Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w powiecie kolbuszowskim
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
8 432zł/m²
Cały cennik: 115 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
447 025zł
Cały cennik: 115 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
72
z 115 lokali w cennikach · 2 inwestycje
Deweloperzy
1
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 241 224 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 834 958 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 53,8 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 9 października 2026
- 72 oferty dostępne z 115 lokali w cennikach · sprawdzone 9 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w powiecie kolbuszowskim obejmują 115 lokali. Oferty dostępne: 72 w 2 inwestycjach od 1 dewelopera.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 8 432 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 447 025 zł.
Trend mediany ceny ofertowej za metr kwadratowy
Mieszkania w powiecie kolbuszowskim · ostatnie 24 miesiące
- Cena ofertowa
- Przerwa: za mało ofert
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Mediana ceny za metr kwadratowy | Liczba ofert |
|---|---|---|
| październik 2026 | 8 799 zł/m² | 22 |
| wrzesień 2026 | 8 579 zł/m² | 55 |
| sierpień 2026 | 8 630 zł/m² | 50 |
| styczeń 2026 | 8 493 zł/m² | 81 |
| listopad 2025 | 8 193 zł/m² | 19 |
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 8 237 zł/m² 24 oferty
- 8 237 zł – 8 370 zł/m² 24 oferty
- 8 370 zł – 8 504 zł/m² 20 ofert
- 8 504 zł – 8 637 zł/m² 5 ofert
- 8 637 zł – 8 770 zł/m² 9 ofert
- 8 770 zł – 8 904 zł/m² 13 ofert
- 8 904 zł – 9 037 zł/m² 4 oferty
- powyżej 9 037 zł/m² 16 ofert
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 50,16 m²
Wojska Polskiego 2D, Kolbuszowa
cena ofertowa 418 260 zł 8 339 zł/m²
- lokal M31a
Mieszkanie 59,54 m²
Wojska Polskiego 2D, Kolbuszowa
cena ofertowa 500 625 zł 8 408 zł/m²
- lokal M65/B
Mieszkanie 56,51 m²
Wojska Polskiego 2D, Kolbuszowa
cena ofertowa 499 223 zł 8 834 zł/m²
- lokal M43/B
Mieszkanie 110,91 m²
Wojska Polskiego 2D, Kolbuszowa
cena ofertowa 834 958 zł 7 528 zł/m²
- lokal M24/B
Mieszkanie 50,25 m²
Wojska Polskiego 2D, Kolbuszowa
cena ofertowa 418 994 zł 8 338 zł/m²
- lokal M24a
Mieszkanie 59,05 m²
Wojska Polskiego 2D, Kolbuszowa
cena ofertowa 492 927 zł 8 348 zł/m²
- lokal M9/B
Mieszkanie 51,49 m²
Wojska Polskiego 2D, Kolbuszowa
cena ofertowa 450 342 zł 8 746 zł/m²
- lokal M8/B
- +8 620 zł od pierwszej wersji cennika
Mieszkanie 28,46 m²
Wojska Polskiego 2D, Kolbuszowa
cena ofertowa 263 533 zł 9 260 zł/m²
- lokal M6/B
- +4 917 zł od pierwszej wersji cennika
Pokazujemy 8 z 72 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w powiecie kolbuszowskim (72)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 9 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.