Transakcja · rynek wtórny
Sprzedaż czterech budynków wraz z ośmioma działkami na wolnym rynku – powiat piaseczyński
Akt notarialny z 9 czerwca 2026 · Krupia Wólka
Cena łączna
1 050 000zł
Jedna cena za: 8 działek i 4 budynki
Średnia cena za metr kwadratowy (szacunkowo)
149zł/m²
Powierzchnia budynku
325,76m²
Data aktu notarialnego
9 czerwca 2026
Rynek wtórny, wolny rynek
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości · powiat piaseczyński
- Import danych powiatu: 24 września 2026
Dane transakcji
- Elementy
- 12
- Skład transakcji
- 8 działek i 4 budynki
- Powierzchnia działek
- 7 044 m²
- Średnia cena za metr kwadratowy (szacunkowo)
- 149 zł
- Rodzaj transakcji
- Wolny rynek
- Rynek
- Wtórny
- Data aktu notarialnego
- 9 czerwca 2026
- Kupujący
- Osoba prawna
- Sprzedający
- Osoba fizyczna
- Oznaczenie
- 2026/3622
- Rodzaj nieruchomości
- nieruchomość gruntowa niezabudowana
- Prawo
- własność nieruchomości gruntowej
- Pełny adres
- Krupia Wólka
- Powiat
- powiat piaseczyński
Podsumowanie transakcji
9 czerwca 2026 roku zawarto transakcję na rynku wtórny w trybie wolnorynkowym, obejmującą 8 działek i 4 budynki. Łączna powierzchnia elementów objętych transakcją wyniosła 326 m². Powierzchnia działek objętych transakcją wyniosła 7 044 m². Łączna cena transakcji wyniosła 1 050 000 zł.
Zbywcą była osoba fizyczna, natomiast nabywcą – osoba prawna. Dla wszystkich elementów transakcji wskazano prawo: własność nieruchomości gruntowej.
Elementy transakcji położone są na terenie powiatu piaseczyńskiego. Adres przypisany do transakcji to Krupia Wólka; dzięki temu można porównać ją ze statystykami dla tego punktu adresowego i pobliskiej ulicy. Wszystkie składniki transakcji zaklasyfikowano jako nieruchomość gruntowa niezabudowana.
Przedmiotowa transakcja obejmowała: budynek (25 m²), budynek (91 m²), budynek (111 m²), budynek (99 m²), działkę nr 128 (1 000 m²), działkę nr 129 (1 000 m²), działkę nr 130 (1 000 m²), działkę nr 131 (1 000 m²), działkę nr 132 (1 000 m²), działkę nr 133 (1 077 m²), działkę nr 134 (967 m²) oraz działkę nr 96/9 (1 322 m²).
Składniki transakcji
12 składników
Rejestr urbanistyczny i źródła planistyczne
Planowanie przestrzenne
Pokazano pierwsze 3 działki z powiązanego obiektu.
141805_2.0014.96/9
Akt planistyczny i źródło danych
Który akt planowania obowiązuje dla tej działki i skąd pochodzą dane.
Status danych planistycznych
Powód, dla którego nie pokazujemy stref planu ogólnego dla tej działki.
Brak zaimportowanego planu ogólnego dla tej gminy.
Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i dokumenty
Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i powiązane dokumenty z Rejestru urbanistycznego.
141805_2.0014.128
Akt planistyczny i źródło danych
Który akt planowania obowiązuje dla tej działki i skąd pochodzą dane.
Status danych planistycznych
Powód, dla którego nie pokazujemy stref planu ogólnego dla tej działki.
Brak zaimportowanego planu ogólnego dla tej gminy.
Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i dokumenty
Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i powiązane dokumenty z Rejestru urbanistycznego.
141805_2.0014.129
Akt planistyczny i źródło danych
Który akt planowania obowiązuje dla tej działki i skąd pochodzą dane.
Status danych planistycznych
Powód, dla którego nie pokazujemy stref planu ogólnego dla tej działki.
Brak zaimportowanego planu ogólnego dla tej gminy.
Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i dokumenty
Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i powiązane dokumenty z Rejestru urbanistycznego.
Ceny w okolicy
Mediana ceny za metr kwadratowy według roku · promień 1 kilometra · Rejestr Cen Nieruchomości
- Mediana roczna
- Niska próba: od 5 do 29 transakcji
Otoczenie nieruchomości
Obiekty w pobliżu
Sprawdź najbliższe otoczenie
Analiza pokaże istotne obiekty z Bazy Danych Obiektów Topograficznych, ich odległość oraz ocenę uciążliwości i użyteczności.
Sprzedane budynki w pobliżu – Krupia Wólka
W promieniu 1 kilometra · Rejestr Cen Nieruchomości
| Nieruchomość | Cena | Cena za metr kwadratowy | Powierzchnia | Data | Odległość |
|---|---|---|---|---|---|
|
Budynek
Krupia Wólka, ulica Główna 16A |
1 300 000 zł | 6 736 zł/m² | 193 m² | 7 sierpnia 2026 | 411 m |
|
Budynek
Krupia Wólka |
487 500 zł | 1 495 zł/m² | 326 m² | 10 czerwca 2026 | 17 m |
|
Budynek
Ustanów, ulica Kukułki 8 |
2 600 000 zł | 12 871 zł/m² | 202 m² | 6 maja 2026 | 757 m |
|
Budynek
Ustanów |
490 000 zł | 2 526 zł/m² | 194 m² | 17 kwietnia 2026 | 789 m |
|
Budynek
Krupia Wólka, ulica Dolna 15F |
1 100 000 zł | 5 851 zł/m² | 188 m² | 31 marca 2026 | 257 m |
|
Budynek
Jeziórko, ulica Piaskowa 10B |
1 300 000 zł | 8 176 zł/m² | 159 m² | 20 marca 2026 | 761 m |
|
Budynek
Ustanów |
1 350 000 zł | 6 618 zł/m² | 204 m² | 9 marca 2026 | 649 m |
|
Budynek
JEZIÓRKO, ulica KASZTANOWA 36 |
770 000 zł | 3 850 zł/m² | 200 m² | 21 stycznia 2026 | 389 m |
|
Budynek
Krupia Wólka, ulica Górna 16 |
1 150 000 zł | 5 556 zł/m² | 207 m² | 16 stycznia 2026 | 449 m |
|
Budynek
JEZIÓRKO, ulica LESZCZYNOWA 8 |
700 000 zł | 7 865 zł/m² | 89 m² | 16 grudnia 2025 | 929 m |
|
Budynek
Kędzierówka, ulica Brzozowa Polana 27F |
260 000 zł | 4 000 zł/m² | 65 m² | 4 grudnia 2025 | 984 m |
|
Budynek
JEZIÓRKO, ulica LESZCZYNOWA 8 |
400 000 zł | 4 494 zł/m² | 89 m² | 7 października 2025 | 929 m |
|
Budynek
Jeziórko, ulica Kościelna |
270 000 zł | 18 000 zł/m² | 15 m² | 9 września 2025 | 861 m |
| Budynek | 1 050 000 zł | brak danych | brak danych | 21 lipca 2025 | 771 m |
|
Budynek
Ustanów |
2 836 800 zł | 15 417 zł/m² | 184 m² | 16 czerwca 2025 | 602 m |
|
Budynek
Ustanów, ulica SŁONECZNIKOWA 14 |
1 455 000 zł | 8 818 zł/m² | 165 m² | 16 stycznia 2025 | 602 m |
|
Budynek
USTANÓW, ulica ŁĄKOWA |
1 000 000 zł | 5 682 zł/m² | 176 m² | 15 stycznia 2025 | 742 m |
|
Budynek
JEZIÓRKO, ulica GŁÓWNA 93A |
1 137 000 zł | 6 048 zł/m² | 188 m² | 20 grudnia 2024 | 510 m |
|
Budynek
Jeziórko, ulica PIASKOWA |
788 000 zł | 7 880 zł/m² | 100 m² | 22 listopada 2024 | 259 m |
|
Budynek
JEZIÓRKO, ulica JUTRZENKI 5 |
1 320 000 zł | 8 199 zł/m² | 161 m² | 27 września 2024 | 385 m |
|
Budynek
Ustanów, ulica DŁUGA 57A |
1 280 000 zł | 5 439 ~ zł/m² | 235 ~ m² | 17 września 2024 | 602 m |
|
Budynek
USTANÓW |
1 238 400 zł | brak danych | brak danych | 5 września 2024 | 789 m |
|
Budynek
Krupia Wólka, ulica GŁÓWNA 11A |
929 800 zł | 8 482 zł/m² | 110 m² | 4 lipca 2024 | 871 m |
|
Budynek
USTANÓW |
1 100 000 zł | 4 661 zł/m² | 236 m² | 26 czerwca 2023 | 751 m |
| Budynek | 500 000 zł | 4 425 zł/m² | 113 m² | 24 maja 2023 | 945 m |
|
Budynek
Jeziórko, ulica PROSTA 21A |
925 000 zł | 7 250 zł/m² | 128 m² | 22 maja 2023 | 257 m |
|
Budynek
USTANÓW |
800 000 zł | 4 520 zł/m² | 177 m² | 15 marca 2023 | 602 m |
|
Budynek
JEZIÓRKO, ulica PROSTA 29 |
510 000 zł | 7 814 zł/m² | 65 m² | 14 lutego 2023 | 394 m |
|
Budynek
JEZIÓRKO, ulica LESZCZYNOWA |
2 000 000 zł | 7 403 zł/m² | 270 m² | 16 stycznia 2023 | 690 m |
|
Budynek
JEZIÓRKO, ulica LESZCZYNOWA 4 |
86 670 zł | 1 970 zł/m² | 44 m² | 29 grudnia 2022 | 978 m |
| Budynek | 935 000 zł | 7 924 zł/m² | 118 m² | 8 września 2022 | 257 m |
| Budynek | 230 000 zł | 3 538 zł/m² | 65 m² | 8 sierpnia 2022 | 259 m |
|
Budynek
Jeziórko, ulica PORANKOWA 9 |
80 000 zł | 1 538 zł/m² | 52 m² | 24 czerwca 2022 | 257 m |
|
Budynek
JEZIÓRKO, ulica PORANKOWA |
81 000 zł | brak danych | 0 m² | 24 czerwca 2022 | 814 m |
| Budynek | 560 000 zł | 3 111 zł/m² | 180 m² | 4 kwietnia 2022 | 257 m |
| Budynek | 670 000 zł | 4 891 zł/m² | 137 m² | 28 marca 2022 | 259 m |
| Budynek | 950 000 zł | 6 333 zł/m² | 150 m² | 17 marca 2022 | 257 m |
| Budynek | 130 000 zł | 4 194 zł/m² | 31 m² | 16 marca 2022 | 257 m |
|
Budynek
JEZIÓRKO, ulica ZŁOCISTYCH ŁANÓW |
1 300 000 zł | 6 533 zł/m² | 199 m² | 31 stycznia 2022 | 257 m |
|
Budynek
Jeziórko, ulica LIPOWA 10 |
310 000 zł | 6 327 zł/m² | 49 m² | 28 grudnia 2021 | 257 m |
| Budynek | 210 000 zł | 3 333 zł/m² | 63 m² | 20 grudnia 2021 | 257 m |
| Budynek | 560 000 zł | 3 011 zł/m² | 186 m² | 20 grudnia 2021 | 257 m |
| Budynek | 555 000 zł | 3 033 zł/m² | 183 m² | 13 grudnia 2021 | 257 m |
| Budynek | 500 000 zł | 11 628 zł/m² | 43 m² | 20 października 2021 | 257 m |
| Budynek | 560 000 zł | 3 077 zł/m² | 182 m² | 14 października 2021 | 257 m |
| Budynek | 140 000 zł | 2 800 zł/m² | 50 m² | 7 października 2021 | 257 m |
| Budynek | 285 000 zł | 6 477 zł/m² | 44 m² | 29 września 2021 | 257 m |
| Budynek | 560 000 zł | 3 094 zł/m² | 181 m² | 30 sierpnia 2021 | 257 m |
| Budynek | 650 000 zł | 4 514 zł/m² | 144 m² | 13 sierpnia 2021 | 257 m |
|
Budynek
USTANÓW, ulica Słonecznikowa 1 |
230 000 zł | 2 447 zł/m² | 94 m² | 11 sierpnia 2021 | 602 m |
|
Budynek
KRUPIA WÓLKA |
400 000 zł | 2 837 zł/m² | 141 m² | 2 czerwca 2021 | 779 m |
| Budynek | 305 000 zł | 5 083 zł/m² | 60 m² | 28 maja 2021 | 259 m |
|
Budynek
Ustanów, ulica POD BOREM |
391 000 zł | 1 174 zł/m² | 333 m² | 27 maja 2021 | 602 m |
Raport wyceny
Analiza rynkowa tej nieruchomości
Statystyki policzone z rzeczywistych transakcji, ogłoszeń i danych urzędowych. Każda sekcja podaje, jak daleko sięga — od promienia wokół tego miejsca po całą gminę.
Raport porówna tę nieruchomość z transakcjami, cenami deweloperów i ogłoszeniami w okolicy oraz oceni otoczenie i plan miejscowy.
Obliczenia uruchomimy dopiero po wybraniu przycisku.
Najczęstsze pytania o tę transakcję
Co obejmowała ta transakcja?
Transakcja obejmowała 8 działek i 4 budynki.
Jaka była łączna powierzchnia elementów objętych transakcją?
Łączna powierzchnia elementów objętych tą transakcją wyniosła 326 m².
Za jaką kwotę zawarto transakcję?
Zgodnie z danymi z Rejestru Cen Nieruchomości, łączna cena tej transakcji wyniosła 1 050 000 zł.
Kiedy miała miejsce transakcja?
Transakcja została odnotowana z datą 9 czerwca 2026.
Na jakim rynku odbyła się transakcja?
Sprzedaż odbyła się na rynku wtórny w trybie wolnorynkowym.
- Źródło
- Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniany przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii
- Stan danych
- Akt notarialny z 9 czerwca 2026
- Ceny w okolicy
- Mediany z aktów notarialnych w promieniu 1 kilometra, liczone dla lat z co najmniej 5 transakcjami
- Charakter informacyjny
- Zestawienie opisuje zarejestrowane akty notarialne · © metroskop.pl
Obserwuj Metroskop
Nowe zestawienia cen i aktualizacje danych na Facebooku.