Adres · Ceny transakcyjne
Topolowa 6, Lubin
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0211
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
3
- 10 września 2025 – 10 września 2026 · 3 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Topolowa 6, Lubin ma w Rejestrze cen nieruchomości 18 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 29,3 m² do 56,2 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 6 stycznia 2009, a ostatnia z 10 września 2026.
Mieszkania: 15 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 381 zł/m², a mediana powierzchni 41,0 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 3 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat lubiński Bank Danych Lokalnych GUS
Dane Banku Danych Lokalnych GUS opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
1,2rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 149 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 3 381 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 41,0 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 119 432 zł
- Wynagrodzenie brutto według GUS
- 14 874 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat lubiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 15
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 roku: 14 874 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 113,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 149 000 zł — z 15 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,2 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 15 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie lubińskim 26,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 900 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych GUS).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 roku: 5,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych GUS oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
14 874 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
158,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
26,2
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Cena transakcyjna| Data | Nieruchomość | Cena | Cena za metr kwadratowy | Powierzchnia | Udział | Pokoje | Piętro |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 września 2026 | Topolowa 6, Lubin Lokal 12 | 240 000 zł | 5 854 zł/m² ? | 41,0 m² ? | 1/1 ? | 3 | brak danych |
| 11 maja 2026 | Topolowa 6, Lubin Lokal 58 | 135 408 zł | 4 629 zł/m² ? | 29,3 m² ? | 1/1 ? | 2 | 2 |
| 18 grudnia 2025 | Topolowa 6, Lubin Lokal 5 | 190 000 zł | 6 496 zł/m² ? | 29,3 m² ? | 1/1 ? | 2 | 7 |
| 13 listopada 2023 | Topolowa 6, Lubin Lokal 55 | 230 000 zł | 5 687 zł/m² ? | 40,4 m² ? | 1/1 ? | 3 | 10 |
| 6 sierpnia 2021 | Topolowa 6, Lubin Lokal 9 | 185 000 zł | 4 579 zł/m² ? | 40,4 m² ? | 1/1 ? | 3 | brak danych |
| 18 kwietnia 2019 | Topolowa 6, Lubin Lokal 54 | 199 000 zł | 3 910 zł/m² ? | 50,9 m² ? | 1/1 ? | 3 | 11 |
| 9 marca 2018 | Topolowa 6, Lubin Lokal 12 | 134 000 zł | 3 268 zł/m² ? | 41,0 m² ? | brak danych | 3 | brak danych |
| 19 maja 2017 | Topolowa 6, Lubin Lokal 13 | 149 000 zł | 2 928 zł/m² ? | 50,9 m² ? | 1/1 ? | 4 | 10 |
| 23 grudnia 2015 | Topolowa 6, Lubin Lokal 5 | 105 000 zł | 3 590 zł/m² ? | 29,3 m² ? | 1/1 ? | 2 | 7 |
| 22 grudnia 2015 | Topolowa 6, Lubin Lokal 18 | 159 000 zł | 2 830 zł/m² ? | 56,2 m² ? | 1/1 ? | 4 | 8 |
| 21 lipca 2015 | Topolowa 6, Lubin Lokal 13 | 123 000 zł | 2 417 zł/m² ? | 50,9 m² ? | brak danych | 4 | brak danych |
| 21 lipca 2014 | Topolowa 6, Lubin Lokal 19 | 110 000 zł | 2 723 zł/m² ? | 40,4 m² ? | brak danych | 3 | brak danych |
| 17 maja 2013 | Topolowa 6, Lubin Lokal 22 | 100 000 zł | 2 445 zł/m² ? | 40,9 m² ? | brak danych | 3 | brak danych |
| 24 października 2011 | Topolowa 6, Lubin Lokal 12 | 130 000 zł | 3 175 zł/m² ? | 41,0 m² ? | brak danych | 3 | brak danych |
| 16 kwietnia 2009 | Topolowa 6, Lubin Lokal 11 | 190 000 zł | 3 381 zł/m² ? | 56,2 m² ? | brak danych | 4 | brak danych |
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych GUS: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych