Adres · Ceny transakcyjne
Brzeska 7A,7B, Lubin
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0211
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
0
- 2 lutego 2025 – 2 lutego 2026 · 0 aktów notarialnych
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Brzeska 7A,7B, Lubin ma w Rejestrze cen nieruchomości 18 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 23,0 m² do 72,1 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 18 sierpnia 2021, a ostatnia z 2 lutego 2026.
Mieszkania: 5 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 5 323 zł/m², a mediana powierzchni 71,5 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | brak transakcji | brak transakcji | brak transakcji | brak transakcji |
| Garaże Niska próba | 3 | brak danych | brak danych | brak danych |
| Inne lokale Niska próba | brak transakcji | brak transakcji | brak transakcji | brak transakcji |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat lubiński Bank Danych Lokalnych GUS
Dane Banku Danych Lokalnych GUS opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
3,1rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 374 568 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 5 323 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 71,5 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 119 432 zł
- Wynagrodzenie brutto według GUS
- 14 874 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat lubiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 5
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 roku: 14 874 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 113,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 374 568 zł — z 5 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 3,1 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 5 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie lubińskim 26,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 900 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych GUS).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 roku: 5,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych GUS oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
14 874 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
158,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
26,2
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Cena transakcyjna| Data | Nieruchomość | Cena | Cena za metr kwadratowy | Powierzchnia | Udział | Pokoje | Piętro |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 lutego 2026 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 1 Udziały wymagają uwagi ? | 37 500 zł | 1 628 zł/m² ? | 23,0 m² ? | 230/10000 ? | brak danych | -1 |
| 9 grudnia 2025 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 1 Udziały wymagają uwagi ? | 40 000 zł | 1 502 zł/m² ? | 26,6 m² ? | 266/10000 ? | brak danych | -1 |
| 5 czerwca 2025 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 1 Udziały wymagają uwagi ? | 40 000 zł | 1 491 zł/m² ? | 26,8 m² ? | 268/10000 ? | brak danych | -1 |
| 6 grudnia 2024 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 1 Udziały wymagają uwagi ? | 37 668 zł | 702 zł/m² ? | 53,7 m² ? | 536/10000 ? | brak danych | -1 |
| 14 marca 2024 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 1 Udziały wymagają uwagi ? | 17 772 zł | 702 zł/m² ? | 25,3 m² ? | 253/10000 ? | brak danych | -1 |
| 11 marca 2024 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 1 Udziały wymagają uwagi ? | 35 460 zł | 701 zł/m² ? | 50,6 m² ? | 505/10000 ? | brak danych | -1 |
| 13 lutego 2024 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 1 Udziały wymagają uwagi ? | 19 404 zł | 702 zł/m² ? | 27,6 m² ? | 276/10000 ? | brak danych | -1 |
| 29 stycznia 2024 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 1 Udziały wymagają uwagi ? | 33 000 zł | 1 308 zł/m² ? | 25,2 m² ? | 252/10000 ? | brak danych | -1 |
| 11 maja 2023 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 1 Udziały wymagają uwagi ? | 17 688 zł | 701 zł/m² ? | 25,2 m² ? | 252/10000 ? | brak danych | -1 |
| 23 grudnia 2022 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 29 Udziały wymagają uwagi ? | 244 884 zł | 6 419 zł/m² ? | 38,2 m² ? | 1/1 ? | 2 | 1 |
| 23 grudnia 2022 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 1 Udziały wymagają uwagi ? | 18 612 zł | 699 zł/m² ? | 26,6 m² ? | 266/10000 ? | brak danych | -1 |
| 17 października 2022 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 1 Udziały wymagają uwagi ? | 18 528 zł | 701 zł/m² ? | 26,4 m² ? | 264/10000 ? | brak danych | -1 |
| 1 kwietnia 2022 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal garaż Udziały wymagają uwagi ? | 19 488 zł | 700 zł/m² ? | 27,8 m² ? | 278/10000 ? | brak danych | -1 |
| 17 marca 2022 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal garaż Udziały wymagają uwagi ? | 22 512 zł | 700 zł/m² ? | 32,1 m² ? | 321/10000 ? | brak danych | -1 |
| 17 marca 2022 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 17 Udziały wymagają uwagi ? | 377 524 zł | 5 238 zł/m² ? | 72,1 m² ? | 1/1 ? | 3 | 3 |
| 19 października 2021 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 46 Udziały wymagają uwagi ? | 382 881 zł | 5 354 zł/m² ? | 71,5 m² ? | 1/1 ? | 4 | 1 |
| 19 października 2021 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal garaż Udziały wymagają uwagi ? | 18 300 zł | 700 zł/m² ? | 26,1 m² ? | 261/10000 ? | brak danych | -1 |
| 25 sierpnia 2021 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 45 Udziały wymagają uwagi ? | 374 568 zł | 5 238 zł/m² ? | 71,5 m² ? | 1/1 ? | 4 | 2 |
| 25 sierpnia 2021 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal garaż Udziały wymagają uwagi ? | 28 428 zł | 701 zł/m² ? | 40,6 m² ? | 405/10000 ? | brak danych | -1 |
| 18 sierpnia 2021 | Brzeska 7A,7B, Lubin Lokal 35 Udziały wymagają uwagi ? | 214 214 zł | 5 323 zł/m² ? | 40,2 m² ? | 1/1 ? | 2 | 3 |
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych GUS: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych