Transakcja · rynek wtórny
Sprzedaż działki na wolnym rynku – powiat miński
Akt notarialny z 1 kwietnia 2025 · WIELGOLAS BRZEZIŃSKI
Cena transakcyjna
320 000zł
Cena z aktu notarialnego
Cena za metr kwadratowy
246zł/m²
Powierzchnia działki
1 300m²
Data aktu notarialnego
1 kwietnia 2025
Rynek wtórny, wolny rynek
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości · powiat miński
- Import danych powiatu: 23 września 2026
Dane transakcji
- Typ
- Działka
- Cena za metr kwadratowy
- 246 zł
- Powierzchnia
- 1 300 m²
- Powierzchnia gruntu
- 1 300 m²
- Rodzaj transakcji
- Wolny rynek
- Rynek
- Wtórny
- Data aktu notarialnego
- 1 kwietnia 2025
- Kupujący
- Osoba fizyczna
- Sprzedający
- Osoba fizyczna
- Oznaczenie
- 2025/1224
- Rodzaj nieruchomości
- nieruchomość gruntowa niezabudowana
- Prawo
- własność nieruchomości gruntowej
- Udział
- 1/1
- Pełny adres
- WIELGOLAS BRZEZIŃSKI
- Powiat
- powiat miński
Podsumowanie transakcji
1 kwietnia 2025 roku zawarto transakcję na rynku wtórny w trybie wolnorynkowym w lokalizacji WIELGOLAS BRZEZIŃSKI, obejmującą działkę o powierzchni 1 300 m². Nieruchomość została sprzedana za kwotę 320 000 zł (tj. 246 zł/m²).
Zbywcą nieruchomości była osoba fizyczna, natomiast nabywcą – osoba fizyczna. Przedmiotem umowy było przeniesienie prawa: własność nieruchomości gruntowej w udziale 1/1.
Nieruchomość położona jest na terenie powiatu mińskiego i została zaklasyfikowana jako nieruchomość gruntowa niezabudowana. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, a aktualny sposób użytkowania określono jako grunty rolne.
Składniki transakcji
1 składnik
Rejestr urbanistyczny i źródła planistyczne
Planowanie przestrzenne
Akt planistyczny i źródło danych
Który akt planowania obowiązuje dla tej działki i skąd pochodzą dane.
Status danych planistycznych
Powód, dla którego nie pokazujemy stref planu ogólnego dla tej działki.
Brak zaimportowanego planu ogólnego dla tej gminy.
Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i dokumenty
Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, studium i powiązane dokumenty z Rejestru urbanistycznego.
Zobacz miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego1 pozycja
Sprawdź miejscowe plany i inne akty miejscowe powiązane z działką.
Ceny w okolicy
Mediana ceny za metr kwadratowy według roku · promień 1 kilometra · Rejestr Cen Nieruchomości
- Mediana roczna
- Niska próba: od 5 do 29 transakcji
Otoczenie nieruchomości
Obiekty w pobliżu
Sprawdź najbliższe otoczenie
Analiza pokaże istotne obiekty z Bazy Danych Obiektów Topograficznych, ich odległość oraz ocenę uciążliwości i użyteczności.
Sprzedane działki w pobliżu – WIELGOLAS BRZEZIŃSKI
W promieniu 1 kilometra · Rejestr Cen Nieruchomości
| Nieruchomość | Cena | Cena za metr kwadratowy | Powierzchnia | Data | Odległość |
|---|---|---|---|---|---|
|
Działka
BRZEZINY |
50 000 zł | 189 zł/m² | 264 m² | 28 maja 2026 | 650 m |
|
Działka
BRZEZINY 3C |
290 000 zł | 556 zł/m² | 522 m² | 8 kwietnia 2026 | 954 m |
|
Działka
BRZEZINY |
490 000 zł | 445 zł/m² | 1 100 m² | 26 marca 2026 | 828 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
355 000 zł | 153 zł/m² | 2 318 m² | 9 marca 2026 | 819 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI, ulica Księcia Janusza 41 |
520 000 zł | 1 040 zł/m² | 500 m² | 2 marca 2026 | 310 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI, ulica Szafirka 39 |
499 000 zł | 240 zł/m² | 2 080 m² | 2 lutego 2026 | 779 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
270 000 zł | 265 zł/m² | 1 017 m² | 23 grudnia 2025 | 471 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
500 000 zł | 296 zł/m² | 1 687 m² | 16 grudnia 2025 | 737 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
485 000 zł | 235 zł/m² | 2 060 m² | 15 grudnia 2025 | 355 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
370 000 zł | 185 zł/m² | 2 000 m² | 16 września 2025 | 977 m |
|
Działka
ALEKSANDRÓWKA |
125 000 zł | 125 zł/m² | 1 000 m² | 4 sierpnia 2025 | 999 m |
|
Działka
BRZEZINY |
50 000 zł | 255 zł/m² | 196 m² | 28 maja 2025 | 673 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
900 000 zł | 57 zł/m² | 15 900 m² | 8 maja 2025 | 644 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
150 000 zł | 99 zł/m² | 1 513 m² | 17 kwietnia 2025 | 876 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
5 000 zł | 201 zł/m² | 25 m² | 25 lutego 2025 | 468 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
265 000 zł | 257 zł/m² | 1 030 m² | 12 grudnia 2024 | 423 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
148 000 zł | 192 zł/m² | 771 m² | 28 listopada 2024 | 749 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
336 400 zł | 200 zł/m² | 1 682 m² | 8 października 2024 | 297 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
2 000 zł | 20 zł/m² | 102 m² | 30 września 2024 | 815 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
200 000 zł | 200 zł/m² | 1 000 m² | 21 sierpnia 2024 | 290 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
200 000 zł | 200 zł/m² | 1 000 m² | 21 sierpnia 2024 | 291 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
273 160 zł | 271 zł/m² | 1 008 m² | 9 sierpnia 2024 | 263 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
1 050 000 zł | 403 zł/m² | 2 605 m² | 7 sierpnia 2024 | 331 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
382 000 zł | 361 zł/m² | 1 057 m² | 23 lipca 2024 | 821 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
255 000 zł | 191 zł/m² | 1 337 m² | 16 lipca 2024 | 287 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI Piastowska 190 |
305 000 zł | 182 zł/m² | 1 672 m² | 12 lipca 2024 | 267 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
193 880 zł | 169 zł/m² | 1 144 m² | 26 czerwca 2024 | 250 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
260 000 zł | 252 zł/m² | 1 030 m² | 24 kwietnia 2024 | 458 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
260 000 zł | 252 zł/m² | 1 030 m² | 24 kwietnia 2024 | 458 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
419 930 zł | 176 zł/m² | 2 380 m² | 3 kwietnia 2024 | 923 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
230 000 zł | 205 zł/m² | 1 121 m² | 26 marca 2024 | 525 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI, ulica Władysława Jagiełły 44 |
700 000 zł | 319 zł/m² | 2 194 m² | 24 października 2023 | 777 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
376 382 zł | 307 zł/m² | 1 226 m² | 22 sierpnia 2023 | 352 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
1 110 000 zł | 1 184 zł/m² | 938 m² | 21 lipca 2023 | 230 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
85 000 zł | 70 zł/m² | 1 207 m² | 28 czerwca 2023 | 547 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
540 000 zł | 7 566 zł/m² | 71 m² | 31 stycznia 2023 | 747 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI PIASTOWSKA 115 |
916 350 zł | 176 zł/m² | 5 221 m² | 11 stycznia 2023 | 281 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI Komandosów 1 |
1 480 000 zł | 1 301 zł/m² | 1 138 m² | 22 grudnia 2022 | 263 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
23 250 zł | 50 zł/m² | 465 m² | 16 grudnia 2022 | 729 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
31 500 zł | 50 zł/m² | 630 m² | 16 grudnia 2022 | 765 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
2 113 610 zł | 170 zł/m² | 12 433 m² | 16 grudnia 2022 | 850 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
238 000 zł | 210 zł/m² | 1 134 m² | 5 grudnia 2022 | 531 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
243 000 zł | 208 zł/m² | 1 167 m² | 5 grudnia 2022 | 589 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
15 000 zł | 6 zł/m² | 2 500 m² | 2 grudnia 2022 | 338 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI, ulica Królowej Jadwigi 31A |
666 000 zł | 666 zł/m² | 1 000 m² | 7 listopada 2022 | 623 m |
|
Działka
CISIE, ulica Mostowa 4 |
250 000 zł | 83 zł/m² | 3 000 m² | 28 października 2022 | 944 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
103 000 zł | 99 zł/m² | 1 038 m² | 9 września 2022 | 629 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
300 000 zł | 315 zł/m² | 951 m² | 28 lipca 2022 | 796 m |
|
Działka
BRZEZINY |
760 000 zł | 209 zł/m² | 3 629 m² | 26 lipca 2022 | 865 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
210 000 zł | 105 zł/m² | 2 000 m² | 8 lipca 2022 | 302 m |
|
Działka
BRZEZINY |
117 180 zł | 30 zł/m² | 3 906 m² | 5 lipca 2022 | 775 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
242 000 zł | 207 zł/m² | 1 167 m² | 30 czerwca 2022 | 608 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
246 000 zł | 211 zł/m² | 1 167 m² | 27 czerwca 2022 | 598 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
395 000 zł | 198 zł/m² | 2 000 m² | 20 maja 2022 | 518 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
160 000 zł | 103 zł/m² | 1 559 m² | 31 marca 2022 | 533 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
240 000 zł | 206 zł/m² | 1 167 m² | 28 marca 2022 | 630 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
244 800 zł | 144 zł/m² | 1 700 m² | 18 marca 2022 | 925 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
230 160 zł | 210 zł/m² | 1 096 m² | 15 lutego 2022 | 382 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
232 000 zł | 165 zł/m² | 1 408 m² | 8 lutego 2022 | 919 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
245 000 zł | 210 zł/m² | 1 167 m² | 2 lutego 2022 | 618 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
219 000 zł | 200 zł/m² | 1 095 m² | 17 stycznia 2022 | 369 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
1 200 zł | 1 zł/m² | 1 085 m² | 28 grudnia 2021 | 619 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
318 801 zł | 106 zł/m² | 3 012 m² | 28 grudnia 2021 | 645 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI Bitwy Warszawskiej 1920r. |
3 001 680 zł | 914 zł/m² | 3 284 m² | 21 grudnia 2021 | 896 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
370 000 zł | 143 zł/m² | 2 596 m² | 26 listopada 2021 | 534 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
225 000 zł | 205 zł/m² | 1 100 m² | 24 listopada 2021 | 596 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
147 000 zł | 115 zł/m² | 1 280 m² | 22 listopada 2021 | 568 m |
|
Działka
BRZEZINY Aleksandra Świętochowskiego 3 |
248 000 zł | 217 zł/m² | 1 144 m² | 19 listopada 2021 | 934 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
195 000 zł | 208 zł/m² | 936 m² | 4 listopada 2021 | 685 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
279 000 zł | 134 zł/m² | 2 081 m² | 7 października 2021 | 794 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI, ulica Bluszczowa 11 |
825 000 zł | 1 124 zł/m² | 734 m² | 24 września 2021 | 734 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
245 700 zł | 164 zł/m² | 1 500 m² | 10 września 2021 | 752 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
202 000 zł | 178 zł/m² | 1 134 m² | 26 sierpnia 2021 | 551 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
110 000 zł | 110 zł/m² | 1 000 m² | 25 sierpnia 2021 | 366 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
204 000 zł | 180 zł/m² | 1 134 m² | 18 sierpnia 2021 | 540 m |
|
Działka
CISIE |
250 000 zł | 225 zł/m² | 1 112 m² | 11 sierpnia 2021 | 958 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
196 000 zł | 173 zł/m² | 1 134 m² | 5 sierpnia 2021 | 562 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
198 000 zł | 175 zł/m² | 1 134 m² | 5 sierpnia 2021 | 574 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
175 000 zł | 168 zł/m² | 1 039 m² | 20 lipca 2021 | 463 m |
|
Działka
WIELGOLAS BRZEZIŃSKI |
145 000 zł | 78 zł/m² | 1 851 m² | 24 czerwca 2021 | 839 m |
|
Działka
WIELGOLAS DUCHNOWSKI |
194 500 zł | 192 zł/m² | 1 014 m² | 16 czerwca 2021 | 339 m |
|
Działka
CISIE |
133 000 zł | 133 zł/m² | 1 000 m² | 31 maja 2021 | 996 m |
Porównanie z transakcjami w okolicy
Ceny w okolicy tej nieruchomości
Statystyki policzone z rzeczywistych transakcji, ogłoszeń i danych urzędowych. Każda sekcja podaje, jak daleko sięga — od promienia wokół tego miejsca po całą gminę.
Wartość nieruchomości określa rzeczoznawca majątkowy w operacie szacunkowym.
Porównanie zestawi ceny z aktów notarialnych w okolicy z cenami deweloperów i ogłoszeniami oraz pokaże otoczenie i plan miejscowy.
Obliczenia uruchomimy dopiero po wybraniu przycisku.
Najczęstsze pytania o tę transakcję
Za ile sprzedano tę działkę w miejscowości WIELGOLAS BRZEZIŃSKI?
Według Rejestru Cen Nieruchomości tę działkę o powierzchni 1 300 m² sprzedano za 320 000 zł.
Za jaką kwotę zawarto transakcję?
Zgodnie z danymi z Rejestru Cen Nieruchomości, łączna cena tej transakcji wyniosła 320 000 zł.
Kiedy miała miejsce transakcja?
Transakcja została odnotowana z datą 1 kwietnia 2025.
Na jakim rynku odbyła się transakcja?
Sprzedaż odbyła się na rynku wtórny w trybie wolnorynkowym.
- Źródło
- Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniany przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii
- Stan danych
- Akt notarialny z 1 kwietnia 2025
- Ceny w okolicy
- Mediany z aktów notarialnych w promieniu 1 kilometra, liczone dla lat z co najmniej 5 transakcjami
- Charakter informacyjny
- Zestawienie opisuje zarejestrowane akty notarialne · © metroskop.pl
Obserwuj Metroskop
Nowe zestawienia cen i aktualizacje danych na Facebooku.