Adres · Ceny transakcyjne
Powstańców 4A, Ząbki
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
1434
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
3
- 27 maja 2025 – 27 maja 2026 · 3 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Powstańców 4A, Ząbki ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 21 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 16,2 m² do 117,9 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 28 grudnia 2021, a ostatnia z 27 maja 2026.
Mieszkania: 19 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 10 248 zł/m², a mediana powierzchni 43,9 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 3 | brak danych | brak danych | brak danych |
| Inne lokale Niska próba | brak transakcji | brak transakcji | brak transakcji | brak transakcji |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat wołomiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
7,0rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 530 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 10 248 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 43,9 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 76 168 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 827 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat wołomiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 19
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 8 827 zł miesięcznie. To 94,2% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 142,9%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Cena mieszkania odpowiada lokalnym zarobkom.Mediana ceny mieszkania: 530 000 zł — z 19 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 7,0 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Niska próba: mediana z 19 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie wołomińskim 16,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 6 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 6,3%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 13,2% do 6,3%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 827 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
94,2%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
6,3%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
16,3
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 maja 2026, 45,21 m²
POWSTAŃCÓW 4A, ZĄBKI
574 000 złCena za metr kwadratowy: 12 696 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45,21 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 marca 2026, 39,64 m²
POWSTAŃCÓW 4A, ZĄBKI
500 000 złCena za metr kwadratowy: 12 614 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,64 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 czerwca 2025, 43,3 m²
Powstańców 4A, Ząbki
530 000 złCena za metr kwadratowy: 12 240 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,3 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 września 2024, 115,56 m²
Powstańców 4A, Ząbki
930 000 złCena za metr kwadratowy: 8 048 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 115,56 m²
- 6 izb
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 lipca 2024, 37,16 m²
Powstańców 4A, Ząbki
520 000 złCena za metr kwadratowy: 13 994 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 37,16 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 maja 2024, 39,34 m²
Powstańców 4A, Ząbki
580 000 złCena za metr kwadratowy: 14 743 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,34 m²
- 2 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 lutego 2024, 44,94 m²
Powstańców 4A, Ząbki
530 000 złCena za metr kwadratowy: 11 794 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 44,94 m²
- 2 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 stycznia 2024, 43,36 m²
Powstańców 4A, Ząbki
541 000 złCena za metr kwadratowy: 12 477 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,36 m²
- 2 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 grudnia 2023, 43,15 m²
Powstańców 4A, Ząbki
480 000 złCena za metr kwadratowy: 11 124 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,15 m²
- 2 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 października 2023, 56,5 m²
Powstańców 4A, Ząbki
530 000 złCena za metr kwadratowy: 9 381 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 56,5 m²
- 3 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 6 września 2023, 61,95 m²
Powstańców 4A, Ząbki
620 000 złCena za metr kwadratowy: 10 008 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 61,95 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 maja 2023, 39,01 m²
Powstańców 4A, Ząbki
360 000 złCena za metr kwadratowy: 9 228 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,01 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 kwietnia 2023, 42,99 m²
Powstańców 4A, Ząbki
400 000 złCena za metr kwadratowy: 9 304 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,99 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 kwietnia 2023, 61,95 m²
Powstańców 4A, Ząbki
455 290 złCena za metr kwadratowy: 7 349 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 61,95 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 lutego 2023, 43,91 m²
Powstańców 4A, Ząbki
450 000 złCena za metr kwadratowy: 10 248 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,91 m²
- 2 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu, 13 września 2022, 16,21 m²
Powstańców 4A, Ząbki
220 000 złCena za metr kwadratowy: 13 572 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 16,21 m²
- 1 izba
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 sierpnia 2022, 39,17 m²
Powstańców 4A, Ząbki
409 000 złCena za metr kwadratowy: 10 442 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,17 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu, 29 czerwca 2022, 16,21 m²
Powstańców 4A, Ząbki
110 000 złCena za metr kwadratowy: 6 786 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 16,21 m²
- 1 izba
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 maja 2022, 117,88 m²
Powstańców 4A, Ząbki
889 000 złCena za metr kwadratowy: 7 542 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 117,88 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 lutego 2022, 114,3 m²
Powstańców 4A, Ząbki
690 000 złCena za metr kwadratowy: 6 037 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 114,3 m²
- 6 izb
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 grudnia 2021, 53,75 m²
Powstańców 4A, Ząbki
470 000 złCena za metr kwadratowy: 8 744 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 53,75 m²
- 2 izby
- piętro 4
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych