Adres · Ceny transakcyjne
Powstańców 62, Ząbki
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
1434
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
3
- 12 czerwca 2024 – 12 czerwca 2025 · 3 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Powstańców 62, Ząbki ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 18 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 28,8 m² do 71,3 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 14 lipca 2021, a ostatnia z 12 czerwca 2025.
Mieszkania: 12 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 10 085 zł/m², a mediana powierzchni 39,8 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 3 | brak danych | brak danych | brak danych |
| Garaże Niska próba | 2 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat wołomiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
6,3rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 482 500 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 10 085 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 39,8 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 76 168 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 827 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat wołomiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 12
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 8 827 zł miesięcznie. To 94,2% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 142,9%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Cena mieszkania odpowiada lokalnym zarobkom.Mediana ceny mieszkania: 482 500 zł — z 12 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 6,3 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Niska próba: mediana z 12 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie wołomińskim 16,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 6 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 6,3%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 13,2% do 6,3%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 827 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
94,2%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
6,3%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
16,3
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Powstańców 62, Ząbki
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 czerwca 2025, 39,6 m²
490 000 złCena za metr kwadratowy: 12 374 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,6 m²
- 3 izby
- piętro 1
Sprzedaż garażu, 6 czerwca 2025, 28,84 m²
29 250 złCena za metr kwadratowy: 1 014 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 28,84 m²
- udział 2/100
- 1 izba
- poziom -1
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż garażu, 3 czerwca 2025, 31,33 m²
38 000 złCena za metr kwadratowy: 1 213 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 31,33 m²
- udział 2/76
- 1 izba
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 grudnia 2024, 39,6 m²
500 000 złCena za metr kwadratowy: 12 626 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,6 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 lipca 2024, 53,5 m²
546 000 złCena za metr kwadratowy: 10 206 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 53,5 m²
- 3 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 maja 2024, 39,8 m²
419 000 złCena za metr kwadratowy: 10 528 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,8 m²
- 3 izby
- piętro 3
Sprzedaż garażu, 18 kwietnia 2024, 31,33 m²
33 000 złCena za metr kwadratowy: 1 053 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 31,33 m²
- udział 2/76
- 1 izba
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż garażu, 3 kwietnia 2024, 31,33 m²
19 500 złCena za metr kwadratowy: 622 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 31,33 m²
- udział 2/76
- 1 izba
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż garażu, 4 marca 2024, 31,33 m²
27 500 złCena za metr kwadratowy: 878 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 31,33 m²
- udział 1/38
- 1 izba
- poziom -1
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 stycznia 2024, 71,3 m²
625 000 złCena za metr kwadratowy: 8 766 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 71,3 m²
- 3 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 listopada 2023, 39,7 m²
475 000 złCena za metr kwadratowy: 11 965 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,7 m²
- piętro 3
- rynek pierwotny
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 listopada 2023, 39,8 m²
510 000 złCena za metr kwadratowy: 12 814 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,8 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 października 2023, 57,2 m²
570 000 złCena za metr kwadratowy: 9 965 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 57,2 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 marca 2023, 39,4 m²
350 000 złCena za metr kwadratowy: 8 883 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,4 m²
- 3 izby
- piętro 1
Sprzedaż garażu, 30 marca 2022, 35,92 m²
22 000 złCena za metr kwadratowy: 612 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 35,92 m²
- udział 10/270
- 1 izba
- poziom -1
- udziały wymagają uwagi
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 września 2021, 39,7 m²
335 000 złCena za metr kwadratowy: 8 438 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,7 m²
- 3 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 lipca 2021, 39,9 m²
300 000 złCena za metr kwadratowy: 7 519 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 39,9 m²
- 3 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 lipca 2021, 71,1 m²
459 000 złCena za metr kwadratowy: 6 456 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 71,1 m²
- 4 izby
- piętro 4
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych