Adres · Ceny transakcyjne
Powstańców 64C, Ząbki
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
1434
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
11 182zł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
480 000zł
Mediana powierzchni ?
43,1m²
Liczba transakcji ?
5
- 22 czerwca 2025 – 22 czerwca 2026 · 5 aktów notarialnych
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Powstańców 64C, Ząbki ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 13 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 1,6 m² do 73,9 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 17 listopada 2022, a ostatnia z 22 czerwca 2026.
Mieszkania: 12 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 11 166 zł/m², a mediana powierzchni 50,3 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 5 | 11 182 zł/m² | 480 000 zł | 43,1 m² |
| Inne lokale Niska próba | 1 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat wołomiński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
6,5rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 494 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 11 166 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 50,3 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 76 168 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 827 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat wołomiński
- Liczba mieszkań w próbie
- 12
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 8 827 zł miesięcznie. To 94,2% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 142,9%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Cena mieszkania odpowiada lokalnym zarobkom.Mediana ceny mieszkania: 494 000 zł — z 12 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 6,5 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Niska próba: mediana z 12 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie wołomińskim 16,3 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 6 400 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie wołomińskim w 2025 roku: 6,3%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 13,2% do 6,3%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 827 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
94,2%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
6,3%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
16,3
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 czerwca 2026, 73,87 m²
POWSTAŃCÓW 64C, ZĄBKI
826 000 złCena za metr kwadratowy: 11 182 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 73,87 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu, 8 czerwca 2026, 1,56 m²
POWSTAŃCÓW 64C, ZĄBKI
15 000 złCena za metr kwadratowy: 9 615 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 1,56 m²
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 lutego 2026, 41,51 m²
POWSTAŃCÓW 64C, ZĄBKI
580 000 złCena za metr kwadratowy: 13 973 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 41,51 m²
- 2 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 lutego 2026, 35,51 m²
POWSTAŃCÓW 64C, ZĄBKI
465 000 złCena za metr kwadratowy: 13 095 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 35,51 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 grudnia 2025, 43,05 m²
Powstańców 64C, Ząbki
480 000 złCena za metr kwadratowy: 11 150 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 43,05 m²
- 2 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 lipca 2025, 64,98 m²
Powstańców 64C, Ząbki
410 000 złCena za metr kwadratowy: 6 310 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 64,98 m²
- 3 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 marca 2025, 73,6 m²
Powstańców 64C, Ząbki
780 000 złCena za metr kwadratowy: 10 598 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 73,6 m²
- 4 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 stycznia 2025, 73,18 m²
Powstańców 64C, Ząbki
840 000 złCena za metr kwadratowy: 11 479 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 73,18 m²
- 4 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 października 2024, 73,04 m²
Powstańców 64C, Ząbki
965 000 złCena za metr kwadratowy: 13 212 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 73,04 m²
- 4 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 26 września 2024, 37,84 m²
Powstańców 64C, Ząbki
457 000 złCena za metr kwadratowy: 12 077 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 37,84 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 kwietnia 2023, 50,32 m²
Powstańców 64C, Ząbki
500 000 złCena za metr kwadratowy: 9 936 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 50,32 m²
- 2 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 lutego 2023, 27,21 m²
Powstańców 64C, Ząbki
300 000 złCena za metr kwadratowy: 11 025 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 27,21 m²
- 1 izba
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 17 listopada 2022, 50,28 m²
Powstańców 64C, Ząbki
488 000 złCena za metr kwadratowy: 9 706 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 50,28 m²
- 3 izby
- piętro 2
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych