Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w powiecie jarocińskim
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
8 200zł/m²
Cały cennik: 153 lokale, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
448 883zł
Cały cennik: 153 lokale, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
97
z 153 lokali w cennikach · 5 inwestycji
Deweloperzy
4
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 212 676 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 1 369 665 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 57,2 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 10 października 2026
- 97 ofert dostępnych z 153 lokali w cennikach · sprawdzone 10 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w powiecie jarocińskim obejmują 153 lokale. Oferty dostępne: 97 w 5 inwestycjach od 4 deweloperów.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 8 200 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 448 883 zł.
Trend mediany ceny ofertowej za metr kwadratowy
Mieszkania w powiecie jarocińskim · ostatnie 24 miesiące
- Cena ofertowa
- Przerwa: za mało ofert
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Mediana ceny za metr kwadratowy | Liczba ofert |
|---|---|---|
| październik 2026 | 8 100 zł/m² | 45 |
| wrzesień 2026 | 8 425 zł/m² | 56 |
| marzec 2026 | 7 400 zł/m² | 7 |
| styczeń 2026 | 8 400 zł/m² | 105 |
| grudzień 2025 | 6 719 zł/m² | 21 |
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 6 748 zł/m² 21 ofert
- 6 748 zł – 7 041 zł/m² 14 ofert
- 7 041 zł – 7 334 zł/m² 7 ofert
- 7 334 zł – 7 627 zł/m² 22 oferty
- 7 627 zł – 7 920 zł/m² 4 oferty
- 7 920 zł – 8 214 zł/m² 9 ofert
- 8 214 zł – 8 507 zł/m² 48 ofert
- powyżej 8 507 zł/m² 28 ofert
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 75,76 m²
ulica KPR. Franciszka Matuszaka, Jarocin
cena ofertowa 549 000 zł 7 247 zł/m²
- lokal 10B
Mieszkanie 75,76 m²
ulica KPR. Franciszka Matuszaka, Jarocin
cena ofertowa 509 000 zł 6 719 zł/m²
- lokal 10A
Mieszkanie 75,76 m²
ulica KPR. Franciszka Matuszaka, Jarocin
cena ofertowa 509 000 zł 6 719 zł/m²
- lokal 9B
Mieszkanie 75,76 m²
ulica KPR. Franciszka Matuszaka, Jarocin
cena ofertowa 529 000 zł 6 983 zł/m²
- lokal 9A
Mieszkanie 75,76 m²
ulica KPR. Franciszka Matuszaka, Jarocin
cena ofertowa 529 000 zł 6 983 zł/m²
- lokal 8B
Mieszkanie 75,76 m²
ulica KPR. Franciszka Matuszaka, Jarocin
cena ofertowa 499 000 zł 6 587 zł/m²
- lokal 8A
Mieszkanie 75,76 m²
ulica KPR. Franciszka Matuszaka, Jarocin
cena ofertowa 499 000 zł 6 587 zł/m²
- lokal 7B
Mieszkanie 75,76 m²
ulica KPR. Franciszka Matuszaka, Jarocin
cena ofertowa 529 000 zł 6 983 zł/m²
- lokal 7A
Pokazujemy 8 z 97 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w powiecie jarocińskim (97)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 10 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.