Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w powiecie pabianickim
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
8 807zł/m²
Cały cennik: 168 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
575 000zł
Cały cennik: 168 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
121
z 168 lokali w cennikach · 12 inwestycji
Deweloperzy
8
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 280 000 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 1 150 000 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 64,0 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 12 października 2026
- 121 ofert dostępnych z 168 lokali w cennikach · sprawdzone 12 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w powiecie pabianickim obejmują 168 lokali. Oferty dostępne: 121 w 12 inwestycjach od 8 deweloperów.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 8 807 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 575 000 zł.
Trend mediany ceny ofertowej za metr kwadratowy
Mieszkania w powiecie pabianickim · ostatnie 24 miesiące
- Cena ofertowa
- Przerwa: za mało ofert
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Mediana ceny za metr kwadratowy | Liczba ofert |
|---|---|---|
| wrzesień 2026 | 7 854 zł/m² | 34 |
| sierpień 2026 | 8 807 zł/m² | 12 |
| kwiecień 2026 | 8 807 zł/m² | 5 |
| marzec 2026 | 8 807 zł/m² | 13 |
| luty 2026 | 8 807 zł/m² | 11 |
| styczeń 2026 | 8 807 zł/m² | 67 |
| grudzień 2025 | 8 572 zł/m² | 14 |
| listopad 2025 | 9 262 zł/m² | 35 |
| wrzesień 2025 | 9 262 zł/m² | 35 |
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 7 143 zł/m² 18 ofert
- 7 143 zł – 7 739 zł/m² 19 ofert
- 7 739 zł – 8 335 zł/m² 22 oferty
- 8 335 zł – 8 932 zł/m² 35 ofert
- 8 932 zł – 9 528 zł/m² 34 oferty
- 9 528 zł – 10 124 zł/m² 22 oferty
- 10 124 zł – 10 720 zł/m² 4 oferty
- powyżej 10 720 zł/m² 14 ofert
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 115,48 m²
ulica Żeromskiego 4H, Ksawerów
cena ofertowa 923 500 zł 7 997 zł/m²
- lokal H
Mieszkanie 115,48 m²
ulica Żeromskiego 4G, Ksawerów
cena ofertowa 923 500 zł 7 997 zł/m²
- lokal G
Mieszkanie 90,63 m²
ulica Żeromskiego 4F, Ksawerów
cena ofertowa 769 900 zł 8 495 zł/m²
- lokal F
Mieszkanie 110,24 m²
Parkowa A,B, Konstantynów Łódzki
cena ofertowa 1 150 000 zł 10 432 zł/m²
- lokal B
Mieszkanie 110,24 m²
Parkowa A,B, Konstantynów Łódzki
cena ofertowa 1 070 000 zł 9 706 zł/m²
- lokal A
Mieszkanie 90,4 m²
ulica Łódzka 110, Ksawerów
cena ofertowa 750 000 zł 8 296 zł/m²
- lokal 8B
Mieszkanie 90,4 m²
ulica Łódzka 110, Ksawerów
cena ofertowa 770 000 zł 8 518 zł/m²
- lokal 7B
Mieszkanie 90,4 m²
ulica Łódzka 110, Ksawerów
cena ofertowa 770 000 zł 8 518 zł/m²
- lokal 7A
Pokazujemy 8 z 121 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w powiecie pabianickim (121)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 12 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.