Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Rycerska 11, Młynek

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat kartuski

Kod podziału terytorialnego

2205

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy powierzchni użytkowej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni użytkowej ?

brak danych

Liczba transakcji ?

1

  • 18 czerwca 2025 – 18 czerwca 2026 · 1 akt notarialny
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Sprzedaże budynków

Ceny całych transakcji z aktów notarialnych, razem z działką

Liczba sprzedaży budynków

1

Akty podały powierzchnię użytkową budynku w 1 z nich.

Mediana ceny transakcji budynków

brak danych

Cena całej transakcji, razem z działką.

Mediana powierzchni działek

brak danych

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Rycerska 11, Młynek ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 2 transakcje. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanej nieruchomości: 149,5 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to budynek.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 5 lipca 2021, a ostatnia z 18 czerwca 2026.

Budynki: 1 transakcja w statystykach cen za metr kwadratowy.

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Budynki 1 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat kartuski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Co mówią dane o okolicy

    Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie kartuskim w 2025 roku: 7 997 zł miesięcznie. To 85,3% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 144,1%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie kartuskim 13,6 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 3 300 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie kartuskim w 2025 roku: 3,3%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 5,4% do 3,3%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    7 997 złmiesięcznie

    +144,1%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    85,3%

    +6,4

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    3,3%

    −2,1

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    13,6

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    Rycerska 11, Młynek

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż budynku, 18 czerwca 2026, 149,47 m²

      679 000 złCena za metr kwadratowy: 4 543 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 149,47 m²
      • numer budynku 1666
      • rynek pierwotny
      • udziały wymagają uwagi
    2. Sprzedaż działki, 5 lipca 2021, 3 108 m²

      107 500 złcena całego aktu

      • powierzchnia działki 3 108 m²
      • numer działki 561/17
      • jedna z 3 działek sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    3. Sprzedaż działki, 5 lipca 2021, 2 260 m²

      107 500 złcena całego aktu

      • powierzchnia działki 2 260 m²
      • numer działki 561/36
      • jedna z 3 działek sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    4. Sprzedaż działki budowlanej, 5 lipca 2021, 983 m²

      107 500 złcena całego aktu

      • powierzchnia działki 983 m²
      • numer działki 561/41
      • jedna z 3 działek sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych