Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w gminie Strzelin
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
8 414zł/m²
Cały cennik: 23 lokale, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
622 000zł
Cały cennik: 23 lokale, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
20
z 23 lokali w cennikach · 2 inwestycje
Deweloperzy
2
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 599 000 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 730 000 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 73,2 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 13 października 2026
- 20 ofert dostępnych z 23 lokali w cennikach · sprawdzone 13 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w gminie Strzelin obejmują 23 lokale. Oferty dostępne: 20 w 2 inwestycjach od 2 deweloperów.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 8 414 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 622 000 zł.
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 6 265 zł/m² 3 oferty
- 6 265 zł – 6 584 zł/m² 0 ofert
- 6 584 zł – 6 904 zł/m² 0 ofert
- 6 904 zł – 7 223 zł/m² 0 ofert
- 7 223 zł – 7 542 zł/m² 0 ofert
- 7 542 zł – 7 861 zł/m² 0 ofert
- 7 861 zł – 8 180 zł/m² 0 ofert
- powyżej 8 180 zł/m² 20 ofert
Ceny ofertowe a ceny transakcyjne
- Cena ofertowa cały cennik
- 8 414 zł/m²
- Cena transakcyjna rynek pierwotny
- 7 393 zł/m² +13,8%
- Cena transakcyjna rynek wtórny
- 6 008 zł/m² +40,1%
Ceny transakcyjne z aktów notarialnych, ostatnie 12 miesięcy: rynek pierwotny 77 transakcji, rynek wtórny 71 transakcji. Cenę transakcyjną pokazujemy od 5 aktów notarialnych, a przy 5–29 aktach z oznaczeniem „Niska próba”. Procent to różnica ceny ofertowej wobec ceny transakcyjnej: (cena ofertowa − cena transakcyjna) ÷ cena transakcyjna.
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 71,19 m²
Wincentego Kadłubka 20/30, Strzelin
cena ofertowa 599 000 zł 8 414 zł/m²
- lokal 5D
Mieszkanie 73,18 m²
Wincentego Kadłubka 20/30, Strzelin
cena ofertowa 622 000 zł 8 500 zł/m²
- lokal 5C
Mieszkanie 73,18 m²
Wincentego Kadłubka 20/30, Strzelin
cena ofertowa 622 000 zł 8 500 zł/m²
- lokal 5B
Mieszkanie 71,19 m²
Wincentego Kadłubka 20/30, Strzelin
cena ofertowa 599 000 zł 8 414 zł/m²
- lokal 5A
Mieszkanie 71,19 m²
Wincentego Kadłubka 20/30, Strzelin
cena ofertowa 599 000 zł 8 414 zł/m²
- lokal 4D
Mieszkanie 73,18 m²
Wincentego Kadłubka 20/30, Strzelin
cena ofertowa 622 000 zł 8 500 zł/m²
- lokal 4C
Mieszkanie 73,18 m²
Wincentego Kadłubka 20/30, Strzelin
cena ofertowa 622 000 zł 8 500 zł/m²
- lokal 4B
Mieszkanie 71,19 m²
Wincentego Kadłubka 20/30, Strzelin
cena ofertowa 599 000 zł 8 414 zł/m²
- lokal 4A
Pokazujemy 8 z 20 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w gminie Strzelin (20)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 13 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.