Adres · Ceny transakcyjne
Tysiąclecia 9, Lubin
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0211
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
3
- 27 listopada 2024 – 27 listopada 2025 · 3 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Tysiąclecia 9, Lubin ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 18 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 28,0 m² do 45,0 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 17 września 2004, a ostatnia z 27 listopada 2025.
Mieszkania: 10 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 233 zł/m², a mediana powierzchni 45,0 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 3 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat lubiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
1,2rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 145 500 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 3 233 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 45,0 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 119 432 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 14 874 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat lubiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 10
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 roku: 14 874 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 113,8%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 145 500 zł — z 10 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,2 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 10 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie lubińskim 26,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 900 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 roku: 5,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
14 874 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
158,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
26,2
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Tysiąclecia 9, Lubin
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 grudnia 2017, 33,95 m²
1 176 złCena za metr kwadratowy: 35 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 33,95 m²
- 3 izby
- piętro 2
- rynek pierwotny
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 listopada 2025, 28,01 m²
156 000 złCena za metr kwadratowy: 5 569 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 28,01 m²
- 3 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 sierpnia 2025, 43,68 m²
300 000 złCena za metr kwadratowy: 6 868 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,68 m²
- 4 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 stycznia 2025, 45 m²
375 000 złCena za metr kwadratowy: 8 333 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45 m²
- 4 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 marca 2023, 43,7 m²
230 000 złCena za metr kwadratowy: 5 263 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,7 m²
- 4 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 maja 2022, 44,92 m²
1 800 złCena za metr kwadratowy: 40 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 44,92 m²
- 4 izby
- piętro 3
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 lutego 2021, 33,77 m²
119 627 złCena za metr kwadratowy: 3 542 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 33,77 m²
- 3 izby
- piętro 4
- rynek pierwotny
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 maja 2018, 43,7 m²
135 000 złCena za metr kwadratowy: 3 089 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,7 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 kwietnia 2017, 45 m²
120 000 złCena za metr kwadratowy: 2 667 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 maja 2014, 45 m²
80 000 złCena za metr kwadratowy: 1 778 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45 m²
- 4 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 stycznia 2014, 45 m²
145 000 złCena za metr kwadratowy: 3 222 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 listopada 2012, 45 m²
141 000 złCena za metr kwadratowy: 3 133 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 lipca 2011, 45 m²
146 000 złCena za metr kwadratowy: 3 244 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 lipca 2008, 45 m²
129 420 złCena za metr kwadratowy: 2 876 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45 m²
- 4 izby
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 stycznia 2007, 28,01 m²
49 720 złCena za metr kwadratowy: 1 775 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 28,01 m²
- 3 izby
- piętro 2
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 stycznia 2007, 45,26 m²
81 970 złCena za metr kwadratowy: 1 811 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45,26 m²
- 4 izby
- piętro 2
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 września 2004, 45,45 m²
57 190 złCena za metr kwadratowy: 1 258 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45,45 m²
- 6 izb
- piętro 1
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 września 2004, 45 m²
57 520 złCena za metr kwadratowy: 1 278 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 45 m²
- 6 izb
- piętro 2
- poza statystykami
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych