Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Krzemieniecka 14, Lubin

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat lubiński

Kod podziału terytorialnego

0211

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

1

  • 1 grudnia 2024 – 1 grudnia 2025 · 1 akt notarialny
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Krzemieniecka 14, Lubin ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 26 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 42,3 m² do 64,9 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 26 października 2011, a ostatnia z 1 grudnia 2025.

Mieszkania: 24 transakcje. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 672 zł/m², a mediana powierzchni 58,6 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 1 brak danych brak danych brak danych
Inne lokale 1 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat lubiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    2,0rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    233 112 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    3 672 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    58,6 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    119 432 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    14 874 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat lubiński
    Liczba mieszkań w próbie
    24

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 roku: 14 874 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 113,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 233 112 zł — z 24 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,0 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 24 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie lubińskim 26,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 900 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 roku: 5,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    14 874 złmiesięcznie

    +113,8%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    158,7%

    −8,9

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    5,0%

    −2,0

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    26,2

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    Krzemieniecka 14, Lubin

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 maja 2019, 58,6 m²

      265 000 złCena za metr kwadratowy: 4 522 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 58,6 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
    2. Sprzedaż lokalu, 1 grudnia 2025, 42,3 m²

      295 000 złCena za metr kwadratowy: 6 974 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 42,3 m²
      • 3 izby
      • piętro 1
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 lipca 2025, 58,61 m²

      527 000 złCena za metr kwadratowy: 8 992 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 58,61 m²
      • 3 izby
      • piętro 4
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 sierpnia 2024, 51,59 m²

      455 000 złCena za metr kwadratowy: 8 820 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,59 m²
      • 3 izby
      • piętro 4
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 maja 2024, 51,66 m²

      415 000 złCena za metr kwadratowy: 8 033 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,66 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 listopada 2018, 51,77 m²

      233 000 złCena za metr kwadratowy: 4 501 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,77 m²
      • 3 izby
      • piętro 2
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 marca 2018, 51,7 m²

      262 000 złCena za metr kwadratowy: 5 068 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,7 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 maja 2017, 64,87 m²

      305 000 złCena za metr kwadratowy: 4 702 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,87 m²
      • 3 izby
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 lipca 2014, 58,61 m²

      280 000 złCena za metr kwadratowy: 4 777 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 58,61 m²
      • 2 izby
      • piętro 6
    10. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 sierpnia 2013, 64,87 m²

      290 000 złCena za metr kwadratowy: 4 470 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,87 m²
      • 3 izby
    11. Sprzedaż lokalu, 28 czerwca 2013, 42,3 m²

      119 610 złCena za metr kwadratowy: 2 828 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 42,3 m²
      • 3 izby
      • piętro 1
    12. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 kwietnia 2013, 51,8 m²

      188 177 złCena za metr kwadratowy: 3 633 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,8 m²
      • 3 izby
      • piętro 2
    13. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 grudnia 2011, 51,7 m²

      187 903 złCena za metr kwadratowy: 3 634 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,7 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
    14. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 listopada 2011, 51,59 m²

      188 856 złCena za metr kwadratowy: 3 661 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,59 m²
      • 3 izby
      • piętro 4
      • rynek pierwotny
    15. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 listopada 2011, 58,61 m²

      215 020 złCena za metr kwadratowy: 3 669 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 58,61 m²
      • 3 izby
    16. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 listopada 2011, 64,87 m²

      234 652 złCena za metr kwadratowy: 3 617 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,87 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    17. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 listopada 2011, 58,61 m²

      215 020 złCena za metr kwadratowy: 3 669 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 58,61 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    18. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 listopada 2011, 51,82 m²

      188 280 złCena za metr kwadratowy: 3 633 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,82 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    19. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 listopada 2011, 51,8 m²

      188 600 złCena za metr kwadratowy: 3 641 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,8 m²
      • 3 izby
      • piętro 4
    20. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 listopada 2011, 64,87 m²

      233 433 złCena za metr kwadratowy: 3 598 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,87 m²
      • 3 izby
      • rynek pierwotny
    21. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 listopada 2011, 58,61 m²

      222 529 złCena za metr kwadratowy: 3 797 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 58,61 m²
      • 3 izby
      • piętro 2
      • rynek pierwotny
    22. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 listopada 2011, 64,9 m²

      233 223 złCena za metr kwadratowy: 3 594 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,9 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
    23. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 listopada 2011, 58,6 m²

      215 394 złCena za metr kwadratowy: 3 676 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 58,6 m²
      • 3 izby
      • piętro 5
    24. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 listopada 2011, 64,9 m²

      233 227 złCena za metr kwadratowy: 3 594 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,9 m²
      • 3 izby
      • piętro 2
    25. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 listopada 2011, 58,6 m²

      213 289 złCena za metr kwadratowy: 3 640 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 58,6 m²
      • 2 izby
      • piętro 6
    26. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 października 2011, 51,8 m²

      192 643 złCena za metr kwadratowy: 3 719 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,8 m²
      • 3 izby
      • piętro 5

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych