Rynek pierwotny · ceny z cenników deweloperów
Nowe mieszkania w powiecie mrągowskim
Ceny ofertowe z publicznych cenników deweloperów: cena za metr kwadratowy, liczba ofert i inwestycji, rozkład cen i zmiany w czasie. Tam, gdzie są akty notarialne, porównujemy cenniki z cenami transakcyjnymi.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy
9 108zł/m²
Cały cennik: 6 774 lokale, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Typowa cena
445 570zł
Cały cennik: 6 774 lokale, łącznie ze sprzedanymi i niedostępnymi
Oferty dostępne
4 420
z 6 774 lokali w cennikach · 395 inwestycji
Deweloperzy
5
z publicznymi cennikami
- Najniższa cena w cennikach
- 248 774 zł
- Najwyższa cena w cennikach
- 1 693 010 zł
- Mediana powierzchni w cennikach
- 52,2 m²
- Ostatnio sprawdzone
- 15 października 2026
- 4 420 ofert dostępnych z 6 774 lokali w cennikach · sprawdzone 15 października 2026
- Źródło: publiczne cenniki deweloperów
Opis obszaru
Cena ofertowaPubliczne cenniki deweloperów w powiecie mrągowskim obejmują 6 774 lokale. Oferty dostępne: 4 420 w 395 inwestycjach od 5 deweloperów.
Mediana ceny ofertowej za metr kwadratowy w całym cenniku, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi, wynosi 9 108 zł/m², a typowa cena całej nieruchomości 445 570 zł.
Trend mediany ceny ofertowej za metr kwadratowy
Mieszkania w powiecie mrągowskim · ostatnie 24 miesiące
- Cena ofertowa
- Przerwa: za mało ofert
Pokaż dane w tabeli
| Miesiąc | Mediana ceny za metr kwadratowy | Liczba ofert |
|---|---|---|
| październik 2026 | 7 590 zł/m² | 19 |
| wrzesień 2026 | 15 150 zł/m² | 168 |
| sierpień 2026 | 17 990 zł/m² | 92 |
| maj 2026 | 9 987 zł/m² | 234 |
| kwiecień 2026 | 9 996 zł/m² | 521 |
| marzec 2026 | 9 977 zł/m² | 595 |
| luty 2026 | 8 244 zł/m² | 623 |
| styczeń 2026 | 9 108 zł/m² | 906 |
| grudzień 2025 | 8 244 zł/m² | 839 |
| listopad 2025 | 6 990 zł/m² | 894 |
| październik 2025 | 6 990 zł/m² | 1 557 |
| wrzesień 2025 | 16 990 zł/m² | 485 |
Rozkład cen ofertowych za metr kwadratowy
Liczba ofert według ceny za metr kwadratowy
- poniżej 8 565 zł/m² 3 267 ofert
- 8 565 zł – 10 340 zł/m² 1 050 ofert
- 10 340 zł – 12 115 zł/m² 248 ofert
- 12 115 zł – 13 890 zł/m² 239 ofert
- 13 890 zł – 15 665 zł/m² 56 ofert
- 15 665 zł – 17 440 zł/m² 223 oferty
- 17 440 zł – 19 215 zł/m² 365 ofert
- powyżej 19 215 zł/m² 1 326 ofert
Oferty w tym obszarze
Podgląd najnowszych ofert z publicznych cenników deweloperów
Mieszkanie 41,37 m²
HANDLOWA, Mrągowo
cena ofertowa 313 998 zł 7 590 zł/m²
- lokal 40
Mieszkanie 37,23 m²
HANDLOWA, Mrągowo
cena ofertowa 282 576 zł 7 590 zł/m²
- lokal 38
Mieszkanie 41,37 m²
HANDLOWA, Mrągowo
cena ofertowa 313 998 zł 7 590 zł/m²
- lokal 37
Mieszkanie 58,65 m²
HANDLOWA, Mrągowo
cena ofertowa 439 289 zł 7 490 zł/m²
- lokal 36
Mieszkanie 41,37 m²
HANDLOWA, Mrągowo
cena ofertowa 313 998 zł 7 590 zł/m²
- lokal 29
Mieszkanie 37,23 m²
HANDLOWA, Mrągowo
cena ofertowa 282 576 zł 7 590 zł/m²
- lokal 28
Mieszkanie 39,49 m²
HANDLOWA, Mrągowo
cena ofertowa 299 729 zł 7 590 zł/m²
- lokal 23
Mieszkanie 57,13 m²
HANDLOWA, Mrągowo
cena ofertowa 427 904 zł 7 490 zł/m²
- lokal 20
Pokazujemy 8 z 4 420 ofert. Pełną listę z filtrami ceny, powierzchni i sortowaniem znajdziesz w katalogu ofert.
Wszystkie oferty w powiecie mrągowskim (4 420)Najczęstsze pytania o ceny ofertowe
Skąd pochodzą ceny nowych mieszkań i domów?
Deweloperzy publikują cenniki jako dane otwarte. Zbieramy je, sprawdzamy i pokazujemy w jednym miejscu. Metroskop pokazuje dane i nie pośredniczy w sprzedaży, więc nie pobiera prowizji.
Czy to pełna lista nowych mieszkań w tym obszarze?
Lista obejmuje oferty, które udało się poprawnie odczytać z cenników i przypisać do tego obszaru. Data ostatniego sprawdzenia pokazuje świeżość danych.
Czym cena ofertowa różni się od ceny transakcyjnej?
Cena ofertowa to kwota z cennika dewelopera przed negocjacjami. Cena transakcyjna pochodzi z aktu notarialnego i pokazuje kwotę faktycznie zapłaconą.
- Źródło cen
- Publiczne cenniki deweloperów publikowane jako dane otwarte.
- Aktualność
- Ostatnio sprawdzone: 15 października 2026. Aktualność danych
- Ceny transakcyjne
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa.
- Metoda
- Mediany liczymy ze wszystkich lokali z ceną i powierzchnią w opublikowanych cennikach, łącznie z lokalami sprzedanymi i niedostępnymi; liczba ofert dostępnych obejmuje lokale wolne, zarezerwowane i bez podanego statusu. Trend pokazuje miesiące z co najmniej 5 ofertami.