² 1 723 m² 22 lutego 2023 183 m
Działka
Dziwiszów, ulica Karkonoska 21
200 000 zł 114 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 192 m
Działka 60 000 zł 60 zł/m² 1 001 m² 22 lutego 2023 196 m
Działka 100 000 zł 73 zł/m² 1 375 m² 22 lutego 2023 196 m
Działka 103 000 zł 101 zł/m² 1 019 m² 22 lutego 2023 198 m
Działka 140 000 zł 80 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 223 m
Działka 115 000 zł 131 zł/m² 875 m² 22 lutego 2023 228 m
Działka 110 000 zł 63 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 228 m
Działka 125 000 zł 71 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 228 m
Działka 205 000 zł 117 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 248 m
Działka 60 000 zł 34 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 248 m
Działka 149 000 zł 79 zł/m² 1 891 m² 22 lutego 2023 254 m
Działka 65 500 zł 37 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 260 m
Działka 40 000 zł 23 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 260 m
Działka 100 000 zł 57 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 265 m
Działka 95 000 zł 55 zł/m² 1 732 m² 22 lutego 2023 280 m
Działka
Dziwiszów, ulica Kaczawska
130 000 zł 87 zł/m² 1 490 m² 22 lutego 2023 292 m
Działka 130 000 zł 74 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 293 m
Działka 60 000 zł 34 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 293 m
Działka 100 000 zł 24 zł/m² 4 195 m² 22 lutego 2023 309 m
Działka 1 100 000 zł 563 zł/m² 1 953 m² 22 lutego 2023 309 m
Działka 120 000 zł 69 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 312 m
Działka 100 000 zł 43 zł/m² 2 301 m² 22 lutego 2023 322 m
Działka 40 000 zł 26 zł/m² 1 555 m² 22 lutego 2023 325 m
Działka 780 000 zł 200 zł/m² 3 900 m² 22 lutego 2023 351 m
Działka 125 000 zł 71 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 358 m
Działka 160 000 zł 81 zł/m² 1 968 m² 22 lutego 2023 359 m
Działka 120 000 zł 61 zł/m² 1 968 m² 22 lutego 2023 359 m
Działka 150 000 zł 71 zł/m² 2 100 m² 22 lutego 2023 369 m
Działka 30 000 zł 14 zł/m² 2 100 m² 22 lutego 2023 369 m
Działka 135 000 zł 77 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 371 m
Działka 116 000 zł 67 zł/m² 1 732 m² 22 lutego 2023 382 m
Działka 20 000 zł 8 zł/m² 2 556 m² 22 lutego 2023 392 m
Działka 150 500 zł 63 zł/m² 2 402 m² 22 lutego 2023 406 m
Działka 132 000 zł 55 zł/m² 2 402 m² 22 lutego 2023 406 m
Działka 109 500 zł 63 zł/m² 1 750 m² 22 lutego 2023 412 m
Działka 136 000 zł 80 zł/m² 1 700 m² 22 lutego 2023 417 m
Działka 12 000 zł 2 zł/m² 4 888 m² 22 lutego 2023 434 m
Działka 12 000 zł 2 zł/m² 4 888 m² 22 lutego 2023 434 m
Działka 174 660 zł 97 zł/m² 1 805 m² 22 lutego 2023 455 m
Działka 60 000 zł 63 zł/m² 960 m² 22 lutego 2023 472 m
Działka 110 000 zł 440 zł/m² 250 m² 22 lutego 2023 476 m
Działka 80 000 zł 49 zł/m² 1 620 m² 22 lutego 2023 489 m
Działka 64 400 zł 58 zł/m² 1 120 m² 22 lutego 2023 493 m
Działka 79 500 zł 49 zł/m² 1 615 m² 22 lutego 2023 616 m
Działka 160 000 zł 99 zł/m² 1 620 m² 22 lutego 2023 638 m
Działka 80 000 zł 49 zł/m² 1 620 m² 22 lutego 2023 638 m
Działka 1 800 zł 2 zł/m² 910 m² 22 lutego 2023 663 m
Działka 80 000 zł 4 zł/m² 17 790 m² 22 lutego 2023 673 m
Działka
Dziwiszów, ulica Dziwiszów
5 720 zł 55 zł/m² 104 m² 22 lutego 2023 752 m
Działka 500 zł 3 zł/m² 157 m² 22 lutego 2023 777 m
Działka 83 000 zł 64 zł/m² 1 287 m² 22 lutego 2023 802 m
Działka 67 500 zł 52 zł/m² 1 305 m² 22 lutego 2023 841 m
Działka
Dziwiszów
34 770 zł 83 zł/m² 418 m² 22 lutego 2023 895 m
Działka 39 320 zł 39 zł/m² 1 008 m² 22 lutego 2023 931 m
Działka 3 752 zł 28 zł/m² 134 m² 22 lutego 2023 948 m
Działka 39 320 zł 39 zł/m² 1 008 m² 22 lutego 2023 948 m
Działka 34 000 zł 34 zł/m² 1 008 m² 22 lutego 2023 966 m
Działka 40 000 zł 40 zł/m² 1 001 m² 22 lutego 2023 974 m
Działka 44 360 zł 44 zł/m² 1 008 m² 22 lutego 2023 984 m
Działka 39 000 zł 39 zł/m² 1 001 m² 22 lutego 2023 998 m
Działka
JELENIA GÓRA
30 000 zł 2 zł/m² 14 381 m² 7 kwietnia 2017 700 m
Działka
JELENIA GÓRA, ulica PRZY DR.DO DZIWISZOWA
28 000 zł 9 zł/m² 3 259 m² 23 stycznia 2017 685 m
Działka
JELENIA GÓRA
40 000 zł 2 zł/m² 16 645 m² 13 listopada 2013 812 m

Porównanie z transakcjami w okolicy

Ceny w okolicy tej nieruchomości

Statystyki policzone z rzeczywistych transakcji, ogłoszeń i danych urzędowych. Każda sekcja podaje, jak daleko sięga — od promienia wokół tego miejsca po całą gminę.

Wartość nieruchomości określa rzeczoznawca majątkowy w operacie szacunkowym.

Porównanie zestawi ceny z aktów notarialnych w okolicy z cenami deweloperów i ogłoszeniami oraz pokaże otoczenie i plan miejscowy.

Obliczenia uruchomimy dopiero po wybraniu przycisku.

Najczęstsze pytania o tę transakcję

Za ile sprzedano tę działkę?

Według Rejestru Cen Nieruchomości tę działkę o powierzchni 1 086 m² sprzedano za 103 170 zł.

Za jaką kwotę zawarto transakcję?

Zgodnie z danymi z Rejestru Cen Nieruchomości, łączna cena tej transakcji wyniosła 103 170 zł.

Kiedy miała miejsce transakcja?

Transakcja została odnotowana z datą 22 lutego 2023.

Na jakim rynku odbyła się transakcja?

Sprzedaż odbyła się na rynku nieznanym w trybie wolnorynkowym.

Źródło
Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniany przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii
Stan danych
Akt notarialny z 22 lutego 2023
Ceny w okolicy
Mediany z aktów notarialnych w promieniu 1 kilometra, liczone dla lat z co najmniej 5 transakcjami
Charakter informacyjny
Zestawienie opisuje zarejestrowane akty notarialne · © metroskop.pl