Przejdź do treści

Ulica · Ceny transakcyjne

Ulica Mała, Wolin

Podsumowanie transakcji przy tej ulicy, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy w promieniu 1 km i całej miejscowości.

Powiat

powiat kamieński

Kod podziału terytorialnego

3207

Okres
Szczegółowość

Mediana ceny za metr kwadratowy ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana ceny transakcyjnej ?

brak danych

Cena transakcyjna

Mediana powierzchni ?

brak danych

Liczba transakcji ?

2

  • 27 listopada 2023 – 27 listopada 2024 · 2 akty notarialne
  • Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości

Opis ulicy

Cena transakcyjna

Ulica Mała, Wolin: w statystykach ujęto 32 transakcje.

Najczęstszy rodzaj nieruchomości w tych danych to lokal.

Mieszkania: 26 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 2 905 zł/m², a mediana powierzchni 53,4 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Liczba transakcji Mediana ceny za metr kwadratowy Mediana ceny Mediana powierzchni
Mieszkania 2 brak danych brak danych brak danych
Działki budowlane brak transakcji brak transakcji brak transakcji brak transakcji

Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?

Ulica, okolica w promieniu 1 km i cała miejscowość

    Odcinek przerywany oznacza okres z niepełnymi danymi. Przerwa w linii to okres z mniej niż 5 aktami notarialnymi (za mała próba), a pusty punkt to mediana z 5–29 aktów (niska próba).

    Wolumen i struktura transakcji ?

    Miesięcznie, wybrany rodzaj

    Jaśniejszy słupek oznacza okres z niepełnymi danymi.

    Rozkład cen transakcji ?

    Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres

    Cena transakcyjna

    Kontekst okolicy

    dane: powiat kamieński Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego

    Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.

    Dostępność mieszkań ?

    2,3rocznego dochodu netto

    Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.

    Mediana ceny mieszkania
    157 500 zł Niska próba
    Mediana ceny za metr kwadratowy
    2 905 zł/m² Niska próba
    Mediana powierzchni mieszkania
    53,4 m² Niska próba
    Szacowany roczny dochód netto ?
    67 392 zł
    Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
    7 754 zł miesięcznie
    Obszar wynagrodzenia
    powiat kamieński
    Liczba mieszkań w próbie
    26

    Co mówią dane o okolicy

    Część wskaźników wypada korzystnie, część słabo. Poniżej liczby i to, co z każdej z nich wynika dla kupującego.

    Pieniądze

    • Zarobki są wyraźnie niższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie kamieńskim w 2025 roku: 7 754 zł miesięcznie. To 82,7% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 142,2%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
    • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 157 500 zł — z 22 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,3 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 22 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.

    Życie na co dzień

    • Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w powiecie kamieńskim 26,0 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 2 100 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

    Rozwój okolicy

    • Bezrobocie jest wysokie.Bezrobocie w powiecie kamieńskim w 2025 roku: 13,8%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 19,6% do 13,8%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.

    Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

    Finanse i praca

    Przeciętne wynagrodzenie brutto ?

    7 754 złmiesięcznie

    +142,2%

    Dane za 2025 rok

    Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?

    82,7%

    +5,6

    Dane za 2025 rok

    Stopa bezrobocia ?

    13,8%

    −5,8

    Dane za 2025 rok

    Bezpieczeństwo i rozwój

    Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?

    26,0

    Dane za 2025 rok

    Transakcje przy tej ulicy

    Cena transakcyjna
    1. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 listopada 2024, 53,3 m²

      Mała 5B, Wolin

      330 000 złCena za metr kwadratowy: 6 191 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,3 m²
      • 3 izby
    2. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 października 2024, 75,88 m²

      Mała 7a, Wolin

      580 000 złCena za metr kwadratowy: 7 644 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 75,88 m²
      • 5 izb
      • piętro 1
    3. Sprzedaż budynku, 18 października 2023

      Mała 4a, Wolin

      89 040 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • udział 3455/17105
      • rynek pierwotny
      • jeden z 3 budynków sprzedanych w jednym akcie
      • udziały wymagają uwagi
      • poza statystykami
    4. Sprzedaż budynku, 18 października 2023

      Mała 4a, Wolin

      89 040 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • udział 3455/17105
      • rynek pierwotny
      • jeden z 3 budynków sprzedanych w jednym akcie
      • udziały wymagają uwagi
      • poza statystykami
    5. Sprzedaż budynku, 18 października 2023

      Mała 4a, Wolin

      89 040 złcena całego aktu

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • udział 3455/17105
      • rynek pierwotny
      • jeden z 3 budynków sprzedanych w jednym akcie
      • udziały wymagają uwagi
      • poza statystykami
    6. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 września 2023, 33,41 m²

      Mała 4, Wolin

      125 000 złCena za metr kwadratowy: 3 741 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 33,41 m²
      • 2 izby
    7. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 stycznia 2023, 60,74 m²

      Mała 4a, Wolin

      135 000 złCena za metr kwadratowy: 2 223 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 60,74 m²
      • 4 izby
      • udziały wymagają uwagi
      • poza medianami cen
    8. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 9 sierpnia 2022, 63,8 m²

      Mała 5B, Wolin

      315 000 złCena za metr kwadratowy: 4 937 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,8 m²
      • 4 izby
      • piętro 3
    9. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 maja 2022, 65,05 m²

