Adres · Ceny transakcyjne
Powstańców 15D, Ząbki
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
1434
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
1
- 27 marca 2025 – 27 marca 2026 · 1 akt notarialny
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Powstańców 15D, Ząbki ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 10 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 39,2 m² do 70,8 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 4 października 2021, a ostatnia z 27 marca 2026.
Mieszkania: 10 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 11 015 zł/m², a mediana powierzchni 39,8 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat wołomiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
6,3rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 482 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 11 015 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 39,8 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 76 168 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 827 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat wołomiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 10
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 8 827 zł miesięcznie. To 94,2% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 142,9%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Cena mieszkania odpowiada lokalnym zarobkom.Mediana ceny mieszkania: 482 000 zł — z 10 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 6,3 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Niska próba: mediana z 10 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie wołomińskim 16,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 6 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 6,3%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 13,2% do 6,3%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 827 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
94,2%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
6,3%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
16,3
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 marca 2026, 39,8 m²
POWSTAŃCÓW 15d, ZĄBKI
488 000 złCena za metr kwadratowy: 12 261 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,8 m²
- 3 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 7 marca 2025, 40 m²
Powstańców 15D, Ząbki
580 000 złCena za metr kwadratowy: 14 500 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 40 m²
- 3 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 13 stycznia 2025, 70,8 m²
Powstańców 15D, Ząbki
700 000 złCena za metr kwadratowy: 9 887 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 70,8 m²
- 4 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 września 2024, 39,2 m²
Powstańców 15D, Ząbki
480 000 złCena za metr kwadratowy: 12 245 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,2 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 kwietnia 2024, 39,9 m²
Powstańców 15D, Ząbki
484 000 złCena za metr kwadratowy: 12 130 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,9 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 stycznia 2024, 39,8 m²
Powstańców 15D, Ząbki
520 000 złCena za metr kwadratowy: 13 065 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,8 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 listopada 2023, 39,9 m²
Powstańców 15D, Ząbki
395 000 złCena za metr kwadratowy: 9 900 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,9 m²
- 3 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 czerwca 2023, 39,8 m²
Powstańców 15D, Ząbki
309 000 złCena za metr kwadratowy: 7 764 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,8 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 maja 2023, 39,8 m²
Powstańców 15D, Ząbki
389 000 złCena za metr kwadratowy: 9 774 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,8 m²
- 3 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 4 października 2021, 59 m²
Powstańców 15D, Ząbki
430 000 złCena za metr kwadratowy: 7 288 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 59 m²
- 2 izby
- piętro 6
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych