Adres · Ceny transakcyjne
Kwiatowa 12, Lubin
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0211
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
7 622zł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
335 088zł
Mediana powierzchni ?
43,4m²
Liczba transakcji ?
22
- 1 lutego 2023 – 1 lutego 2024 · 22 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Kwiatowa 12, Lubin ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 23 transakcje. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 20,2 m² do 68,7 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 14 czerwca 2023, a ostatnia z 1 lutego 2024.
Mieszkania: 22 transakcje. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 7 622 zł/m², a mediana powierzchni 43,4 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 22 | 7 622 zł/m² | 335 088 zł | 43,4 m² |
| Garaże Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat lubiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
2,8rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 335 088 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 7 622 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 43,4 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 119 432 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 14 874 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat lubiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 22
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 roku: 14 874 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 113,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 335 088 zł — z 22 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,8 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 22 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie lubińskim 26,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 900 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 roku: 5,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
14 874 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
158,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
26,2
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Cena transakcyjna| Data | Nieruchomość | Cena | Cena za metr kwadratowy | Powierzchnia | Udział | Izby | Piętro |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 lutego 2024 | 335 000 zł | 8 781 zł/m² ? | 38,2 m² | 1/1 ? | brak danych | 3 | |
| 19 grudnia 2023 | 404 747 zł | 6 723 zł/m² ? | 60,2 m² | 1/1 ? | brak danych | 4 | |
| 19 grudnia 2023 | 387 855 zł | 6 751 zł/m² ? | 57,5 m² | 1/1 ? | brak danych | 4 | |
| 19 grudnia 2023 | 335 088 zł | 7 206 zł/m² ? | 46,5 m² | 1/1 ? | brak danych | 3 | |
| 19 grudnia 2023 | 51 000 zł | 2 156 zł/m² ? | 23,7 m² | 1/1 ? | brak danych | -1 | |
| 19 grudnia 2023 | 47 000 zł | 2 323 zł/m² ? | 20,2 m² | 1/1 ? | brak danych | -1 | |
| 19 grudnia 2023 | 47 000 zł | 2 323 zł/m² ? | 20,2 m² | 1/1 ? | brak danych | -1 | |
| 15 grudnia 2023 | 354 526 zł | 8 178 zł/m² ? | 43,4 m² | 1/1 ? | brak danych | 2 | |
| 23 listopada 2023 | 349 364 zł | 8 059 zł/m² ? | 43,4 m² | 1/1 ? | brak danych | 1 | |
| 10 listopada 2023 | 319 599 zł | 8 334 zł/m² ? | 38,4 m² | 1/1 ? | brak danych | 2 | |
| 7 listopada 2023 | 328 500 zł | 8 611 zł/m² ? | 38,2 m² | 1/1 ? | brak danych | 1 | |
| 6 listopada 2023 | 459 116 zł | 7 620 zł/m² ? | 60,3 m² | 1/1 ? | brak danych | 2 | |
| 5 października 2023 | 353 704 zł | 7 623 zł/m² ? | 46,4 m² | 1/1 ? | brak danych | 2 | |
| 3 października 2023 | 428 850 zł | 7 106 zł/m² ? | 60,4 m² | 1/1 ? | brak danych | 1 | |
| 29 września 2023 | 424 809 zł | 7 051 zł/m² ? | 60,3 m² | 1/1 ? | brak danych | 3 | |
| 28 września 2023 | 334 500 zł | 7 752 zł/m² ? | 43,2 m² | 1/1 ? | brak danych | 5 | |
| 11 września 2023 | 308 350 zł | 7 674 zł/m² ? | 40,2 m² | 1/1 ? | brak danych | 1 | |
| 11 września 2023 | 294 175 zł | 7 711 zł/m² ? | 38,2 m² | 1/1 ? | brak danych | 1 | |
| 11 września 2023 | 290 272 zł | 7 569 zł/m² ? | 38,4 m² | 1/1 ? | brak danych | 2 | |
| 25 lipca 2023 |
Kwiatowa 12, Lubin
Lokal
|
292 272 zł | 7 661 zł/m² ? | 38,2 m² | 1/1 ? | brak danych | 3 |
| 24 lipca 2023 | 334 350 zł | 7 722 zł/m² ? | 43,3 m² | 1/1 ? | brak danych | 4 | |
| 20 lipca 2023 | 510 643 zł cena całego aktu | brak danych | 68,7 m² | 1/1 ? | brak danych | 3 | |
| 20 lipca 2023 | 510 643 zł cena całego aktu | brak danych | 17,2 m² | 1/1 ? | brak danych | -1 | |
| 19 lipca 2023 | 328 850 zł | 7 612 zł/m² ? | 43,2 m² | 1/1 ? | brak danych | 3 | |
| 18 lipca 2023 | 325 772 zł | 8 517 zł/m² ? | 38,3 m² | 1/1 ? | brak danych | 4 | |
| 14 lipca 2023 | 346 588 zł | 7 454 zł/m² ? | 46,5 m² | 1/1 ? | brak danych | 4 | |
| 14 lipca 2023 | 487 752 zł | 7 105 zł/m² ? | 68,7 m² | 1/1 ? | brak danych | 4 | |
| 16 czerwca 2023 | 414 247 zł | 6 864 zł/m² ? | 60,4 m² | 1/1 ? | brak danych | 5 | |
| 15 czerwca 2023 | 348 742 zł | 7 500 zł/m² ? | 46,5 m² | 1/1 ? | brak danych | 1 | |
| 15 czerwca 2023 | 292 272 zł | 7 651 zł/m² ? | 38,2 m² | 1/1 ? | brak danych | 5 | |
| 14 czerwca 2023 | 335 088 zł | 7 222 zł/m² ? | 46,4 m² | 1/1 ? | brak danych | 5 |
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych