Adres · Ceny transakcyjne
Tkacka 1, Kudowa-Zdrój
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0208
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
1
- 16 marca 2025 – 16 marca 2026 · 1 akt notarialny
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Tkacka 1, Kudowa-Zdrój ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 9 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 34,8 m² do 47,0 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 17 października 2008, a ostatnia z 16 marca 2026.
Mieszkania: 6 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 612 zł/m², a mediana powierzchni 35,2 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat kłodzki Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
1,8rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 130 750 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 3 612 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 35,2 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 71 507 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 257 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat kłodzki
- Liczba mieszkań w próbie
- 6
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie kłodzkim w 2025 roku: 8 257 zł miesięcznie. To 88,1% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 142,1%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 130 750 zł — z 6 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,8 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 6 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie kłodzkim 29,5 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 5 800 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest wysokie.Bezrobocie w powiecie kłodzkim w 2025 roku: 13,4%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 19,9% do 13,4%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 257 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
88,1%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
13,4%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
29,5
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 marca 2026, 35,66 m²
Tkacka 1, Kudowa-Zdrój
150 000 złCena za metr kwadratowy: 4 206 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,66 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 listopada 2020, 35,66 m²
Tkacka 1, Kudowa-Zdrój
88 420 złCena za metr kwadratowy: 2 480 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,66 m²
- 3 izby
- piętro 2
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 lipca 2020, 34,79 m²
Tkacka 1, Kudowa-Zdrój
175 000 złCena za metr kwadratowy: 5 030 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,79 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 kwietnia 2019, 34,79 m²
Tkacka 1, Kudowa-Zdrój
148 000 złCena za metr kwadratowy: 4 254 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,79 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 kwietnia 2018, 46,64 m²
Tkacka 1, Kudowa-Zdrój
114 915 złCena za metr kwadratowy: 2 464 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 46,64 m²
- 3 izby
- piętro 2
- rynek pierwotny
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 września 2017, 34,79 m²
TKACKA 1, KUDOWA-ZDRÓJ
105 000 złCena za metr kwadratowy: 3 018 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,79 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 listopada 2014, 35,7 m²
TKACKA 1, KUDOWA-ZDRÓJ
68 300 złCena za metr kwadratowy: 1 913 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,7 m²
- 3 izby
- poziom -1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 maja 2012, 34,8 m²
TKACKA 1, KUDOWA-ZDRÓJ
59 500 złCena za metr kwadratowy: 1 710 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,8 m²
- 2 izby
- poziom -1
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 października 2008, 47 m²
TKACKA 1, KUDOWA-ZDRÓJ
113 500 złCena za metr kwadratowy: 2 415 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 47 m²
- 3 izby
- poziom -1
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych