Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w powiecie krapkowickim
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
6 863zł/m²
Cały cennik: 40 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
509 000zł
Cały cennik: 40 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
15
z 40 lokali w cennikach · 2 inwestycje
Deweloperzy
2
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 386 385 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 650 000 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 75,6 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 11 października 2026
- 15 ofert dostępnych z 40 lokali w cennikach · sprawdzone 11 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w powiecie krapkowickim obejmują 40 lokali. Oferty dostępne: 15 w 2 inwestycjach od 2 deweloperów.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 6 863 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 509 000 zł.
Trend mediany ceny ofertowej za metr kwadratowy
Mieszkania w powiecie krapkowickim · ostatnie 24 miesiące
- Cena ofertowa
- Przerwa: za mało ofert
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Mediana ceny za metr kwadratowy | Liczba ofert |
|---|---|---|
| październik 2026 | 8 321 zł/m² | 22 |
| wrzesień 2026 | 7 780 zł/m² | 25 |
| styczeń 2026 | 6 863 zł/m² | 38 |
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 6 808 zł/m² 15 ofert
- 6 808 zł – 7 067 zł/m² 10 ofert
- 7 067 zł – 7 325 zł/m² 1 oferta
- 7 325 zł – 7 583 zł/m² 0 ofert
- 7 583 zł – 7 842 zł/m² 0 ofert
- 7 842 zł – 8 100 zł/m² 0 ofert
- 8 100 zł – 8 359 zł/m² 8 ofert
- powyżej 8 359 zł/m² 6 ofert
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 49,76 m²
ulica Maków, Krapkowice
cena ofertowa 459 000 zł 9 225 zł/m²
- lokal G2
Mieszkanie 51,52 m²
ulica Maków, Krapkowice
cena ofertowa 499 000 zł 9 686 zł/m²
- lokal G1
Mieszkanie 75,71 m²
ulica Maków, Krapkowice
cena ofertowa 650 000 zł 8 585 zł/m²
- lokal F2
- +61 000 zł od pierwszej wersji cennika
Mieszkanie 75,71 m²
ulica Maków, Krapkowice
cena ofertowa 650 000 zł 8 585 zł/m²
- lokal F1
- +61 000 zł od pierwszej wersji cennika
Mieszkanie 75,71 m²
ulica Maków, Krapkowice
cena ofertowa 650 000 zł 8 585 zł/m²
- lokal E2
- +61 000 zł od pierwszej wersji cennika
Mieszkanie 75,71 m²
ulica Maków, Krapkowice
cena ofertowa 650 000 zł 8 585 zł/m²
- lokal E1
- +61 000 zł od pierwszej wersji cennika
Mieszkanie 75,71 m²
ulica Maków, Krapkowice
cena ofertowa 630 000 zł 8 321 zł/m²
- lokal D2
- +41 000 zł od pierwszej wersji cennika
Mieszkanie 75,71 m²
ulica Maków, Krapkowice
cena ofertowa 630 000 zł 8 321 zł/m²
- lokal D1
- +41 000 zł od pierwszej wersji cennika
Pokazujemy 8 z 15 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w powiecie krapkowickim (15)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 11 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.