      Mała 7A, Wolin

      360 000 złCena za metr kwadratowy: 5 534 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 65,05 m²
      • 4 izby
      • piętro 3
    10. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 25 czerwca 2021, 51 m²

      Mała 9, Wolin

      80 000 złCena za metr kwadratowy: 1 569 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51 m²
      • 4 izby
      • poza medianami cen
    11. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 stycznia 2021, 58,49 m²

      Mała 4a, Wolin

      129 000 złCena za metr kwadratowy: 2 206 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 58,49 m²
      • 4 izby
    12. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 stycznia 2021, 42 m²

      Mała 9, Wolin

      80 000 złCena za metr kwadratowy: 1 905 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 42 m²
      • 3 izby
      • poza medianami cen
    13. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 października 2020, 66,02 m²

      Mała 4, Wolin

      150 000 złCena za metr kwadratowy: 2 272 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 66,02 m²
      • 4 izby
    14. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 11 grudnia 2019, 42 m²

      Mała 9, Wolin

      60 000 złCena za metr kwadratowy: 1 429 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 42 m²
      • 3 izby
      • poza medianami cen
    15. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 20 maja 2019, 42,2 m²

      Mała 4, Wolin

      81 000 złCena za metr kwadratowy: 1 919 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 42,2 m²
      • 3 izby
      • poza statystykami
    16. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 1 marca 2019, 53,3 m²

      Mała 5a, Wolin

      155 000 złCena za metr kwadratowy: 2 908 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,3 m²
      • 3 izby
      • piętro 4
    17. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 listopada 2018, 63,8 m²

      Mała 5B, Wolin

      219 000 złCena za metr kwadratowy: 3 433 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,8 m²
      • 4 izby
      • parter
    18. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 maja 2017, 33,86 m²

      Mała 4, Wolin

      60 000 złCena za metr kwadratowy: 1 772 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 33,86 m²
      • 2 izby
    19. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 31 lipca 2013, 65,05 m²

      Mała 7A, Wolin

      183 000 złCena za metr kwadratowy: 2 813 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 65,05 m²
      • 4 izby
      • piętro 3
    20. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 października 2012, 53,3 m²

      Mała 5a, Wolin

      150 000 złCena za metr kwadratowy: 2 814 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,3 m²
      • 3 izby
      • piętro 4
    21. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 września 2011, 53,5 m²

      Mała 5D, Wolin

      175 000 złCena za metr kwadratowy: 3 271 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,5 m²
      • 3 izby
      • piętro 3
    22. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 sierpnia 2011, 63,8 m²

      Mała 5B, Wolin

      160 000 złCena za metr kwadratowy: 2 508 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 63,8 m²
      • 4 izby
      • piętro 3
    23. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 sierpnia 2011, 64,8 m²

      Mała 7B, Wolin

      188 000 złCena za metr kwadratowy: 2 901 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,8 m²
      • 4 izby
      • piętro 2
    24. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 10 maja 2011, 54,2 m²

      Mała 7a, Wolin

      135 000 złCena za metr kwadratowy: 2 491 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 54,2 m²
      • 3 izby
      • piętro 5
    25. Sprzedaż działki budowlanej, 14 stycznia 2011, 383 m²

      Mała, Wolin

      27 772 złCena za metr kwadratowy: 73 zł/m²

      • powierzchnia działki 383 m²
      • numer działki 24/19
    26. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 listopada 2010, 51,5 m²

      Mała 7b, Wolin

      165 000 złCena za metr kwadratowy: 3 204 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,5 m²
      • 4 izby
      • piętro 5
    27. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 22 listopada 2010, 64,8 m²

      Mała 7B, Wolin

      194 000 złCena za metr kwadratowy: 2 994 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 64,8 m²
      • 5 izb
      • piętro 3
    28. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 października 2010, 53,3 m²

      Mała 5B, Wolin

      155 000 złCena za metr kwadratowy: 2 908 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,3 m²
      • 3 izby
    29. Sprzedaż budynku, 10 maja 2010

      Mała 10, Wolin

      2 550 zł

      • powierzchnia użytkowa brak danych
      • poza statystykami
    30. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 2 marca 2010, 32,7 m²

      Mała 4, Wolin

      60 000 złCena za metr kwadratowy: 1 835 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 32,7 m²
      • 2 izby
    31. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 19 lutego 2009, 51,5 m²

      Mała 7b, Wolin

      80 000 złCena za metr kwadratowy: 1 553 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 51,5 m²
      • 4 izby
    32. Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 23 czerwca 2008, 53,3 m²

      Mała 5A, Wolin

      80 000 złCena za metr kwadratowy: 1 501 zł/m²

      • powierzchnia użytkowa 53,3 m²
      • 3 izby
    33. Sprzedaż działki budowlanej, 29 kwietnia 2004, 624 m²

      Mała 4, Wolin

      109 złCena za metr kwadratowy: 0,17 zł/m²

      • powierzchnia działki 624 m²
      • numer działki 22
      • poza statystykami
    34. Sprzedaż działki budowlanej, 29 kwietnia 2004, 624 m²

      Mała 4, Wolin

      92 złCena za metr kwadratowy: 0,15 zł/m²

      • powierzchnia działki 624 m²
      • numer działki 22
      • poza statystykami

    Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.

    Źródło cen
    Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
    Aktualność
    Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
    Kontekst okolicy
    Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
    Licencja
    Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych