Przejdź do treści

Ulica · Ceny transakcyjne

Ulica Kusocińskiego, Mielec

Podsumowanie transakcji przy tej ulicy, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy w promieniu 1 km i całej miejscowości.

Powiat

powiat mielecki

Kod podziału terytorialnego

1811

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

3

  • 21 stycznia 2025 – 21 stycznia 2026 · 3 akty notarialne
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis ulicy

Cena transakcyjna

Ulica Kusocińskiego, Mielec: w statystykach ujęto 6 transakcji.

Najczęstszy rodzaj nieruchomości w tych danych to lokal.

Mieszkania: 6 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 6 821 zł/m², a mediana powierzchni 49,2 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 3 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Ta ulica, okolica w promieniu 1 km i cała miejscowość

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat mielecki Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    4,1rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    283 500 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    6 821 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    49,2 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    69 818 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    8 051 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat mielecki
    Liczba mieszkań w próbie
    6

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie mieleckim w 2025 roku: 8 051 zł miesięcznie. To 85,9% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 127,9%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 283 500 zł — z 6 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 4,1 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 6 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie mieleckim 11,6 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 800 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie mieleckim w 2025 roku: 6,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 11,0% do 6,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    8 051 złmiesięcznie

    +127,9%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    85,9%

    +0,8

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    6,0%

    −5,0

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    11,6

    Dane za 2025 rok

    Transakcje przy tej ulicy

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 stycznia 2026, 53,2 m²

      Kusocińskiego 15, Mielec

      395 000 złCena za metr kwadratowy: 7 425 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,2 m²
      • 4 izby
      • piętro 2
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 czerwca 2025, 53,2 m²

      Kusocińskiego 15, Mielec

      290 000 złCena za metr kwadratowy: 5 451 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,2 m²
      • 4 izby
      • piętro 2
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 lutego 2025, 34,8 m²

      Kusocińskiego 15, Mielec

      277 000 złCena za metr kwadratowy: 7 960 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 34,8 m²
      • 2 izby
      • piętro 5
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 grudnia 2024, 45,1 m²

      Kusocińskiego 19, Mielec

      263 000 złCena za metr kwadratowy: 5 831 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 45,1 m²
      • 3 izby
      • piętro 5
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 października 2024, 19,7 m²

      Kusocińskiego 9, Mielec

      150 000 złCena za metr kwadratowy: 7 614 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 19,7 m²
      • 1 izba
      • piętro 2
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 lipca 2024, 55,5 m²

      Kusocińskiego 25, Mielec

      345 000 złCena za metr kwadratowy: 6 216 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 55,5 m²
      • 5 izb

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych