Adres · Ceny transakcyjne
Leśna 11, Lubin
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0211
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
2
- 5 października 2025 – 5 października 2026 · 2 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Leśna 11, Lubin ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 17 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 46,5 m² do 68,7 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 13 października 2011, a ostatnia z 5 października 2026.
Mieszkania: 17 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 567 zł/m², a mediana powierzchni 50,4 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 2 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat lubiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
1,5rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 179 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 3 567 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 50,4 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 119 432 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 14 874 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat lubiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 17
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 roku: 14 874 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 113,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 179 000 zł — z 17 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,5 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 17 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie lubińskim 26,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 900 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 roku: 5,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
14 874 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
158,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
26,2
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Leśna 11, Lubin
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 października 2026, 46,5 m²
355 000 złCena za metr kwadratowy: 7 634 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 46,5 m²
- 3 izby
- piętro 11
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 maja 2026, 52,7 m²
390 000 złCena za metr kwadratowy: 7 400 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,7 m²
- 3 izby
- piętro 6
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 marca 2024, 50,4 m²
387 000 złCena za metr kwadratowy: 7 679 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 50,4 m²
- 3 izby
- piętro 9
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 grudnia 2021, 52,7 m²
245 000 złCena za metr kwadratowy: 4 649 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,7 m²
- 3 izby
- piętro 6
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 października 2021, 68,35 m²
257 000 złCena za metr kwadratowy: 3 760 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 68,35 m²
- 4 izby
- piętro 11
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 kwietnia 2021, 46,5 m²
210 000 złCena za metr kwadratowy: 4 516 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 46,5 m²
- 3 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 października 2019, 53,26 m²
190 000 złCena za metr kwadratowy: 3 567 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 53,26 m²
- 3 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 sierpnia 2019, 46,5 m²
179 000 złCena za metr kwadratowy: 3 849 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 46,5 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 lutego 2019, 50,4 m²
171 000 złCena za metr kwadratowy: 3 393 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 50,4 m²
- 3 izby
- piętro 9
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 czerwca 2018, 50,4 m²
136 703 złCena za metr kwadratowy: 2 712 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 50,4 m²
- 3 izby
- piętro 9
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 stycznia 2018, 62,7 m²
252 000 złCena za metr kwadratowy: 4 019 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 62,7 m²
- 4 izby
- piętro 11
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 listopada 2017, 62,7 m²
155 000 złCena za metr kwadratowy: 2 472 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 62,7 m²
- 4 izby
- piętro 11
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 kwietnia 2016, 68,72 m²
177 000 złCena za metr kwadratowy: 2 576 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 68,72 m²
- 4 izby
- piętro 10
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 maja 2014, 46,5 m²
100 000 złCena za metr kwadratowy: 2 151 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 46,5 m²
- 3 izby
- piętro 11
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 listopada 2012, 46,5 m²
140 000 złCena za metr kwadratowy: 3 011 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 46,5 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 stycznia 2012, 52,69 m²
160 000 złCena za metr kwadratowy: 3 037 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,69 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 października 2011, 46,5 m²
132 000 złCena za metr kwadratowy: 2 839 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 46,5 m²
- 3 izby
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych