Adres · Ceny transakcyjne
Laurowa 30, Tyczyn
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
1816
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
3
- 20 sierpnia 2025 – 20 sierpnia 2026 · 3 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Laurowa 30, Tyczyn ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 5 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 34,0 m² do 41,4 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 28 lutego 2025, a ostatnia z 20 sierpnia 2026.
Mieszkania: 5 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 10 309 zł/m², a mediana powierzchni 34,0 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 3 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: powiat rzeszowski Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
5,6rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 390 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 10 309 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 34,0 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 70 157 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 8 092 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- powiat rzeszowski
- Liczba mieszkań w próbie
- 5
Co mówią dane o okolicy
Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.
Pieniądze
- Zarobki są nieco niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie rzeszowskim w 2025 roku: 8 092 zł miesięcznie. To 86,4% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 142,7%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Cena mieszkania odpowiada lokalnym zarobkom.Mediana ceny mieszkania: 390 000 zł — z 5 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 5,6 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Niska próba: mediana z 5 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie rzeszowskim 6,8 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 1 800 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w powiecie rzeszowskim w 2025 roku: 8,0%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 12,8% do 8,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
8 092 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
86,4%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
8,0%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
6,8
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 sierpnia 2026, 37,93 m²
LAUROWA 30, TYCZYN
450 000 złCena za metr kwadratowy: 11 864 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 37,93 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 kwietnia 2026, 34,02 m²
Laurowa 30, Tyczyn
390 000 złCena za metr kwadratowy: 11 464 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 34,02 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 3 grudnia 2025, 41,41 m²
Laurowa 30, Tyczyn
400 000 złCena za metr kwadratowy: 9 660 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 41,41 m²
- 2 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 marca 2025, 33,95 m²
Laurowa 30, Tyczyn
350 000 złCena za metr kwadratowy: 10 309 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 33,95 m²
- 2 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 28 lutego 2025, 33,95 m²
Laurowa 30, Tyczyn
340 000 złCena za metr kwadratowy: 10 015 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 33,95 m²
- 2 izby
- piętro 3
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych