Adres · Ceny transakcyjne
11 Listopada 2, Oleśnica
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0214
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
2
- 12 marca 2025 – 12 marca 2026 · 2 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres 11 Listopada 2, Oleśnica ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 10 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 18,2 m² do 41,1 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 18 czerwca 2009, a ostatnia z 12 marca 2026.
Mieszkania: 7 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 709 zł/m², a mediana powierzchni 40,6 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 2 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat oleśnicki Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
2,1rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 145 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 3 709 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 40,6 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 69 143 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 7 968 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat oleśnicki
- Liczba mieszkań w próbie
- 7
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie oleśnickim w 2025 roku: 7 968 zł miesięcznie. To 85,0% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 130,5%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 145 000 zł — z 7 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,1 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 7 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie oleśnickim 16,9 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 500 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie oleśnickim w 2025 roku: 7,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 9,8% do 7,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
7 968 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
85,0%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
7,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
16,9
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
11 Listopada 2, Oleśnica
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 marca 2026, 40,6 m²
250 000 złCena za metr kwadratowy: 6 158 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 40,6 m²
- 3 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 czerwca 2025, 41,1 m²
145 000 złCena za metr kwadratowy: 3 528 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 41,1 m²
- 3 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 marca 2024, 18,2 m²
160 000 złCena za metr kwadratowy: 8 791 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 18,2 m²
- 1 izba
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 czerwca 2021, 50,4 m²
19 252 złCena za metr kwadratowy: 382 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 50,4 m²
- 4 izby
- piętro 1
- rynek pierwotny
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 sierpnia 2018, 6,93 m²
60 000 złCena za metr kwadratowy: 8 658 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 6,93 m²
- udział 2/12
- 3 izby
- piętro 2
- udziały wymagają uwagi
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 marca 2018, 36,4 m²
135 000 złCena za metr kwadratowy: 3 709 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 36,4 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 listopada 2014, 36,4 m²
109 000 złCena za metr kwadratowy: 2 995 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 36,4 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 maja 2013, 41 m²
120 000 złCena za metr kwadratowy: 2 927 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 41 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 kwietnia 2012, 41,5 m²
144 885 złCena za metr kwadratowy: 3 491 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 41,5 m²
- 3 izby
- piętro 1
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 czerwca 2009, 40,6 m²
182 000 złCena za metr kwadratowy: 4 483 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 40,6 m²
- 3 izby
- piętro 4
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych