Adres z Rejestru cen nieruchomości

Małomicka 98L, Lubin

Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za m² do okolicy i całej miejscowości.

Powiat powiat lubiński Kod podziału terytorialnego 0211

Mediana ceny za m² ?

4 713 zł/m²

-13,2% r/r

Mediana ceny całkowitej

237 118 zł

Mediana metrażu

49,6 m²

Liczba transakcji

12

Opis adresu

Adres Małomicka 98L, Lubin ma w Rejestrze cen nieruchomości 12 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.

Metraż transakcji mieści się w zakresie od 2,0 m² do 57,8 m². Najczęściej widoczny typ nieruchomości dla tego adresu to lokal.

Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z dnia 17.06.2020, a ostatnia z dnia 05.12.2025. W ostatnich 2 latach odnotowano 1 transakcję.

Mieszkania: 12 transakcji. Mediana ceny za m² wynosi 4 713 zł/m², a mediana metrażu 49,6 m².

Podsumowanie według rodzaju nieruchomości
Rodzaj Transakcje Mediana ceny/m² Mediana ceny Mediana metrażu
Mieszkania 12 4 713 zł/m² 237 118 zł 49,6 m²

Trend mediany ceny za m² ?

Adres, okolica 1 km i całe miasto

Liczba transakcji ?

Miesięcznie, wybrany typ

Mediana ceny całkowitej ?

Miesięcznie, wybrany typ

Mediana metrażu

Miesięcznie, wybrany typ

Przedziały cenowe

Liczba transakcji wg ceny całkowitej, wybrany typ

Kontekst okolicy

powiat lubiński

Dane Banku Danych Lokalnych GUS dla całej gminy lub całego powiatu opisują charakter okolicy, w odróżnieniu od obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie punktu.

Co mówią dane o okolicy: kilka mocnych stron

Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.

Pieniądze

  • Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim w 2025 r.: 14 889 zł miesięcznie. To 158,7% średniej krajowej. Od 2015 r. wynagrodzenie wzrosło o 114%.To kwota dla całego powiatu — opisuje lokalny rynek pracy, a nie Twój dochód.
  • Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 237 118 zł — z 12 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 2,0 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.

Życie na co dzień

  • Przestępczość rośnie.W 2024 r. policja odnotowała w powiecie lubińskim 28,9 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 3 200 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych GUS). Od 2014 r. wskaźnik wzrósł z 28,1 do 28,9.To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.

Rozwój okolicy

  • Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie lubińskim w 2025 r.: 5,0%. Od 2015 r. stopa bezrobocia spadła z 7,0% do 5,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy, a nie szanse konkretnej osoby na znalezienie pracy.
  • Buduje się tu coraz mniej.W 2017 r. oddano tu do użytku 2,3 mieszkania na 1000 mieszkańców. Od 2007 r. wskaźnik spadł z 2,7 do 2,3.Mniej budów to spokojniejsza okolica, ale i wolniejszy przyrost lokalnych usług.To najnowsze dane, jakie mamy dla tego obszaru — za 2017 rok. Nowszych GUS mógł jeszcze nie opublikować albo nie udało się ich pobrać, więc liczba może już nie opisywać dzisiejszej sytuacji.

Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych GUS oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.

Dostępność mieszkań ?
2,0 × roczny dochód netto
Mediana całkowitej ceny mieszkania
237 118 zł
Mediana ceny za m²
4 713 zł/m²
Mediana powierzchni mieszkania
49,6 m²
Szacunkowy dochód netto
9 960 zł/mies.
Źródłowe wynagrodzenie brutto GUS
14 889 zł/mies.
Obszar wynagrodzenia
powiat lubiński
Liczba mieszkań w próbie
12
Cena całego mieszkania 237 118 zł
Szacowany roczny dochód netto ? 119 520 zł
Roczne wynagrodzenie brutto 178 664 zł

Finanse i praca

Dochody i rynek pracy

Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie lubińskim

?
14 889 zł+114,0%
Dane za 2025 r.
Najważniejsze dane
Wynagrodzenie vs Polska?
158,7%-8,9
Stopa bezrobocia?
5,0%-2,0

Bezpieczeństwo i rozwój

Bezpieczeństwo i tempo rozwoju

Przestępczość na 1000 mieszkańców w powiecie lubińskim

?
28,9+0,8
Dane za 2024 r.
Najważniejsze dane
Nowe mieszkania na 1000?
2,3-0,4

Transakcje pod tym adresem

Izby i kondygnacja są dostępne dla lokali

Data Oznaczenie / lokal Cena Cena/m² Metraż Udział Izby Kondygnacja
05.12.2025 Małomicka 98L, Lubin Lokal 9_LOK 537 000 zł 10 818 zł/m² ? 49,6 m² ? 3 3
24.09.2021 Małomicka 98L, Lubin Lokal 3_LOK 430 000 zł 8 192 zł/m² ? 52,5 m² ? 3 1
19.05.2021 Małomicka 98L, Lubin Lokal 9_LOK 325 000 zł 6 547 zł/m² ? 49,6 m² ? 2 3
17.07.2020 Małomicka 98L, Lubin Lokal 9_LOK 237 050 zł 4 775 zł/m² ? 49,6 m² ? 2 3
18.06.2020 Małomicka 98L, Lubin Lokal 7_LOK 252 245 zł 4 713 zł/m² ? 53,5 m² ? 3 3
18.06.2020 Małomicka 98L, Lubin Lokal 1_LOK 223 712 zł 4 769 zł/m² ? 46,9 m² ? 4 1
18.06.2020 Małomicka 98L, Lubin Lokal 6_LOK 221 588 zł 4 211 zł/m² ? 52,6 m² ? 3 2
18.06.2020 Małomicka 98L, Lubin Lokal 5_LOK 212 000 zł 4 354 zł/m² ? 48,7 m² ? 2 2
18.06.2020 Małomicka 98L, Lubin Lokal 2_LOK 217 912 zł 4 573 zł/m² ? 47,7 m² ? 3
17.06.2020 Małomicka 98L, Lubin Lokal 8_LOK 217 000 zł 108 500 zł/m² ? 2,0 m² ? 0 3
17.06.2020 Małomicka 98L, Lubin Lokal 4_LOK 253 141 zł 4 379 zł/m² ? 57,8 m² ? 3 2
17.06.2020 Małomicka 98L, Lubin Lokal 3_LOK 237 186 zł 4 519 zł/m² ? 52,5 m² ? 2 1