Adres · Ceny transakcyjne
Rajdowa 9, Łódź
Podsumowanie transakcji nieruchomości pod dokładnym adresem, z porównaniem ceny za metr kwadratowy do okolicy i całej miejscowości.
Powiat
Kod podziału terytorialnego
1061
Mediana ceny za metr kwadratowy ?
brak danychzł/m²
Mediana ceny transakcyjnej ?
brak danychzł
Mediana powierzchni ?
brak danychm²
Liczba transakcji ?
4
- 15 kwietnia 2025 – 15 kwietnia 2026 · 4 akty notarialne
- Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Opis adresu
Cena transakcyjnaAdres Rajdowa 9, Łódź ma w Rejestrze Cen Nieruchomości 14 transakcji. Zestawienie obejmuje wszystkie zarejestrowane transakcje pod tym dokładnym adresem: lokale, działki i budynki, jeśli występują w danych.
Powierzchnia sprzedanych nieruchomości mieści się w zakresie od 42,4 m² do 53,0 m². Najczęstszy rodzaj nieruchomości pod tym adresem to lokal.
Pierwsza transakcja w zestawieniu pochodzi z 21 kwietnia 2011, a ostatnia z 15 kwietnia 2026.
Mieszkania: 13 transakcji. Mediana ceny za metr kwadratowy wynosi 5 097 zł/m², a mediana powierzchni 53,0 m².
| Rodzaj | Liczba transakcji | Mediana ceny za metr kwadratowy | Mediana ceny | Mediana powierzchni |
|---|---|---|---|---|
| Mieszkania Niska próba | 4 | brak danych | brak danych | brak danych |
Trend mediany ceny za metr kwadratowy ?
Adres, okolica 1 km i całe miasto
Wolumen i struktura transakcji ?
Miesięcznie, wybrany rodzaj
Rozkład cen transakcji ?
Liczba transakcji według ceny całkowitej, wybrany rodzaj i okres
Kontekst okolicy
dane: Łódź Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego
Dane Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego opisują całą gminę lub cały powiat, czyli szersze otoczenie tego miejsca. Zmiany liczymy względem okresu wybranego u góry strony: wartości w procentach i na 1000 mieszkańców porównujemy jako różnicę, pozostałe procentowo. Gdy brakuje historii, bierzemy najbliższy dostępny rok z tego okresu.
Dostępność mieszkań ?
3,4rocznego dochodu netto
Mediana ceny mieszkania podzielona przez szacowany roczny dochód netto przy przeciętnym wynagrodzeniu.
- Mediana ceny mieszkania
- 270 000 zł Niska próba
- Mediana ceny za metr kwadratowy
- 5 097 zł/m² Niska próba
- Mediana powierzchni mieszkania
- 53,0 m² Niska próba
- Szacowany roczny dochód netto ?
- 80 585 zł
- Wynagrodzenie brutto według Głównego Urzędu Statystycznego
- 9 367 zł miesięcznie
- Obszar wynagrodzenia
- Łódź
- Liczba mieszkań w próbie
- 13
Co mówią dane o okolicy
Większość wskaźników wypada tu korzystnie. Wszystkie opisują całą gminę lub powiat, więc konkretny adres, budynek i sąsiedztwo trzeba sprawdzić osobno.
Pieniądze
- Zarobki są wyższe niż średnia krajowa.Przeciętne wynagrodzenie brutto w Łodzi w 2025 roku: 9 367 zł miesięcznie. To 100,0% średniej krajowej. Od 2015 roku wynagrodzenie wzrosło o 131,4%.To kwota dla całego powiatu: opisuje lokalny rynek pracy, a dochód konkretnej osoby może być inny.
- Mieszkanie jest tanie względem lokalnych zarobków.Mediana ceny mieszkania: 270 000 zł — z 13 transakcji zapisanych w aktach notarialnych. To 3,4 rocznego dochodu netto przy przeciętnym wynagrodzeniu w tej okolicy.Zostaje większy margines na remont i wykończenie niż w droższych okolicach.Niska próba: mediana z 13 transakcji. Przy mniej niż 30 transakcjach jedna nietypowa sprzedaż mocno ją przesuwa, więc traktuj tę kwotę jako orientacyjną.
Życie na co dzień
- Przestępczość w okolicy.W 2025 roku policja odnotowała w Łodzi 24,7 przestępstwa na 1000 mieszkańców. W przeliczeniu na wszystkich mieszkańców to około 16 tysięcy przestępstw rocznie (przeliczenie metroskop.pl na danych Głównego Urzędu Statystycznego).To liczba dla całego obszaru — o konkretnej ulicy nie mówi nic.
Rozwój okolicy
- Bezrobocie jest przeciętne.Bezrobocie w Łodzi w 2025 roku: 5,5%. Od 2015 roku stopa bezrobocia spadła z 9,5% do 5,5%.Wskaźnik obejmuje cały ten obszar, więc opisuje lokalny rynek pracy jako całość; szanse konkretnej osoby zależą od jej zawodu i doświadczenia.
Wszystkie liczby pochodzą z Banku Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego oraz z aktów notarialnych i opisują całą gminę lub powiat. Nie mówią nic o stanie konkretnego mieszkania, o planie miejscowym ani o samej działce.
Finanse i praca
Przeciętne wynagrodzenie brutto ?
9 367 złmiesięcznie
Dane za 2025 rok
Wynagrodzenie względem średniej krajowej ?
100,0%
Dane za 2025 rok
Stopa bezrobocia ?
5,5%
Dane za 2025 rok
Bezpieczeństwo i rozwój
Przestępstwa na 1000 mieszkańców ?
24,7
Dane za 2025 rok
Transakcje pod tym adresem
Rajdowa 9, Łódź
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 kwietnia 2026, 52,97 m²
495 000 złCena za metr kwadratowy: 9 345 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,97 m²
- 4 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 stycznia 2026, 10,61 m²
64 500 złCena za metr kwadratowy: 6 079 zł/m²
- powierzchnia odpowiadająca udziałowi 10,61 m²
- udział 1/4
- 3 izby
- piętro 1
- udziały wymagają uwagi
- poza statystykami
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 12 stycznia 2026, 52,97 m²
365 000 złCena za metr kwadratowy: 6 891 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,97 m²
- 4 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 sierpnia 2025, 42,42 m²
410 000 złCena za metr kwadratowy: 9 665 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,42 m²
- 3 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 14 maja 2025, 52,97 m²
495 000 złCena za metr kwadratowy: 9 345 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,97 m²
- 4 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 30 października 2024, 52,97 m²
350 000 złCena za metr kwadratowy: 6 608 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,97 m²
- 4 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 27 listopada 2023, 42,42 m²
190 000 złCena za metr kwadratowy: 4 479 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,42 m²
- 3 izby
- piętro 1
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 24 stycznia 2023, 52,97 m²
270 000 złCena za metr kwadratowy: 5 097 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,97 m²
- 4 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 16 lipca 2021, 42,42 m²
278 000 złCena za metr kwadratowy: 6 554 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,42 m²
- 3 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 15 marca 2016, 42,42 m²
150 000 złCena za metr kwadratowy: 3 536 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,42 m²
- 3 izby
- piętro 5
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 8 października 2015, 52,97 m²
177 000 złCena za metr kwadratowy: 3 342 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,97 m²
- 4 izby
- piętro 4
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 29 października 2013, 42,42 m²
138 000 złCena za metr kwadratowy: 3 253 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 42,42 m²
- 3 izby
- piętro 2
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 18 grudnia 2012, 52,97 m²
237 000 złCena za metr kwadratowy: 4 474 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,97 m²
- 4 izby
- piętro 3
Sprzedaż lokalu mieszkalnego, 21 kwietnia 2011, 52,97 m²
268 000 złCena za metr kwadratowy: 5 059 zł/m²
- powierzchnia użytkowa 52,97 m²
- 4 izby
- piętro 4
Akty notarialne zapisane w Rejestrze Cen Nieruchomości, od najnowszych. Liczba izb i piętro są podawane dla lokali.
Brak transakcji wybranego rodzaju w wybranym okresie. Wybierz dłuższy okres w pasku u góry strony.
- Źródło cen
- Rejestr Cen Nieruchomości: akty notarialne zgłoszone przez starostwa. Wykorzystano materiały państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
- Aktualność
- Dane odświeżamy po każdym imporcie Rejestru Cen Nieruchomości. Aktualność danych
- Kontekst okolicy
- Bank Danych Lokalnych Głównego Urzędu Statystycznego: dane dla całej gminy lub całego powiatu.
- Licencja
- Statystyki metroskop.pl na licencji CC BY 4.0. Licencja danych