Adres · Ceny transakcyjne
Krzemieniecka 20E, Lubin
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0211
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
2
- 18 listopada 2024 – 18 listopada 2025 · 2 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Krzemieniecka 20E, Lubin ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 11 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 62,3 m² do 63,9 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 4 grudnia 2013, a ostatnia z 18 listopada 2025.
Mieszkania: 11 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 490 zł/m², a mediana powierzchni 62,9 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 2 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat lubiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
1,9rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 222 311 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 3 490 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 62,9 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 119 432 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 14 874 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat lubiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 11
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 roku: 14 874 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 113,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 222 311 zł — z 11 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,9 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 11 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie lubińskim 26,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 900 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 roku: 5,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
14 874 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
158,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
26,2
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Krzemieniecka 20E, Lubin
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 listopada 2025, 63,71 m²
590 000 złCena za metr kwadratowy: 9 261 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 63,71 m²
- 4 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 września 2025, 62,87 m²
580 000 złCena za metr kwadratowy: 9 225 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 62,87 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 października 2020, 62,68 m²
375 000 złCena za metr kwadratowy: 5 983 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 62,68 m²
- 4 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 grudnia 2013, 62,68 m²
218 763 złCena za metr kwadratowy: 3 490 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 62,68 m²
- 4 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 grudnia 2013, 62,43 m²
217 817 złCena za metr kwadratowy: 3 489 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 62,43 m²
- 4 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 6 grudnia 2013, 63,17 m²
218 997 złCena za metr kwadratowy: 3 467 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 63,17 m²
- 4 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 grudnia 2013, 63,5 m²
220 906 złCena za metr kwadratowy: 3 479 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 63,5 m²
- 4 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 grudnia 2013, 63,71 m²
222 311 złCena za metr kwadratowy: 3 489 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 63,71 m²
- 4 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 grudnia 2013, 62,87 m²
224 779 złCena za metr kwadratowy: 3 575 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 62,87 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 grudnia 2013, 62,32 m²
217 259 złCena za metr kwadratowy: 3 486 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 62,32 m²
- 4 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 grudnia 2013, 63,9 m²
227 340 złCena za metr kwadratowy: 3 558 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 63,9 m²
- 3 izby
- piętro 1
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych