Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w powiecie tczewskim
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
9 188zł/m²
Cały cennik: 420 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
474 424zł
Cały cennik: 420 lokali, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
224
z 420 lokali w cennikach · 16 inwestycji
Deweloperzy
7
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 213 000 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 885 948 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 49,1 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 15 października 2026
- 224 oferty dostępne z 420 lokali w cennikach · sprawdzone 15 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w powiecie tczewskim obejmują 420 lokali. Oferty dostępne: 224 w 16 inwestycjach od 7 deweloperów.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 9 188 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 474 424 zł.
Trend mediany ceny ofertowej za metr kwadratowy
Mieszkania w powiecie tczewskim · ostatnie 24 miesiące
- Cena ofertowa
- Przerwa: za mało ofert
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Mediana ceny za metr kwadratowy | Liczba ofert |
|---|---|---|
| październik 2026 | 8 423 zł/m² | 179 |
| wrzesień 2026 | 12 200 zł/m² | 179 |
| sierpień 2026 | 8 005 zł/m² | 10 |
| luty 2026 | 8 700 zł/m² | 57 |
| styczeń 2026 | 8 000 zł/m² | 64 |
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 8 033 zł/m² 89 ofert
- 8 033 zł – 8 685 zł/m² 83 oferty
- 8 685 zł – 9 338 zł/m² 51 ofert
- 9 338 zł – 9 990 zł/m² 50 ofert
- 9 990 zł – 10 643 zł/m² 25 ofert
- 10 643 zł – 11 295 zł/m² 7 ofert
- 11 295 zł – 11 948 zł/m² 14 ofert
- powyżej 11 948 zł/m² 101 ofert
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 73,64 m²
ulica Stanisławie 7H, Stanisławie
cena ofertowa 625 940 zł 8 500 zł/m²
- lokal B7-1
Mieszkanie 55,71 m²
ulica Stanisławie 7M, Stanisławie
cena ofertowa 453 479 zł 8 140 zł/m²
- lokal B12-8
Mieszkanie 55,64 m²
Limanowskiego 16, Pelplin
cena ofertowa 428 483 zł 7 701 zł/m²
- 3 pokoje
- piętro 4
- lokal M72
Mieszkanie 25,41 m²
Limanowskiego 16, Pelplin
cena ofertowa 222 125 zł 8 742 zł/m²
- 1 pokój
- piętro 4
- lokal M74
Mieszkanie 50,23 m²
Limanowskiego 16, Pelplin
cena ofertowa 390 913 zł 7 782 zł/m²
- 3 pokoje
- piętro 4
- lokal M76
Mieszkanie 55,78 m²
Limanowskiego 16, Pelplin
cena ofertowa 544 141 zł 9 755 zł/m²
- 3 pokoje
- piętro 3
- lokal M64
Mieszkanie 55,6 m²
Limanowskiego 16, Pelplin
cena ofertowa 435 063 zł 7 825 zł/m²
- 3 pokoje
- piętro 3
- lokal M68
Mieszkanie 55,76 m²
Limanowskiego 16, Pelplin
cena ofertowa 519 000 zł 9 308 zł/m²
- 3 pokoje
- piętro 2
- lokal M55
Pokazujemy 8 z 224 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w powiecie tczewskim (224)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 15 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.