Adres · Ceny transakcyjne
Robotnicza 1, Wołów
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0222
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
3
- 10 czerwca 2013 – 10 czerwca 2014 · 3 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Robotnicza 1, Wołów ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 9 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 69,2 m² do 83,4 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 20 października 2010, a ostatnia z 10 czerwca 2014.
Mieszkania: 8 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 2 560 zł/m², a mediana powierzchni 78,5 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 3 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat wołowski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
2,3rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 200 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 2 560 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 78,5 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 85 469 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 9 964 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat wołowski
- Liczba mieszkań w próbie
- 8
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wołowskim w 2025 roku: 9 964 zł miesięcznie. To 106,3% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 149%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 200 000 zł — z 8 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,3 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 8 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie wołowskim 28,2 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 300 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie wołowskim w 2025 roku: 11,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 15,0% do 11,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
9 964 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
106,3%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
11,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
28,2
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Robotnicza 1, Wołów
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 czerwca 2014, 78,5 m²
185 000 złCena za metr kwadratowy: 2 357 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 78,5 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 kwietnia 2014, 76,5 m²
200 000 złCena za metr kwadratowy: 2 614 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 76,5 m²
- 4 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 6 września 2013, 78,5 m²
185 000 złCena za metr kwadratowy: 2 357 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 78,5 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 kwietnia 2013, 72,4 m²
200 000 złCena za metr kwadratowy: 2 762 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 72,4 m²
- 4 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 lutego 2013, 79,8 m²
200 000 złCena za metr kwadratowy: 2 506 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 79,8 m²
- 4 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 października 2012, 82,4 m²
200 000 złCena za metr kwadratowy: 2 427 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 82,4 m²
- 5 izb
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 lipca 2011, 69,2 m²
200 000 złCena za metr kwadratowy: 2 890 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 69,2 m²
- 4 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 czerwca 2011, 83,4 m²
277 000 złCena za metr kwadratowy: 3 321 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 83,4 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 października 2010, 72,4 m²
brak danych
- powierzchnia użytkowa 72,4 m²
- 4 izby
- piętro 2
- poza statystykami
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych