Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w powiecie pilskim
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
8 100zł/m²
Cały cennik: 936 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
377 920zł
Cały cennik: 936 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
685
z 936 lokali w cennikach · 24 inwestycje
Deweloperzy
8
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 212 840 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 1 692 210 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 45,2 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 14 października 2026
- 685 ofert dostępnych z 936 lokali w cennikach · sprawdzone 14 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w powiecie pilskim obejmują 936 lokali. Oferty dostępne: 685 w 24 inwestycjach od 8 deweloperów.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 8 100 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 377 920 zł.
Trend mediany ceny ofertowej za metr kwadratowy
Mieszkania w powiecie pilskim · ostatnie 24 miesiące
- Cena ofertowa
- Przerwa: za mało ofert
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Mediana ceny za metr kwadratowy | Liczba ofert |
|---|---|---|
| październik 2026 | 8 700 zł/m² | 34 |
| wrzesień 2026 | 9 100 zł/m² | 182 |
| sierpień 2026 | 9 100 zł/m² | 106 |
| kwiecień 2026 | 9 000 zł/m² | 55 |
| luty 2026 | 9 650 zł/m² | 10 |
| styczeń 2026 | 8 100 zł/m² | 344 |
| grudzień 2025 | 8 000 zł/m² | 214 |
| listopad 2025 | 6 800 zł/m² | 6 |
| październik 2025 | 7 900 zł/m² | 192 |
| wrzesień 2025 | 9 000 zł/m² | 19 |
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 7 138 zł/m² 60 ofert
- 7 138 zł – 7 475 zł/m² 4 oferty
- 7 475 zł – 7 813 zł/m² 2 oferty
- 7 813 zł – 8 150 zł/m² 505 ofert
- 8 150 zł – 8 488 zł/m² 24 oferty
- 8 488 zł – 8 825 zł/m² 86 ofert
- 8 825 zł – 9 163 zł/m² 145 ofert
- powyżej 9 163 zł/m² 110 ofert
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 120,6 m²
Kwiatowa, Zygmunta Starego, 14 Lutego, Piła
cena ofertowa 1 206 000 zł 10 000 zł/m²
- lokal D-IV-03
Mieszkanie 34,96 m²
Kwiatowa, Zygmunta Starego, 14 Lutego, Piła
cena ofertowa 328 620 zł 9 400 zł/m²
- lokal D-IV-02
Mieszkanie 34,96 m²
Kwiatowa, Zygmunta Starego, 14 Lutego, Piła
cena ofertowa 328 620 zł 9 400 zł/m²
- lokal D-IV-01
Mieszkanie 40,46 m²
Kwiatowa, Zygmunta Starego, 14 Lutego, Piła
cena ofertowa 372 230 zł 9 200 zł/m²
- lokal D-III-11
Mieszkanie 70,97 m²
Kwiatowa, Zygmunta Starego, 14 Lutego, Piła
cena ofertowa 645 830 zł 9 100 zł/m²
- lokal D-III-10
Mieszkanie 35,07 m²
Kwiatowa, Zygmunta Starego, 14 Lutego, Piła
cena ofertowa 326 150 zł 9 300 zł/m²
- lokal D-III-09
Mieszkanie 35,18 m²
Kwiatowa, Zygmunta Starego, 14 Lutego, Piła
cena ofertowa 327 170 zł 9 300 zł/m²
- lokal D-III-08
Mieszkanie 42,27 m²
Kwiatowa, Zygmunta Starego, 14 Lutego, Piła
cena ofertowa 393 110 zł 9 300 zł/m²
- lokal D-III-07
Pokazujemy 8 z 685 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w powiecie pilskim (685)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 14 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.