Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w powiecie tarnogórskim
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
8 200zł/m²
Cały cennik: 127 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
464 195zł
Cały cennik: 127 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
76
z 127 lokali w cennikach · 10 inwestycji
Deweloperzy
7
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 332 000 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 760 000 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 55,0 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 11 października 2026
- 76 ofert dostępnych z 127 lokali w cennikach · sprawdzone 11 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w powiecie tarnogórskim obejmują 127 lokali. Oferty dostępne: 76 w 10 inwestycjach od 7 deweloperów.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 8 200 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 464 195 zł.
Trend mediany ceny ofertowej za metr kwadratowy
Mieszkania w powiecie tarnogórskim · ostatnie 24 miesiące
- Cena ofertowa
- Przerwa: za mało ofert
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Mediana ceny za metr kwadratowy | Liczba ofert |
|---|---|---|
| wrzesień 2026 | 7 704 zł/m² | 61 |
| sierpień 2026 | 6 900 zł/m² | 29 |
| czerwiec 2026 | 8 430 zł/m² | 19 |
| kwiecień 2026 | 5 791 zł/m² | 6 |
| marzec 2026 | 8 650 zł/m² | 30 |
| luty 2026 | 9 825 zł/m² | 8 |
| styczeń 2026 | 8 214 zł/m² | 61 |
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 6 329 zł/m² 18 ofert
- 6 329 zł – 6 984 zł/m² 17 ofert
- 6 984 zł – 7 639 zł/m² 8 ofert
- 7 639 zł – 8 294 zł/m² 23 oferty
- 8 294 zł – 8 949 zł/m² 31 ofert
- 8 949 zł – 9 604 zł/m² 9 ofert
- 9 604 zł – 10 260 zł/m² 9 ofert
- powyżej 10 260 zł/m² 12 ofert
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 81,49 m²
Kamienna 21G, Tarnowskie Góry
cena ofertowa 519 000 zł 6 369 zł/m²
- lokal 2
Mieszkanie 128,65 m²
Tuwima 3179/59, Tarnowskie Góry
cena ofertowa 760 000 zł 5 908 zł/m²
- lokal E3179
Mieszkanie 130,41 m²
Tuwima 3179/59, Tarnowskie Góry
cena ofertowa 740 000 zł 5 674 zł/m²
- lokal D3180
- +10 000 zł od pierwszej wersji cennika
Mieszkanie 130,41 m²
Tuwima 3179/59, Tarnowskie Góry
cena ofertowa 740 000 zł 5 674 zł/m²
- lokal C3181
- +10 000 zł od pierwszej wersji cennika
Mieszkanie 130,41 m²
Tuwima 3179/59, Tarnowskie Góry
cena ofertowa 740 000 zł 5 674 zł/m²
- lokal B3182
- +10 000 zł od pierwszej wersji cennika
Mieszkanie 128,65 m²
Tuwima 3179/59, Tarnowskie Góry
cena ofertowa 760 000 zł 5 908 zł/m²
- lokal A3183
Mieszkanie 47,3 m²
ulica Przy Parku 2, Tarnowskie Góry
cena ofertowa 441 240 zł 8 800 zł/m²
- lokal 28
Mieszkanie 47,3 m²
ulica Przy Parku 2, Tarnowskie Góry
cena ofertowa 431 780 zł 8 600 zł/m²
- lokal 27
Pokazujemy 8 z 76 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w powiecie tarnogórskim (76)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 11 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.