Inwestycja deweloperska
Mi9 — Mielczarskiego 9, Łódź
AVA Development Sp. z o.o. · 13 lokali w sprzedaży
Oferta w liczbach
Cennik sprawdzony 12 października 2026
Najniższa cena ofertowa
427 632zł
Najwyższa: 945 700 zł
Typowa cena ofertowa
11 000zł/m²
Mediana z 13 lokali w cenniku
Lokale w sprzedaży
13
Cennik nie podaje dostępności lokali
Metraże
od 36,24 do 67,73m²
- Źródło: publiczny cennik dewelopera w serwisie dane.gov.pl
- Cennik sprawdzony 12 października 2026
Cennik inwestycji
cena ofertowa- Najtańsza oferta
- 427 632 zł
- Typowa cena lokalu
- 731 484 zł
- Najdroższa oferta
- 945 700 zł
- Typowa cena za metr kwadratowy
- 11 000 zł/m²
- Powierzchnie
- od 36,24 do 67,73 m²
- Lokale w cenniku
- 13 lokali
- W sprzedaży według cennika
- brak danych
- Zarezerwowane
- brak danych
Dane inwestycji
- Nazwa w cenniku
- Mi9
- Deweloper
- AVA Development Sp. z o.o.
- Adres
- Mielczarskiego 9, 91-067 Łódź
- Gmina
- Łódź
- Położenie na mapie
- Dokładny adres
Lokale w tej inwestycji
Ceny ofertowe z cennika · 13 lokali
| Lokal | Cena ofertowa | Zmiana ceny | Powierzchnia | Cena za metr kwadratowy | Dostępność |
|---|---|---|---|---|---|
| M28 | 742 610 zł | bez zmian | 67,51 m² | 11 000 zł/m² | brak danych |
| M18 | 427 632 zł | bez zmian | 36,24 m² | 11 800 zł/m² | brak danych |
| M7 | 668 196 zł | bez zmian | 61,87 m² | 10 800 zł/m² | brak danych |
| M1 | 945 700 zł | bez zmian | 67,55 m² | 14 000 zł/m² | brak danych |
| M37 | 744 144 zł | bez zmian | 67,04 m² | 11 100 zł/m² | brak danych |
| M36 | 442 616 zł | bez zmian | 36,28 m² | 12 200 zł/m² | brak danych |
| M28 | 742 610 zł | bez zmian | 67,51 m² | 11 000 zł/m² | brak danych |
| M19 | 737 494 zł | bez zmian | 67,66 m² | 10 900 zł/m² | brak danych |
| M18 | 427 632 zł | bez zmian | 36,24 m² | 11 800 zł/m² | brak danych |
| M16 | 680 570 zł | bez zmian | 61,87 m² | 11 000 zł/m² | brak danych |
| M10 | 731 484 zł | bez zmian | 67,73 m² | 10 800 zł/m² | brak danych |
| M7 | 668 196 zł | bez zmian | 61,87 m² | 10 800 zł/m² | brak danych |
| M1 | 945 700 zł | bez zmian | 67,55 m² | 14 000 zł/m² | brak danych |
Transakcje a aktualne oferty w tej inwestycji
Każda transakcja spod tego adresu z ostatniego roku obok najbardziej podobnego lokalu z ostatniego odczytanego cennika. Ceny transakcyjne pochodzą z aktów notarialnych; ceny ofertowe to cena bazowa bez obowiązkowych dodatków.
- Porównania transakcji z ofertami
- 2 porównania
- Typowa różnica ceny
- Typowo deweloperzy chcą o 2,4% więcej niż zapłacono w aktach.
- Typowa różnica za metr kwadratowy
- Typowo deweloperzy chcą za metr o 344,50 zł/m² mniej.
- Porównania niemal identycznych powierzchni
- 1 porównanie
| Oferta i inwestycja | Co i kiedy kupiono | Cena z aktu i cennika |
|---|---|---|
| Lokal M16 | Mieszkanie o powierzchni 55,61 m² kupiono pod tym adresem 25 lutego 2026 (7 miesięcy temu). |
Zapłacono w akcie650 000 zł11 689 zł/m²
Cennik z 25.09.2025
680 570 zł
11 000 zł/m²
W cenniku deweloper chce o 30 570 zł więcej niż zapłacono w akcie.
+30 570 zł · +4,7% W cenniku deweloper chce o 689 zł/m² mniej.
|
| Lokal M37 | Mieszkanie o powierzchni 67,04 m² kupiono pod tym adresem 25 lutego 2026 (7 miesięcy temu). |
Zapłacono w akcie744 144 zł11 100 zł/m²
Cennik z 25.09.2025
744 144 zł
11 100 zł/m²
W cenniku deweloper chce tyle samo, ile zapłacono w akcie.
Cena za metr kwadratowy jest taka sama.
|
Największe różnice cen w tej inwestycji
- 55,61 m² · lokal M16
- W cenniku deweloper chce o 30 570 zł więcej niż zapłacono w akcie.
- 67,04 m² · lokal M37
- W cenniku deweloper chce tyle samo, ile zapłacono w akcie.
Najczęstsze pytania o tę inwestycję
Ile lokali jest w sprzedaży?
W cenniku jest 13 lokali. Deweloper nie podaje w cenniku, które lokale są jeszcze wolne; zapytaj o to biuro sprzedaży.
Jaka jest typowa cena?
Mediana ceny ofertowej wynosi 11 000 zł/m², a typowa cena lokalu 731 484 zł. Połowa lokali jest tańsza, a połowa droższa.
Skąd pochodzą ceny?
Z publicznego cennika dewelopera w serwisie dane.gov.pl, który sprawdziliśmy 12 października 2026.
- Źródło
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane w serwisie dane.gov.pl
- Stan danych
- Cennik sprawdzony 12 października 2026
- Jak czytać cennik
- Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera; cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego. Ostateczna cena może się zmienić po rabatach lub negocjacjach.
- Charakter informacyjny
- Zestawienie opisuje cenniki i ma charakter informacyjny. Wiążące są prospekt informacyjny i umowa z deweloperem · © metroskop.pl
Obserwuj Metroskop
Nowe zestawienia cen i aktualizacje danych na Facebooku.