Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Kwiatowa 4-10, Lubin

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat lubiński

Kod podziału terytorialnego

0211

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

0

  • 2 listopada 2020 – 2 listopada 2021 · 0 aktów notarialnych
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Kwiatowa 4-10, Lubin ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 12 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 16,2 m² do 84,4 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 28 listopada 2018, a ostatnia z 2 listopada 2021.

Mieszkania: 3 transakcje. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi brak danych, a mediana powierzchni brak danych.

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania brak transakcji brak transakcji brak transakcji brak transakcji
Garaże 1 brak danych brak danych brak danych
Inne lokale brak transakcji brak transakcji brak transakcji brak transakcji

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat lubiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 roku: 14 874 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 113,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie lubińskim 26,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 900 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 roku: 5,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    14 874 złmiesięcznie

    +113,8%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    158,7%

    −8,9

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    5,0%

    −2,0

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    26,2

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    Kwiatowa 4-10, Lubin

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż garażu, 2 listopada 2021, 16,38 m²

      28 000 złCena za metr kwadratowy: 1 709 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 16,38 m²
      • poziom -1
    2. Sprzedaż lokalu, 4 lutego 2019, 16,23 m²

      202 769 złCena za metr kwadratowy: 12 493 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 16,23 m²
      • poziom -1
      • rynek pierwotny
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 lutego 2019, 90,85 m²

      425 636 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa 90,85 m²
      • 3 izby
      • piętro 4
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    4. Sprzedaż lokalu, 4 lutego 2019

      425 636 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • piętro 1
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    5. Sprzedaż lokalu, 28 stycznia 2019, 19,27 m²

      30 000 złCena za metr kwadratowy: 1 557 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 19,27 m²
      • rynek pierwotny
    6. Sprzedaż garażu, 14 grudnia 2018, 17,31 m²

      257 227 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa 17,31 m²
      • poziom -1
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 grudnia 2018, 50,85 m²

      257 227 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa 50,85 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    8. Sprzedaż garażu, 10 grudnia 2018, 18,09 m²

      9 000 złCena za metr kwadratowy: 498 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 18,09 m²
      • poziom -1
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 grudnia 2018, 84,35 m²

      380 000 złCena za metr kwadratowy: 4 505 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 84,35 m²
      • 3 izby
      • piętro 4
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
    10. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 listopada 2018, 48,1 m²

      240 983 złCena za metr kwadratowy: 5 010 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 48,1 m²
      • 2 izby
      • piętro 2
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
    11. Sprzedaż garażu, 30 listopada 2018, 17,27 m²

      brak danych

      • powierzchnia użytkowa 17,27 m²
      • poziom -1
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    12. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 listopada 2018, 59,4 m²

      290 622 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa 59,4 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    13. Sprzedaż garażu, 30 listopada 2018, 20,24 m²

      290 622 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa 20,24 m²
      • poziom -1
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    14. Sprzedaż lokalu, 30 listopada 2018, 19,58 m²

      30 000 złCena za metr kwadratowy: 1 532 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 19,58 m²
      • poziom -1
      • rynek pierwotny
    15. Sprzedaż lokalu, 29 listopada 2018, 17,01 m²

      29 000 złCena za metr kwadratowy: 1 705 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 17,01 m²
      • poziom -1
      • rynek pierwotny
    16. Sprzedaż garażu, 29 listopada 2018, 24,42 m²

      34 000 złCena za metr kwadratowy: 1 392 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 24,42 m²
      • poziom -1
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
    17. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 listopada 2018, 49,45 m²

      228 830 złCena za metr kwadratowy: 4 627 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 49,45 m²
      • 2 izby
      • piętro 1
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
    18. Sprzedaż garażu, 28 listopada 2018, 23,8 m²

      314 849 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa 23,8 m²
      • poziom -1
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami
    19. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 listopada 2018, 64,25 m²

      314 849 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa 64,25 m²
      • 4 izby
      • rynek pierwotny
      • jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
      • poza statystykami

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych