Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Kombatantów 1, Barlinek

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat myśliborski

Kod podziału terytorialnego

3210

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

1

  • 17 lutego 2025 – 17 lutego 2026 · 1 akt notarialny
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Kombatantów 1, Barlinek ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 26 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 48,3 m² do 60,5 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 4 grudnia 2004, a ostatnia z 12 maja 2026.

Mieszkania: 9 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 2 492 zł/m², a mediana powierzchni 60,5 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 1 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat myśliborski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    1,7rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    120 324 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    2 492 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    60,5 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    69 328 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    7 991 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat myśliborski
    Liczba mieszkań w próbie
    9

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie myśliborskim w 2025 roku: 7 991 zł miesięcznie. To 85,3% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 136,2%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 120 324 zł — z 9 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,7 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 9 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie myśliborskim 37,1 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 300 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie myśliborskim w 2025 roku: 8,5%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 12,1% do 8,5%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    7 991 złmiesięcznie

    +136,2%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    85,3%

    +3,8

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    8,5%

    −3,6

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    37,1

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    KOMBATANTÓW 1, BARLINEK

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 maja 2026, 60,53 m²

      99 077 złCena za metr kwadratowy: 1 637 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 60,53 m²
      • 4 izby
      • piętro 3
      • rynek pierwotny
      • poza statystykami
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 lutego 2026, 48,28 m²

      345 000 złCena za metr kwadratowy: 7 146 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
      • 3 izby
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 czerwca 2025, 48,28 m²

      80 167 złCena za metr kwadratowy: 1 660 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
      • 3 izby
      • piętro 2
      • rynek pierwotny
      • poza statystykami
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 kwietnia 2025, 48,28 m²

      81 951 złCena za metr kwadratowy: 1 697 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
      • 3 izby
      • piętro 4
      • rynek pierwotny
      • poza statystykami
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 października 2023, 48,28 m²

      68 924 złCena za metr kwadratowy: 1 428 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
      • rynek pierwotny
      • poza statystykami
    6. Sprzedaż budynku, 27 lipca 2023

      37 000 zł

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • poza statystykami
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 października 2022, 48,28 m²

      58 559 złCena za metr kwadratowy: 1 213 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
      • 3 izby
      • piętro 1
      • rynek pierwotny
      • poza statystykami
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 września 2022, 48,28 m²

      61 422 złCena za metr kwadratowy: 1 272 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
      • 3 izby
      • piętro 1
      • rynek pierwotny
      • poza statystykami
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 stycznia 2022, 48,28 m²

      46 129 złCena za metr kwadratowy: 955 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
      • rynek pierwotny
      • poza statystykami
    10. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 marca 2019, 60,53 m²

      57 244 złCena za metr kwadratowy: 946 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 60,53 m²
      • 4 izby
      • piętro 4
      • rynek pierwotny
      • poza statystykami
    11. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 czerwca 2017, 48,28 m²

      42 311 złCena za metr kwadratowy: 876 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
      • 3 izby
      • piętro 4
      • rynek pierwotny
      • poza statystykami
    12. Sprzedaż budynku, 26 kwietnia 2016

      22 000 zł

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • poza statystykami
    13. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 czerwca 2015, 60,53 m²

      44 584 złCena za metr kwadratowy: 737 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 60,53 m²
      • 4 izby
      • piętro 3
      • poza statystykami
    14. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 lutego 2015, 60,53 m²

      205 000 złCena za metr kwadratowy: 3 387 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 60,53 m²
      • 4 izby
      • piętro 2
    15. Sprzedaż budynku, 13 lutego 2015

      20 000 zł

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • poza statystykami
    16. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 stycznia 2015, 48,28 m²

      120 324 złCena za metr kwadratowy: 2 492 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
    17. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 września 2014, 48,28 m²

      170 000 złCena za metr kwadratowy: 3 521 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
    18. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 lipca 2014, 48,28 m²

      132 675 złCena za metr kwadratowy: 2 748 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
      • 3 izby
      • poza statystykami
    19. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 lipca 2013, 48,28 m²

      120 000 złCena za metr kwadratowy: 2 486 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,28 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
    20. Sprzedaż budynku, 24 maja 2010

      21 000 zł

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • poza statystykami
    21. Sprzedaż działki rolnej, 24 kwietnia 2009, 18 m²

      17 000 złCena za metr kwadratowy: 944 zł/m²

      • powierzchnia działki 18 m²
      • numer działki 725/4
      • poza statystykami
    22. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 marca 2009, 60,53 m²

      167 000 złCena za metr kwadratowy: 2 759 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 60,53 m²
      • 4 izby
    23. Sprzedaż działki rolnej, 30 maja 2007, 18 m²

      10 000 złCena za metr kwadratowy: 556 zł/m²

      • powierzchnia działki 18 m²
      • numer działki 725/3
      • poza statystykami
    24. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 kwietnia 2006, 60,53 m²

      80 000 złCena za metr kwadratowy: 1 322 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 60,53 m²
      • 4 izby
    25. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 grudnia 2005, 60,53 m²

      97 000 złCena za metr kwadratowy: 1 603 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 60,53 m²
      • 4 izby
    26. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 grudnia 2004, 60,53 m²

      50 000 złCena za metr kwadratowy: 826 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 60,53 m²
      • 4 izby

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych