Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w powiecie tarnowskim
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
7 103zł/m²
Cały cennik: 117 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
439 888zł
Cały cennik: 117 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
103
z 117 lokali w cennikach · 17 inwestycji
Deweloperzy
10
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 274 582 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 650 000 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 63,6 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 11 października 2026
- 103 oferty dostępne z 117 lokali w cennikach · sprawdzone 11 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w powiecie tarnowskim obejmują 117 lokali. Oferty dostępne: 103 w 17 inwestycjach od 10 deweloperów.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 7 103 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 439 888 zł.
Trend mediany ceny ofertowej za metr kwadratowy
Mieszkania w powiecie tarnowskim · ostatnie 24 miesiące
- Cena ofertowa
- Przerwa: za mało ofert
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Mediana ceny za metr kwadratowy | Liczba ofert |
|---|---|---|
| październik 2026 | 7 320 zł/m² | 26 |
| wrzesień 2026 | 7 148 zł/m² | 52 |
| sierpień 2026 | 6 805 zł/m² | 26 |
| czerwiec 2026 | 7 148 zł/m² | 7 |
| maj 2026 | 7 000 zł/m² | 18 |
| luty 2026 | 5 490 zł/m² | 9 |
| styczeń 2026 | 7 450 zł/m² | 54 |
| wrzesień 2025 | 6 458 zł/m² | 6 |
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 5 487 zł/m² 7 ofert
- 5 487 zł – 5 808 zł/m² 4 oferty
- 5 808 zł – 6 129 zł/m² 2 oferty
- 6 129 zł – 6 451 zł/m² 24 oferty
- 6 451 zł – 6 772 zł/m² 15 ofert
- 6 772 zł – 7 093 zł/m² 4 oferty
- 7 093 zł – 7 414 zł/m² 15 ofert
- powyżej 7 414 zł/m² 46 ofert
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 59,35 m²
Na ścieżki 48B, Koszyce Wielkie
cena ofertowa 425 000 zł 7 161 zł/m²
- piętro 1
- lokal 48 B / 2
Mieszkanie 85,65 m²
działka nr 286/8, Skrzyszów, Ładna
cena ofertowa 539 000 zł 6 293 zł/m²
- piętro 1
- lokal M4
Mieszkanie 85,65 m²
działka nr 286/8, Skrzyszów, Ładna
cena ofertowa 539 000 zł 6 293 zł/m²
- piętro 1
- lokal M3
Mieszkanie 66 m²
Brzozowa 26, Koszyce Małe
cena ofertowa 489 000 zł 7 409 zł/m²
- lokal A.B6
Mieszkanie 66 m²
Brzozowa 26, Koszyce Małe
cena ofertowa 489 000 zł 7 409 zł/m²
- lokal A.B5
Mieszkanie 66 m²
Brzozowa 26, Koszyce Małe
cena ofertowa 489 000 zł 7 409 zł/m²
- lokal A.B4
Mieszkanie 66 m²
Brzozowa 26, Koszyce Małe
cena ofertowa 489 000 zł 7 409 zł/m²
- lokal A.B3
Mieszkanie 66 m²
Brzozowa 26, Koszyce Małe
cena ofertowa 489 000 zł 7 409 zł/m²
- lokal A.B2
Pokazujemy 8 z 103 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w powiecie tarnowskim (103)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 11 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.