Ulica · Ceny transakcyjne
Ulica Zwycięstwa, Rudna
Podsumowanie transakcji przy tej ulicy, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy w promieniu 1 km i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0211
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
2
- 16 stycznia 2025 – 16 stycznia 2026 · 2 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis ulicy
Cena transakcyjnaUlica Zwycięstwa, Rudna: w statystykach ujęto 26 transakcji.
Najczęstszy rodzaj nieruchomości w tych danych to lokal.
Mieszkania: 13 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 2 391 zł/m², a mediana powierzchni 42,2 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 2 | brak danych | brak danych | brak danych |
| Inne lokale Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Ta ulica, okolica w promieniu 1 km i cała miejscowość
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat lubiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
1,0rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 125 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 2 391 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 42,2 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 119 432 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 14 874 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat lubiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 13
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 roku: 14 874 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 113,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 125 000 zł — z 13 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,0 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 13 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie lubińskim 26,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 900 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 roku: 5,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
14 874 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
158,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
26,2
Dane za 2025 rok
Transakcje przy tej ulicy
Sprzedaż lokalu, 27 kwietnia 2026, 75,28 m²
Zwycięstwa 16, Rudna
3 000 złCena za metr kwadratowy: 40 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 75,28 m²
- piętro 1
- rynek pierwotny
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu, 16 stycznia 2026, 63 m²
Zwycięstwa 8, Rudna
110 000 złCena za metr kwadratowy: 1 746 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 63 m²
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 listopada 2025, 183,22 m²
Zwycięstwa 2, Rudna
260 000 złCena za metr kwadratowy: 1 419 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 183,22 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 marca 2025, 36,58 m²
Zwycięstwa 16, Rudna
200 000 złCena za metr kwadratowy: 5 467 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 36,58 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 września 2024, 42,2 m²
Zwycięstwa 7, Rudna
170 000 złCena za metr kwadratowy: 4 028 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,2 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 kwietnia 2024, 76,5 m²
Zwycięstwa 9, Rudna
201 000 złCena za metr kwadratowy: 2 627 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 76,5 m²
- piętro 2
- rynek pierwotny
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 kwietnia 2024, 53,6 m²
Zwycięstwa 9, Rudna
156 000 złCena za metr kwadratowy: 2 910 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 53,6 m²
- piętro 1
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 marca 2023, 76,4 m²
Zwycięstwa 3, Rudna
brak danych
- powierzchnia użytkowa 76,4 m²
- 4 izby
- piętro 2
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 sierpnia 2022, 30,82 m²
Zwycięstwa 1, Rudna
135 000 złCena za metr kwadratowy: 4 380 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 30,82 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 września 2021, 82,32 m²
Zwycięstwa 1, Rudna
115 000 złCena za metr kwadratowy: 1 397 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 82,32 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 lipca 2019
Zwycięstwa 10, Rudna
156 000 zł
- powierzchnia użytkowa brak danych
- 4 izby
- piętro 2
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 czerwca 2019
Zwycięstwa 1, Rudna
100 000 zł
- powierzchnia użytkowa brak danych
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 lipca 2018, 17,55 m²
Zwycięstwa 12b, Rudna
16 500 złCena za metr kwadratowy: 940 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 17,55 m²
- udział 1/2
- 2 izby
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 sierpnia 2016, 36,58 m²
Zwycięstwa 16, Rudna
129 600 złCena za metr kwadratowy: 3 543 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 36,58 m²
- 2 izby
- piętro 2
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 czerwca 2016, 38,2 m²
Zwycięstwa 16, Rudna
135 000 złCena za metr kwadratowy: 3 534 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 38,2 m²
- 2 izby
- piętro 2
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 czerwca 2016, 43,5 m²
Zwycięstwa 16, Rudna
145 800 złCena za metr kwadratowy: 3 352 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,5 m²
- 2 izby
- piętro 1
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 maja 2015, 68,89 m²
Zwycięstwa 16, Rudna
224 640 złCena za metr kwadratowy: 3 261 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 68,89 m²
- 4 izby
- piętro 3
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 kwietnia 2015, 42,02 m²
Zwycięstwa 1A, Rudna
120 000 złCena za metr kwadratowy: 2 856 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,02 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 września 2014, 42,4 m²
Zwycięstwa 15, Rudna
151 632 złCena za metr kwadratowy: 3 576 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,4 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 lipca 2014, 67,02 m²
Zwycięstwa 16, Rudna
225 126 złCena za metr kwadratowy: 3 359 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 67,02 m²
- 2 izby
- piętro 3
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 lutego 2014, 37,36 m²
Zwycięstwa 12B, Rudna
50 000 złCena za metr kwadratowy: 1 338 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 37,36 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 września 2013, 183,2 m²
Zwycięstwa 2, Rudna
125 000 złCena za metr kwadratowy: 682 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 183,2 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 grudnia 2012, 52,7 m²
Zwycięstwa 7, Rudna
74 000 złCena za metr kwadratowy: 1 404 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,7 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 6 czerwca 2012, 46 m²
Zwycięstwa 12,12a, Rudna
110 000 złCena za metr kwadratowy: 2 391 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 46 m²
- 3 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 listopada 2009, 30,82 m²
Zwycięstwa 1, Rudna
61 000 złCena za metr kwadratowy: 1 979 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 30,82 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 września 2007, 35,06 m²
Zwycięstwa 12b, Rudna
26 143 złCena za metr kwadratowy: 746 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,06 m²
- 2 izby
- poza statystykami
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych