Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Bema 1, Jarosław

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat jarosławski

Kod podziału terytorialnego

1804

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

2

  • 12 maja 2024 – 12 maja 2025 · 2 akty notarialne
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Bema 1, Jarosław ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 13 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 29,1 m² do 96,1 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 19 czerwca 2007, a ostatnia z 12 maja 2025.

Mieszkania: 9 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 830 zł/m², a mediana powierzchni 39,0 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 2 brak danych brak danych brak danych
Inne lokale brak transakcji brak transakcji brak transakcji brak transakcji

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat jarosławski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    1,9rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    130 000 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    3 830 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    39,0 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    67 757 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    7 799 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat jarosławski
    Liczba mieszkań w próbie
    9

    Co mówią dane o okolicy

    Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.

    Pieniądze

    • Zarobki są wyraźnie niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie jarosławskim w 2025 roku: 7 799 zł miesięcznie. To 83,2% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 119,9%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 130 000 zł — z 9 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,9 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 9 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie jarosławskim 8,4 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 000 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie jarosławskim w 2025 roku: 11,7%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 15,7% do 11,7%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    7 799 złmiesięcznie

    +119,9%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    83,2%

    −2,2

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    11,7%

    −4,0

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    8,4

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    Bema 1, Jarosław

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 maja 2025, 54 m²

      355 000 złCena za metr kwadratowy: 6 574 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 54 m²
      • 5 izb
      • piętro 4
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 czerwca 2024, 47 m²

      300 000 złCena za metr kwadratowy: 6 383 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 47 m²
      • 4 izby
      • piętro 1
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 stycznia 2020, 47 m²

      brak danych

      • powierzchnia użytkowa 47 m²
      • 4 izby
      • piętro 4
      • poza statystykami
    4. Sprzedaż lokalu, 16 lipca 2019, 96,1 m²

      100 000 złCena za metr kwadratowy: 1 041 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 96,1 m²
      • parter
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 sierpnia 2017, 47 m²

      200 000 złCena za metr kwadratowy: 4 255 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 47 m²
      • 4 izby
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 marca 2016, 29,1 m²

      70 000 złCena za metr kwadratowy: 2 406 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 29,1 m²
      • 3 izby
      • piętro 2
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 stycznia 2012, 47 m²

      brak danych

      • powierzchnia użytkowa 47 m²
      • 3 izby
      • piętro 2
      • poza statystykami
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 października 2011, 39 m²

      124 000 złCena za metr kwadratowy: 3 179 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 39 m²
      • 5 izb
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 października 2010, 39 m²

      130 000 złCena za metr kwadratowy: 3 333 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 39 m²
      • 5 izb
    10. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 czerwca 2010, 29,1 m²

      112 500 złCena za metr kwadratowy: 3 866 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 29,1 m²
      • 5 izb
    11. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 maja 2010, 47 m²

      180 000 złCena za metr kwadratowy: 3 830 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 47 m²
      • 5 izb
    12. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 31 stycznia 2008, 47 m²

      175 złCena za metr kwadratowy: 3,72 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 47 m²
      • 4 izby
      • piętro 3
      • poza statystykami
    13. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 czerwca 2007, 38,6 m²

      105 000 złCena za metr kwadratowy: 2 720 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 38,6 m²
      • 5 izb

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych