Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w powiecie krotoszyńskim
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
8 000zł/m²
Cały cennik: 560 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
353 268zł
Cały cennik: 560 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
364
z 560 lokali w cennikach · 13 inwestycji
Deweloperzy
6
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 224 543 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 980 070 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 42,7 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 14 października 2026
- 364 oferty dostępne z 560 lokali w cennikach · sprawdzone 14 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w powiecie krotoszyńskim obejmują 560 lokali. Oferty dostępne: 364 w 13 inwestycjach od 6 deweloperów.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 8 000 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 353 268 zł.
Trend mediany ceny ofertowej za metr kwadratowy
Mieszkania w powiecie krotoszyńskim · ostatnie 24 miesiące
- Cena ofertowa
- Przerwa: za mało ofert
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Mediana ceny za metr kwadratowy | Liczba ofert |
|---|---|---|
| październik 2026 | 7 700 zł/m² | 84 |
| wrzesień 2026 | 8 147 zł/m² | 276 |
| sierpień 2026 | 8 500 zł/m² | 53 |
| kwiecień 2026 | 8 300 zł/m² | 20 |
| marzec 2026 | 7 700 zł/m² | 32 |
| luty 2026 | 7 700 zł/m² | 52 |
| styczeń 2026 | 7 800 zł/m² | 269 |
| grudzień 2025 | 8 600 zł/m² | 58 |
| listopad 2025 | 7 700 zł/m² | 30 |
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 7 446 zł/m² 53 oferty
- 7 446 zł – 7 696 zł/m² 73 oferty
- 7 696 zł – 7 947 zł/m² 150 ofert
- 7 947 zł – 8 198 zł/m² 46 ofert
- 8 198 zł – 8 448 zł/m² 113 ofert
- 8 448 zł – 8 699 zł/m² 39 ofert
- 8 699 zł – 8 949 zł/m² 35 ofert
- powyżej 8 949 zł/m² 51 ofert
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 31,98 m²
Tulipanowa dz. 153/7, Kobylin
cena ofertowa 246 246 zł 7 700 zł/m²
- lokal Mieszkanie M9
Mieszkanie 36,94 m²
Tulipanowa dz. 153/7, Kobylin
cena ofertowa 284 438 zł 7 700 zł/m²
- lokal Mieszkanie M8
Mieszkanie 51,13 m²
Tulipanowa dz. 153/7, Kobylin
cena ofertowa 409 040 zł 8 000 zł/m²
- lokal Mieszkanie M7
Mieszkanie 38,62 m²
Tulipanowa dz. 153/7, Kobylin
cena ofertowa 308 960 zł 8 000 zł/m²
- lokal Mieszkanie M4
Mieszkanie 36,8 m²
Tulipanowa dz. 153/7, Kobylin
cena ofertowa 276 000 zł 7 500 zł/m²
- lokal Mieszkanie M34
Mieszkanie 51,13 m²
Tulipanowa dz. 153/7, Kobylin
cena ofertowa 383 475 zł 7 500 zł/m²
- lokal Mieszkanie M33
Mieszkanie 53,01 m²
Tulipanowa dz. 153/7, Kobylin
cena ofertowa 397 575 zł 7 500 zł/m²
- lokal Mieszkanie M32
Mieszkanie 38,85 m²
Tulipanowa dz. 153/7, Kobylin
cena ofertowa 299 145 zł 7 700 zł/m²
- lokal Mieszkanie M31
Pokazujemy 8 z 364 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w powiecie krotoszyńskim (364)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 14 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.