Adres · Ceny transakcyjne
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
0801
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
3
- 15 września 2025 – 15 września 2026 · 3 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 13 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 15,3 m² do 67,2 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 23 sierpnia 2022, a ostatnia z 15 września 2026.
Mieszkania: 10 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 6 382 zł/m², a mediana powierzchni 44,4 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 3 | brak danych | brak danych | brak danych |
| Inne lokale Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat gorzowski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
3,4rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 253 500 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 6 382 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 44,4 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 74 297 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 598 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat gorzowski
- Liczba mieszkań w próbie
- 10
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie gorzowskim w 2025 roku: 8 598 zł miesięcznie. To 91,8% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 125,2%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 253 500 zł — z 10 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 3,4 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 10 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie gorzowskim 13,1 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 100 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie gorzowskim w 2025 roku: 4,7%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 8,1% do 4,7%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 598 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
91,8%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
4,7%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
13,1
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 września 2026, 19,8 m²
osiedle LEŚNE 8A, KOSTRZYN NAD ODRĄ
210 000 złCena za metr kwadratowy: 10 606 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 19,8 m²
- 1 izba
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 lipca 2026, 25,4 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
205 000 złCena za metr kwadratowy: 8 071 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 25,4 m²
- 3 izby
- piętro 1
- jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż lokalu, 3 lipca 2026, 15,26 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
5 000 złCena za metr kwadratowy: 328 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 15,26 m²
- udział 1/24
- jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 kwietnia 2026, 44 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
345 000 złCena za metr kwadratowy: 7 841 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 44 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 marca 2025, 19,8 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
128 700 złCena za metr kwadratowy: 6 500 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 19,8 m²
- 1 izba
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 31 października 2024, 19,8 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
128 700 złCena za metr kwadratowy: 6 500 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 19,8 m²
- 1 izba
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 września 2024, 44,7 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
280 000 złCena za metr kwadratowy: 6 264 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 44,7 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 sierpnia 2024, 51,3 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
260 000 złCena za metr kwadratowy: 5 068 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 51,3 m²
- 3 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 maja 2024, 47,1 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
252 000 złCena za metr kwadratowy: 5 350 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 47,1 m²
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 stycznia 2024, 67,2 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
400 000 złCena za metr kwadratowy: 5 952 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 67,2 m²
Sprzedaż lokalu, 27 października 2023, 15,26 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
60 000 złcena całego aktu
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 15,26 m²
- udział 1/24
- jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
- udziały wymagają uwagi
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 października 2023, 30,9 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
60 000 złcena całego aktu
- powierzchnia użytkowa 30,9 m²
- 3 izby
- piętro 3
- jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
- udziały wymagają uwagi
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 czerwca 2023, 44,9 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
192 570 złCena za metr kwadratowy: 4 289 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 44,9 m²
- 3 izby
- piętro 1
- jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu, 16 czerwca 2023, 366,2 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
7 289 zł
- powierzchnia użytkowa 366,2 m²
- poziom -1
- jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 stycznia 2023, 63,3 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
275 000 złcena całego aktu
- powierzchnia użytkowa 63,3 m²
- 3 izby
- jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 stycznia 2023, 46,1 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
275 000 złcena całego aktu
- powierzchnia użytkowa 46,1 m²
- 4 izby
- jeden z 2 lokali sprzedanych w jednym akcie
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 sierpnia 2022, 44,7 m²
Osiedle Leśne 8A, Kostrzyn nad Odrą
255 000 złCena za metr kwadratowy: 5 705 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 44,7 m²
- 3 izby
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych