Adres · Ceny transakcyjne
Tysiąclecia 10, Lubin
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0211
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
1
- 9 września 2025 – 9 września 2026 · 1 akt notarialny
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Tysiąclecia 10, Lubin ma w Rejestrze cen nieruchomości 9 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 34,0 m² do 68,8 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 29 grudnia 2004, a ostatnia z 9 września 2026.
Mieszkania: 9 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 2 382 zł/m², a mediana powierzchni 52,7 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat lubiński Bank Danych Lokalnych GUS
Dane Banku Danych Lokalnych GUS opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
0,9rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 108 890 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 2 382 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 52,7 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 119 432 zł
- Wynagrodzenie brutto według GUS
- 14 874 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat lubiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 9
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 roku: 14 874 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 113,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Cena wygląda podejrzanie nisko.Mediana ceny mieszkania: 108 890 zł — z 9 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 0,9 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Tak niska mediana zwykle oznacza, że sprzedają się tu głównie lokale do kapitalnego remontu — sprawdź stan techniczny.Niska próba: mediana z 9 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie lubińskim 26,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 900 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych GUS).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 roku: 5,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych GUS oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
14 874 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
158,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
26,2
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Cena transakcyjna| Data | Nieruchomość | Cena | Cena za metr kwadratowy | Powierzchnia | Udział | Pokoje | Piętro |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 września 2026 | Tysiąclecia 10, Lubin Lokal 3 | 218 000 zł | 6 421 zł/m² ? | 34,0 m² ? | 1/1 ? | 2 | 1 |
| 31 lipca 2023 | Tysiąclecia 10, Lubin Lokal 49 | 298 000 zł | 4 338 zł/m² ? | 68,7 m² ? | 1/1 ? | 4 | brak danych |
| 24 kwietnia 2015 | Tysiąclecia 10, Lubin Lokal 13 | 132 500 zł | 3 903 zł/m² ? | 34,0 m² ? | brak danych | 2 | brak danych |
| 4 listopada 2014 | Tysiąclecia 10, Lubin Lokal 49 | 195 000 zł | 2 838 zł/m² ? | 68,7 m² ? | brak danych | 4 | brak danych |
| 15 lutego 2013 | Tysiąclecia 10, Lubin Lokal 13 | 70 000 zł | 2 059 zł/m² ? | 34,0 m² ? | brak danych | 2 | brak danych |
| 19 grudnia 2012 | Tysiąclecia 10, Lubin Lokal 30 | 81 000 zł | 2 382 zł/m² ? | 34,0 m² ? | brak danych | 2 | brak danych |
| 16 stycznia 2007 | Tysiąclecia 10, Lubin Lokal 1385 | 101 420 zł | 1 923 zł/m² ? | 52,7 m² ? | brak danych | 3 | 1 |
| 16 stycznia 2007 | Tysiąclecia 10, Lubin Lokal 1384 | 108 890 zł | 1 951 zł/m² ? | 55,8 m² ? | brak danych | 3 | 2 |
| 29 grudnia 2004 | Tysiąclecia 10, Lubin Lokal 1245 | 84 890 zł | 1 233 zł/m² ? | 68,8 m² ? | brak danych | 7 | 2 |
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych GUS: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych