Przejdź do treści
2 działki

Transakcja

Sprzedaż dwóch działek – powiat gdański

Akt notarialny z 14 grudnia 2005

  • 14 grudnia 2005
  • 2 składniki

Cena łączna

brak danych

cena transakcyjna

Jedna cena za: 2 działki

Cena za metr kwadratowy

brak danych

Powierzchnia działki

1 165,31m²

Data aktu notarialnego

14 grudnia 2005

  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości · powiat gdański
  • Import danych powiatu: 16 sierpnia 2026

Dane transakcji

Elementy
2
Skład transakcji
2 działki
Powierzchnia działek
1 165 m²
Data aktu notarialnego
14 grudnia 2005
Oznaczenie
43698
Rodzaj nieruchomości
nieruchomość gruntowa niezabudowana
Powiat
powiat gdański

Podsumowanie transakcji

14 grudnia 2005 roku zawarto transakcję, obejmującą 2 działki. Łączna powierzchnia elementów objętych transakcją wyniosła 1 165 m². Powierzchnia działek objętych transakcją wyniosła 1 165 m².

Elementy transakcji położone są na terenie powiatu gdańskiego. Wszystkie składniki transakcji zaklasyfikowano jako nieruchomość gruntowa niezabudowana.

Przedmiotowa transakcja obejmowała: działkę nr 225 (841 m²) oraz działkę nr 227 (325 m²).

Składniki transakcji

2 składniki

841 m²
325 m²

Rejestr urbanistyczny i źródła planistyczne

Planowanie przestrzenne

Akt planistyczny i źródło danych

Który akt planowania obowiązuje dla tej działki i skąd pochodzą dane.

Stan: Brak importu planu ogólnego gminyDziałka: 220406_2.0004.227Kod jednostki podziału terytorialnego: 220406

Status danych planistycznych

Powód, dla którego nie pokazujemy stref planu ogólnego dla tej działki.

Brak zaimportowanego planu ogólnego dla tej gminy.

Ceny w okolicy

Mediana ceny za metr kwadratowy według roku · promień 1 kilometra · Rejestr Cen Nieruchomości

cena transakcyjna

W promieniu 1 kilometra żaden rok nie ma co najmniej 5 transakcji, dlatego nie liczymy mediany. Pojedyncze transakcje z okolicy pokazuje tabela sprzedanych nieruchomości poniżej.

Otoczenie nieruchomości

Obiekty w pobliżu

Elementy z Bazy obiektów topograficznych pogrupowane w rozpoznawalne kategorie otoczenia.

Sprawdź najbliższe otoczenie

Analiza pokaże istotne obiekty z Bazy Danych Obiektów Topograficznych, ich odległość oraz ocenę uciążliwości i użyteczności.

Obliczenia uruchomimy dopiero po wybraniu przycisku.

Sprzedane działki w pobliżu – powiat gdański

W promieniu 1 kilometra · Rejestr Cen Nieruchomości

Nieruchomość Cena Cena za metr kwadratowy Powierzchnia Data Odległość
Działka
Żelisławki, ulica Pałacowa 47
380 000 zł 370 zł/m² 1 027 m² 17 lutego 2025 496 m
Działka 145 000 zł 7 zł/m² 20 822 m² 24 października 2022 830 m
Działka 920 000 zł 61 zł/m² 15 104 m² 10 lutego 2021 870 m
Działka 32 000 zł 4 zł/m² 8 100 m² 18 października 2019 378 m
Działka 200 000 zł 6 zł/m² 32 532 m² 27 października 2017 636 m
Działka 145 000 zł 129 zł/m² 1 120 m² 30 maja 2016 240 m
Działka
Żelisławki, ulica Pałacowa 17
50 000 zł 129 zł/m² 387 m² 18 listopada 2015 66 m
Działka 10 947 zł 23 zł/m² 467 m² 17 lipca 2014 19 m
Działka
Żelisławki, ulica Pałacowa 12
19 681 zł 21 zł/m² 937 m² 17 lipca 2014 170 m
Działka 600 000 zł 5 zł/m² 109 200 m² 24 października 2013 806 m
Działka 2 028 zł 6 zł/m² 335 m² 24 lutego 2010 264 m
Działka 10 000 zł 12 zł/m² 803 m² 27 lipca 2009 685 m
Działka 4 000 zł 6 zł/m² 697 m² 21 marca 2008 783 m
Działka 4 000 zł 6 zł/m² 698 m² 20 marca 2008 784 m
Działka 11 176 zł 7 zł/m² 1 581 m² 8 września 2006 222 m
Działka brak danych brak danych 1 165 m² 14 grudnia 2005 22 m
Działka brak danych brak danych 427 m² 14 grudnia 2005 25 m
Działka brak danych brak danych 1 065 m² 14 grudnia 2005 92 m
Działka brak danych brak danych 268 m² 14 grudnia 2005 92 m
Działka brak danych brak danych 411 m² 14 grudnia 2005 94 m
Działka brak danych brak danych 391 m² 14 grudnia 2005 94 m
Działka brak danych brak danych 87 m² 14 grudnia 2005 98 m
Działka
Żelisławki, ulica Pałacowa 23
brak danych brak danych 1 305 m² 14 grudnia 2005 114 m
Działka brak danych brak danych 926 m² 14 grudnia 2005 139 m
Działka brak danych brak danych 1 160 m² 14 grudnia 2005 158 m
Działka brak danych brak danych 1 676 m² 14 grudnia 2005 162 m
Działka brak danych brak danych 821 m² 14 grudnia 2005 179 m
Działka brak danych brak danych 658 m² 14 grudnia 2005 189 m
Działka brak danych brak danych 1 212 m² 14 grudnia 2005 200 m
Działka brak danych brak danych 1 243 m² 14 grudnia 2005 201 m
Działka
Żelisławki, ulica Pałacowa 31
brak danych brak danych 714 m² 14 grudnia 2005 202 m
Działka
Żelisławki, ulica Pałacowa 33
brak danych brak danych 1 575 m² 14 grudnia 2005 219 m
Działka
Żelisławki, ulica Pałacowa 16
brak danych brak danych 1 430 m² 14 grudnia 2005 220 m
Działka brak danych brak danych 1 128 m² 14 grudnia 2005 240 m
Działka brak danych brak danych 1 929 m² 14 grudnia 2005 251 m
Działka brak danych brak danych 1 340 m² 14 grudnia 2005 263 m
Działka
Żelisławki, ulica Pałacowa 22
brak danych brak danych 1 539 m² 14 grudnia 2005 310 m
Działka brak danych brak danych 5 129 m² 14 grudnia 2005 326 m
Działka brak danych brak danych 476 m² 14 grudnia 2005 423 m
Działka brak danych brak danych 720 m² 14 grudnia 2005 432 m
Działka brak danych brak danych 1 262 m² 14 grudnia 2005 453 m
Działka brak danych brak danych 756 m² 14 grudnia 2005 462 m
Działka brak danych brak danych 1 118 m² 14 grudnia 2005 471 m
Działka brak danych brak danych 906 m² 14 grudnia 2005 479 m
Działka brak danych brak danych 1 023 m² 14 grudnia 2005 496 m
Działka
Rębielcz, ulica Żelisławki 19
brak danych brak danych 800 m² 14 grudnia 2005 515 m
Działka brak danych brak danych 428 m² 14 grudnia 2005 520 m
Działka 75 000 zł 104 zł/m² 720 m² 23 sierpnia 2005 432 m
Działka 71 000 zł 14 zł/m² 5 129 m² 15 grudnia 2004 326 m
Działka brak danych brak danych 1 746 m² 14 grudnia 2003 182 m
Działka brak danych brak danych 424 m² 1 stycznia 2003 101 m
Działka brak danych brak danych 673 m² 1 stycznia 2003 254 m
Działka brak danych brak danych 545 m² 14 grudnia 2000 441 m

Porównanie z transakcjami w okolicy

Ceny w okolicy tej nieruchomości

Statystyki policzone z rzeczywistych transakcji, ogłoszeń i danych urzędowych. Każda sekcja podaje, jak daleko sięga — od promienia wokół tego miejsca po całą gminę.

Wartość nieruchomości określa rzeczoznawca majątkowy w operacie szacunkowym.

Porównanie zestawi ceny z aktów notarialnych w okolicy z cenami deweloperów i ogłoszeniami oraz pokaże otoczenie i plan miejscowy.

Obliczenia uruchomimy dopiero po wybraniu przycisku.

Najczęstsze pytania o tę transakcję

Co obejmowała ta transakcja?

Transakcja obejmowała 2 działki.

Jaka była łączna powierzchnia elementów objętych transakcją?

Łączna powierzchnia elementów objętych tą transakcją wyniosła 1 165 m².

Kiedy miała miejsce transakcja?

Transakcja została odnotowana z datą 14 grudnia 2005.

Źródło
Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniany przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii
Stan danych
Akt notarialny z 14 grudnia 2005
Ceny w okolicy
Mediany z aktów notarialnych w promieniu 1 kilometra, liczone dla lat z co najmniej 5 transakcjami
Charakter informacyjny
Zestawienie opisuje zarejestrowane akty notarialne · © metroskop.pl