Adres · Ceny transakcyjne
Krzemieniecka 22A, Lubin
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0211
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
1
- 30 czerwca 2025 – 30 czerwca 2026 · 1 akt notarialny
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Krzemieniecka 22A, Lubin ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 9 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 20,9 m² do 43,7 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 5 kwietnia 2018, a ostatnia z 30 czerwca 2026.
Mieszkania: 7 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 5 376 zł/m², a mediana powierzchni 35,4 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
| Garaże Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat lubiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
2,0rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 235 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 5 376 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 35,4 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 119 432 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 14 874 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat lubiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 7
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 roku: 14 874 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 113,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 235 000 zł — z 7 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,0 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 7 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie lubińskim 26,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 900 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 roku: 5,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
14 874 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
158,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
26,2
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Krzemieniecka 22A, Lubin
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 czerwca 2026, 35,42 m²
450 000 złCena za metr kwadratowy: 12 705 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,42 m²
- 2 izby
- piętro 1
Sprzedaż garażu, 5 marca 2026, 20,9 m²
45 000 złCena za metr kwadratowy: 2 153 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 20,9 m²
- udział 458/10000
- poziom -1
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 marca 2023, 35,28 m²
235 000 złCena za metr kwadratowy: 6 661 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,28 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 stycznia 2022, 43,71 m²
328 000 złCena za metr kwadratowy: 7 504 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,71 m²
- 2 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 maja 2020, 15,3 m²
91 000 złCena za metr kwadratowy: 5 948 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 15,3 m²
- udział 35/100
- 3 izby
- piętro 3
- udziały wymagają uwagi
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 grudnia 2018, 43,71 m²
225 000 złCena za metr kwadratowy: 5 148 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,71 m²
- 3 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 listopada 2018, 35,28 m²
181 000 złCena za metr kwadratowy: 5 130 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,28 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 października 2018, 43,71 m²
235 000 złCena za metr kwadratowy: 5 376 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,71 m²
- 2 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 kwietnia 2018, 35,21 m²
150 000 złCena za metr kwadratowy: 4 260 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,21 m²
- 2 izby
- piętro 4
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych