Przejdź do treści

Adres · Ceny transakcyjne

Młodzieżowa 29, Płońsk

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.

Powiat

powiat płoński

Kod podziału terytorialnego

1420

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

3

  • 28 lutego 2024 – 28 lutego 2025 · 3 akty notarialne
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis adresu

Cena transakcyjna

Adres Młodzieżowa 29, Płońsk ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 11 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 36,2 m² do 62,5 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 19 lipca 2011, a ostatnia z 28 lutego 2025.

Mieszkania: 11 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 3 010 zł/m², a mediana powierzchni 51,7 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 3 brak danych brak danych brak danych

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat płoński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    2,6rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    188 000 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    3 010 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    51,7 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    71 940 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    8 310 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat płoński
    Liczba mieszkań w próbie
    11

    Co mówią dane o okolicy

    Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

    Pieniądze

    • Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie płońskim w 2025 roku: 8 310 zł miesięcznie. To 88,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 133,7%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 188 000 zł — z 11 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,6 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 11 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie płońskim 16,7 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 700 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie płońskim w 2025 roku: 10,2%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 14,4% do 10,2%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    8 310 złmiesięcznie

    +133,7%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    88,7%

    +3,0

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    10,2%

    −4,2

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    16,7

    Dane za 2025 rok

    Transakcje pod tym adresem

    Młodzieżowa 29, Płońsk

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 lutego 2025, 36,16 m²

      190 000 złCena za metr kwadratowy: 5 254 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 36,16 m²
      • 2 izby
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 lipca 2024, 50,66 m²

      330 000 złCena za metr kwadratowy: 6 514 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 50,66 m²
      • 3 izby
    3. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 czerwca 2024, 51,67 m²

      340 000 złCena za metr kwadratowy: 6 580 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,67 m²
      • 3 izby
    4. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 czerwca 2023, 51,67 m²

      315 000 złCena za metr kwadratowy: 6 096 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,67 m²
      • 3 izby
    5. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 kwietnia 2022, 62,46 m²

      180 000 złCena za metr kwadratowy: 2 882 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 62,46 m²
      • 4 izby
      • piętro 2
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 września 2019, 62,46 m²

      180 000 złCena za metr kwadratowy: 2 882 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 62,46 m²
      • 4 izby
      • piętro 1
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 września 2019, 62,46 m²

      315 760 złCena za metr kwadratowy: 5 055 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 62,46 m²
      • 4 izby
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 maja 2018, 62,46 m²

      165 000 złCena za metr kwadratowy: 2 642 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 62,46 m²
      • 4 izby
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 5 listopada 2013, 50,66 m²

      130 000 złCena za metr kwadratowy: 2 566 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 50,66 m²
      • 3 izby
      • piętro 5
    10. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 marca 2012, 36,16 m²

      98 755 złCena za metr kwadratowy: 2 731 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 36,16 m²
      • 2 izby
      • piętro 2
    11. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 lipca 2011, 62,46 m²

      188 000 złCena za metr kwadratowy: 3 010 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 62,46 m²
      • 4 izby
      • piętro 1

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych