Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Limanowskiego 20, Bartoszyce

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat bartoszycki

Kod podziału terytorialnego

2801

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

3

  • 24 kwietnia 2025 – 24 kwietnia 2026 · 3 akty notarialne
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Limanowskiego 20, Bartoszyce ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 6 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 27,5 m² do 54,6 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 8 lutego 2024, a ostatnia z 24 kwietnia 2026.

Mieszkania: 6 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 7 028 zł/m², a mediana powierzchni 43,5 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 3 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat bartoszycki Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    4,5rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    318 000 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    7 028 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    43,5 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    70 637 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    8 151 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat bartoszycki
    Liczba mieszkań w próbie
    6

    Co mówią dane o okolicy

    Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie bartoszyckim w 2025 roku: 8 151 zł miesięcznie. To 87,0% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 145,9%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 318 000 zł — z 6 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 4,5 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 6 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie bartoszyckim 16,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 000 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest wysokie.Bezrobocie w powiecie bartoszyckim w 2025 roku: 17,5%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 24,4% do 17,5%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    8 151 złmiesięcznie

    +145,9%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    87,0%

    +7,1

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    17,5%

    −6,9

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    16,2

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    Limanowskiego 20, Bartoszyce

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 kwietnia 2026, 27,51 m²

      229 700 złCena za metr kwadratowy: 8 350 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 27,51 m²
      • 1 izba
      • piętro 2
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 kwietnia 2026, 43,31 m²

      303 000 złCena za metr kwadratowy: 6 996 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 43,31 m²
      • 2 izby
      • piętro 4
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 lutego 2026, 43,4 m²

      300 000 złCena za metr kwadratowy: 6 912 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 43,4 m²
      • 2 izby
      • piętro 2
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 maja 2024, 43,67 m²

      333 000 złCena za metr kwadratowy: 7 625 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 43,67 m²
      • 2 izby
      • piętro 1
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 lutego 2024, 54,56 m²

      350 000 złCena za metr kwadratowy: 6 415 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 54,56 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 lutego 2024, 54,54 m²

      385 000 złCena za metr kwadratowy: 7 059 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 54,54 m²
      • 3 izby
      • piętro 1

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych