Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w powiecie suskim
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
6 120zł/m²
Cały cennik: 33 lokale, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
761 000zł
Cały cennik: 33 lokale, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
26
z 33 lokali w cennikach · 3 inwestycje
Deweloperzy
2
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 699 000 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 939 500 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 129,0 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 13 października 2026
- 26 ofert dostępnych z 33 lokali w cennikach · sprawdzone 13 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w powiecie suskim obejmują 33 lokale. Oferty dostępne: 26 w 3 inwestycjach od 2 deweloperów.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 6 120 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 761 000 zł.
Trend mediany ceny ofertowej za metr kwadratowy
Mieszkania w powiecie suskim · ostatnie 24 miesiące
- Cena ofertowa
- Przerwa: za mało ofert
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Mediana ceny za metr kwadratowy | Liczba ofert |
|---|---|---|
| wrzesień 2026 | 6 120 zł/m² | 10 |
| styczeń 2026 | 6 120 zł/m² | 15 |
| październik 2025 | 7 689 zł/m² | 5 |
| wrzesień 2025 | 6 120 zł/m² | 11 |
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 6 123 zł/m² 22 oferty
- 6 123 zł – 6 347 zł/m² 0 ofert
- 6 347 zł – 6 570 zł/m² 0 ofert
- 6 570 zł – 6 794 zł/m² 0 ofert
- 6 794 zł – 7 018 zł/m² 0 ofert
- 7 018 zł – 7 242 zł/m² 2 oferty
- 7 242 zł – 7 465 zł/m² 1 oferta
- powyżej 7 465 zł/m² 8 ofert
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 129 m²
Sucha Beskidzka ulica Błądzonka -, Sucha Beskidzka
cena ofertowa 939 500 zł 7 283 zł/m²
- lokal ="108D - wykończony pod klucz"
Mieszkanie 129 m²
Sucha Beskidzka ulica Błądzonka -, Sucha Beskidzka
cena ofertowa 761 000 zł 5 899 zł/m²
- lokal ="108E"
Mieszkanie 129 m²
Sucha Beskidzka ulica Błądzonka -, Sucha Beskidzka
cena ofertowa 789 500 zł 6 120 zł/m²
- lokal ="108C"
Mieszkanie 129 m²
Sucha Beskidzka ulica Błądzonka -, Sucha Beskidzka
cena ofertowa 761 000 zł 5 899 zł/m²
- lokal ="108B"
Mieszkanie 129 m²
Sucha Beskidzka ulica Błądzonka -, Sucha Beskidzka
cena ofertowa 789 500 zł 6 120 zł/m²
- lokal ="106F"
Mieszkanie 129 m²
Sucha Beskidzka ulica Błądzonka -, Sucha Beskidzka
cena ofertowa 761 000 zł 5 899 zł/m²
- lokal ="106E"
Mieszkanie 129 m²
Sucha Beskidzka ulica Błądzonka -, Sucha Beskidzka
cena ofertowa 789 500 zł 6 120 zł/m²
- lokal ="106D"
Mieszkanie 129 m²
Sucha Beskidzka ulica Błądzonka -, Sucha Beskidzka
cena ofertowa 789 500 zł 6 120 zł/m²
- lokal ="106C"
Pokazujemy 8 z 26 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w powiecie suskim (26)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 13 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.