Adres · Ceny transakcyjne
Młodzieżowa 1, Płońsk
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
1420
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
1
- 17 listopada 2022 – 17 listopada 2023 · 1 akt notarialny
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Młodzieżowa 1, Płońsk ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 14 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 38,0 m² do 49,0 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 19 października 2004, a ostatnia z 17 listopada 2023.
Mieszkania: 11 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 2 516 zł/m², a mediana powierzchni 49,0 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat płoński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
1,7rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 119 161 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 2 516 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 49,0 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 71 940 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 310 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat płoński
- Liczba mieszkań w próbie
- 11
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie płońskim w 2025 roku: 8 310 zł miesięcznie. To 88,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 133,7%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 119 161 zł — z 10 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 1,7 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 10 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie płońskim 16,7 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 700 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie płońskim w 2025 roku: 10,2%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 14,4% do 10,2%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 310 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
88,7%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
10,2%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
16,7
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Młodzieżowa 1, Płońsk
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 listopada 2023, 38 m²
21 396 złCena za metr kwadratowy: 563 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 38 m²
- 2 izby
- piętro 1
- poza medianami cen
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 lipca 2018, 49 m²
125 000 złCena za metr kwadratowy: 2 551 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 49 m²
- 3 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 kwietnia 2018, 38 m²
120 000 złCena za metr kwadratowy: 3 158 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 38 m²
- 2 izby
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 lutego 2017, 38 m²
94 290 złCena za metr kwadratowy: 2 481 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 38 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 października 2016, 38 m²
94 290 złCena za metr kwadratowy: 2 481 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 38 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 listopada 2014, 39 m²
91 000 złCena za metr kwadratowy: 2 333 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39 m²
- 2 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 lutego 2013, 49 m²
111 500 złCena za metr kwadratowy: 2 276 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 49 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 listopada 2011, 49 m²
158 700 złCena za metr kwadratowy: 3 239 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 49 m²
- 3 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 maja 2010, 49 m²
118 321 złCena za metr kwadratowy: 2 415 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 49 m²
- 3 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 grudnia 2009, 49 m²
135 758 złCena za metr kwadratowy: 2 771 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 49 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 lutego 2009, 49 m²
127 039 złCena za metr kwadratowy: 2 593 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 49 m²
- 3 izby
- piętro 1
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych