Przejdź do treści

Ulica · Ceny transakcyjne

Ulica Rydla, Gubin

Podsumowanie transakcji przy tej ulicy, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy w promieniu 1 km i całej miejscowości.

Powiat

powiat krośnieński

Kod podziału terytorialnego

0802

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

3

  • 3 grudnia 2024 – 3 grudnia 2025 · 3 akty notarialne
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis ulicy

Cena transakcyjna

Ulica Rydla, Gubin: w statystykach ujęto 26 transakcji.

Najczęstszy rodzaj nieruchomości w tych danych to lokal.

Mieszkania: 13 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 640 zł/m², a mediana powierzchni 43,0 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 3 brak danych brak danych brak danych
Garaże 1 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Ulica, okolica w promieniu 1 km i cała miejscowość

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat krośnieński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    2,0rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    145 000 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    3 640 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    43,0 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    71 454 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    8 251 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat krośnieński
    Liczba mieszkań w próbie
    13

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie krośnieńskim w 2025 roku: 8 251 zł miesięcznie. To 88,0% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 135,5%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 145 000 zł — z 13 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,0 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 13 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie krośnieńskim 23,7 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 600 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie krośnieńskim w 2025 roku: 7,6%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 17,0% do 7,6%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    8 251 złmiesięcznie

    +135,5%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    88,0%

    +3,6

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    7,6%

    −9,4

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    23,7

    Dane za 2025 rok

    Transakcje przy tej ulicy

    Cena transakcyjna
    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
    Data Nieruchomość Cena Cena za metr kwadratowy Powierzchnia Udział Izby Piętro
    3 grudnia 2025 425 000 zł 6 262 zł/m² ? 67,9 m² 1/1 ? 4 1
    17 września 2025 182 174 zł 4 369 zł/m² ? 41,7 m² 1/1 ? 3 brak danych
    18 lipca 2025
    Rydla, Gubin Lokal
    37 000 zł 1 900 zł/m² ? 19,5 m² 1/1 ? brak danych 1
    7 maja 2025 145 000 zł 4 394 zł/m² ? 33,0 m² 1/1 ? 3 3
    16 maja 2024
    Rydla, Gubin Lokal
    34 500 zł 1 772 zł/m² ? 19,5 m² 1/1 ? 1 1
    20 października 2023
    Rydla, Gubin Lokal
    29 100 zł 1 495 zł/m² ? 19,5 m² 1/1 ? 1 1
    18 października 2023
    Rydla, Gubin Lokal
    29 100 zł 1 495 zł/m² ? 19,5 m² 1/1 ? 1 1
    18 października 2023
    Rydla, Gubin Lokal
    29 100 zł 1 495 zł/m² ? 19,5 m² 1/1 ? 1 1
    18 października 2023
    Rydla, Gubin Lokal
    24 000 zł 1 349 zł/m² ? 17,8 m² 1/1 ? 1 1
    18 października 2023
    Rydla, Gubin Lokal
    29 100 zł 1 495 zł/m² ? 19,5 m² 1/1 ? 1 1
    18 października 2023
    Rydla, Gubin Lokal
    20 300 zł 1 141 zł/m² ? 17,8 m² 1/1 ? 1 1
    18 października 2023
    Rydla, Gubin Lokal
    29 100 zł 1 495 zł/m² ? 19,5 m² 1/1 ? 1 1
    12 grudnia 2022 210 000 zł 3 843 zł/m² ? 54,7 m² 1/1 ? 3 3
    11 października 2022 200 000 zł 3 640 zł/m² ? 55,0 m² 1/1 ? 3 1
    25 maja 2022 115 000 zł 3 485 zł/m² ? 33,0 m² 1/1 ? 3 1
    28 kwietnia 2021 170 000 zł 3 953 zł/m² ? 43,0 m² 1/1 ? 3 2
    10 marca 2020 87 500 zł 3 661 zł/m² ? 23,9 m² 1/1 ? 2 1
    23 stycznia 2020
    Rydla 2, Gubin Lokal Sprzedaż z bonifikatą, w postępowaniu egzekucyjnym, na cel publiczny albo bez przetargu przez gminę, Skarb Państwa lub nieznanego sprzedającego, dlatego nie wchodzi do statystyk.
    137 300 zł 2 040 zł/m² ? 67,3 m² 1/1 ? 4 3
    23 lipca 2019 7 000 zł 814 zł/m² ? 8,6 m² 1/1 ? 1 1
    22 marca 2019 40 000 zł 1 633 zł/m² ? 24,5 m² 1/1 ? 2 2
    12 lutego 2019 92 000 zł 2 140 zł/m² ? 43,0 m² brak danych 3 brak danych
    26 marca 2018 165 000 zł 2 619 zł/m² ? 63,0 m² brak danych 4 4
    17 marca 2016
    Rydla 2, Gubin Lokal Sprzedaż z bonifikatą, w postępowaniu egzekucyjnym, na cel publiczny albo bez przetargu przez gminę, Skarb Państwa lub nieznanego sprzedającego, dlatego nie wchodzi do statystyk.
    77 000 zł 1 218 zł/m² ? 63,2 m² brak danych 4 3
    25 marca 2015 30 000 zł 1 255 zł/m² ? 23,9 m² brak danych 2 1
    26 listopada 2014 65 000 zł 1 512 zł/m² ? 43,0 m² brak danych 3 brak danych
    25 kwietnia 2014
    Rydla 4, Gubin Budynki Akt notarialny nie podaje powierzchni użytkowej budynku, więc nie liczymy ceny za metr kwadratowy budynku.
    51 431 zł brak danych brak danych ? brak danych brak danych brak danych
    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych