Adres z Rejestru cen nieruchomości
Wiosenna 33G, Kiełczów
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za m² do okolicy i całej miejscowości.
Mediana ceny za m² ?
3 745 zł/m²
+19,3% r/r
Mediana ceny całkowitej
250 000 zł
Mediana metrażu
65,4 m²
Liczba transakcji
14
Opis adresu
Adres Wiosenna 33G, Kiełczów ma w Rejestrze cen nieruchomości 14 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Metraż transakcji mieści się w zakresie od 56,6 m² do 70,4 m². Najczęściej widoczny typ nieruchomości dla tego adresu to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z dnia 12.08.2014, a ostatnia z dnia 28.11.2025. W ostatnich 2 latach odnotowano 1 transakcję.
Mieszkania: 14 transakcji. Mediana ceny za m² wynosi 3 745 zł/m², a mediana metrażu 65,4 m².
| Rodzaj | Transakcje | Mediana ceny/m² | Mediana ceny | Mediana metrażu |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania | 14 | 3 745 zł/m² | 250 000 zł | 65,4 m² |
Trend mediany ceny za m² ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Liczba transakcji ?
Miesięcznie, wybrany typ
Mediana ceny całkowitej ?
Miesięcznie, wybrany typ
Mediana metrażu
Miesięcznie, wybrany typ
Przedziały cenowe
Liczba transakcji wg ceny całkowitej, wybrany typ
Kontekst okolicy
powiat wrocławskiDane Banku Danych Lokalnych GUS dla całej gminy lub całego powiatu opisują charakter okolicy, w odróżnieniu od obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie punktu.
Co mówią dane o okolicy: kilka mocnych stron
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wrocławskim w 2025 r.: 9 524 zł miesięcznie. To 101,5% średniej krajowej. Od 2015 r. wynagrodzenie wzrosło o 156,9%.To kwota dla całego powiatu — opisuje lokalny rynek pracy, a nie Twój dochód.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 250 000 zł — z 14 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 3,1 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.
Życie na co dzień
- Przestępczość spada.W 2024 r. policja odnotowała w powiecie wrocławskim 15,6 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 4 100 przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych GUS). Od 2014 r. wskaźnik spadł z 20,9 do 15,6.To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest niskie.Bezrobocie w powiecie wrocławskim w 2025 r.: 2,0%. Od 2015 r. stopa bezrobocia spadła z 3,4% do 2,0%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy, a nie szanse konkretnej osoby na znalezienie pracy.
- Buduje się tu coraz więcej.W 2017 r. oddano tu do użytku 14,4 mieszkania na 1000 mieszkańców. Od 2007 r. wskaźnik wzrósł z 12,6 do 14,4.Nowe budynki zwykle przyciągają sklepy i usługi, ale oznaczają też place budowy na kilka lat.To najnowsze dane, jakie mamy dla tego obszaru — za 2017 rok. Nowszych GUS mógł jeszcze nie opublikować albo nie udało się ich pobrać, więc liczba może już nie opisywać dzisiejszej sytuacji.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych GUS oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
- Mediana całkowitej ceny mieszkania
- 250 000 zł
- Mediana ceny za m²
- 3 745 zł/m²
- Mediana powierzchni mieszkania
- 65,4 m²
- Szacunkowy dochód netto
- 6 822 zł/mies.
- Źródłowe wynagrodzenie brutto GUS
- 9 524 zł/mies.
- Obszar wynagrodzenia
- powiat wrocławski
- Liczba mieszkań w próbie
- 14
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto w powiecie wrocławskim
Najważniejsze dane
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępczość na 1000 mieszkańców w powiecie wrocławskim
Najważniejsze dane
Transakcje pod tym adresem
Izby i kondygnacja są dostępne dla lokali
| Data | Oznaczenie / lokal | Cena | Cena/m² | Metraż | Udział | Izby | Kondygnacja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2025 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 23_LOK | 675 000 zł | 9 625 zł/m² ? | 70,1 m² ? | 1/1 ? | 4 | 3 |
| 20.06.2022 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 33G_5_LOK | 420 000 zł | 7 231 zł/m² ? | 58,1 m² ? | — | 3 | 2 |
| 23.05.2022 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 33G_11_LOK | 535 000 zł | 7 629 zł/m² ? | 70,1 m² ? | 1/1 ? | 4 | 3 |
| 27.08.2014 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 23_LOK | 226 000 zł | 3 692 zł/m² ? | 61,2 m² ? | — | 3 | 1 |
| 21.08.2014 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 22_LOK | 215 300 zł | 3 681 zł/m² ? | 58,5 m² ? | — | 3 | — |
| 21.08.2014 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 20_LOK | 226 400 zł | 3 750 zł/m² ? | 60,4 m² ? | — | 3 | 3 |
| 20.08.2014 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 16_LOK | 256 000 zł | 3 650 zł/m² ? | 70,1 m² ? | — | 4 | 3 |
| 20.08.2014 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 15_LOK | 218 000 zł | 3 753 zł/m² ? | 58,1 m² ? | — | 3 | 2 |
| 20.08.2014 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 14_LOK | 255 700 zł | 3 650 zł/m² ? | 70,1 m² ? | — | 4 | 3 |
| 20.08.2014 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 12_LOK | 270 300 zł | 3 839 zł/m² ? | 70,4 m² ? | — | 4 | 2 |
| 19.08.2014 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 10_LOK | 198 500 zł | 3 506 zł/m² ? | 56,6 m² ? | — | 3 | 1 |
| 19.08.2014 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 7_LOK | 217 300 zł | 3 761 zł/m² ? | 57,8 m² ? | — | 3 | 3 |
| 18.08.2014 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 4_LOK | 260 300 zł | 3 739 zł/m² ? | 69,6 m² ? | — | 4 | 2 |
| 12.08.2014 | Wiosenna 33G, Kiełczów Lokal 1_LOK | 244 300 zł | 3 474 zł/m² ? | 70,3 m² ? | — | 4 | 1 |
Brak transakcji dla wybranego typu.