Adres · Ceny transakcyjne
Tysiąclecia 1, Żnin
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0419
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
3
- 19 listopada 2024 – 19 listopada 2025 · 3 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Tysiąclecia 1, Żnin ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 18 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 23,3 m² do 54,3 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 20 listopada 2006, a ostatnia z 19 listopada 2025.
Mieszkania: 17 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 431 zł/m², a mediana powierzchni 34,8 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 3 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat żniński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
1,7rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 115 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 3 431 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 34,8 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 67 389 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 7 754 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat żniński
- Liczba mieszkań w próbie
- 17
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są wyraźnie niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie żnińskim w 2025 roku: 7 754 zł miesięcznie. To 82,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 154,9%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 115 000 zł — z 17 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,7 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 17 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie żnińskim 33,5 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 200 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie żnińskim w 2025 roku: 10,4%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 17,0% do 10,4%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
7 754 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
82,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
10,4%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
33,5
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Tysiąclecia 1, Żnin
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 listopada 2025, 44,2 m²
265 000 złCena za metr kwadratowy: 5 995 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 44,2 m²
- 3 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 maja 2025, 34,8 m²
228 000 złCena za metr kwadratowy: 6 552 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,8 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 stycznia 2025, 44,7 m²
220 000 złCena za metr kwadratowy: 4 922 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 44,7 m²
- 3 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 stycznia 2024, 54,32 m²
290 000 złCena za metr kwadratowy: 5 339 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 54,32 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 marca 2022, 44,7 m²
165 000 złCena za metr kwadratowy: 3 691 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 44,7 m²
- 3 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 marca 2020, 43,3 m²
185 000 złCena za metr kwadratowy: 4 273 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,3 m²
- 3 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 lipca 2019, 23,68 m²
102 000 złCena za metr kwadratowy: 4 307 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 23,68 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 czerwca 2017, 34,74 m²
115 000 złCena za metr kwadratowy: 3 310 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,74 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 sierpnia 2016, 44,7 m²
125 000 złCena za metr kwadratowy: 2 796 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 44,7 m²
- 3 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 lutego 2015, 23,3 m²
55 000 złCena za metr kwadratowy: 2 361 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 23,3 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 czerwca 2013, 23,32 m²
85 000 złCena za metr kwadratowy: 3 645 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 23,32 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 marca 2013, 23,32 m²
80 000 złCena za metr kwadratowy: 3 431 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 23,32 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 stycznia 2013, 24,23 m²
64 000 złCena za metr kwadratowy: 2 641 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 24,23 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 kwietnia 2011, 34,8 m²
80 000 złCena za metr kwadratowy: 2 299 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,8 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 września 2009, 43,65 m²
130 000 złCena za metr kwadratowy: 2 978 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,65 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 6 czerwca 2007, 23,3 m²
46 050 złCena za metr kwadratowy: 1 976 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 23,3 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 kwietnia 2007, 22,8 m²
31 900 złCena za metr kwadratowy: 1 399 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 22,8 m²
- 2 izby
- piętro 3
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 listopada 2006, 23,32 m²
25 000 złCena za metr kwadratowy: 1 072 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 23,32 m²
- 1 izba
- piętro 5
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych